Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események
Register Stats Members List Today's Posts

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 09-30-2006, 20:16
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én most nem erről beszélek,hanem arról,hogy amikor pár napig "szabad" volt ütögetni,akkor mindenki panaszkodott,hogy nincs kit.Ha nincs kit ütni,akkor pedig nyilván fedez az ember.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 09-30-2006, 20:45
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Persze, tök üres orija volt akkor sokaknak, ilyet nem biztos hogy pár nap alatt kéne változtatni
Reply With Quote
  #103  
Old 09-30-2006, 20:48
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy emléxem,1-2 hét felkészülési idő volt
Ami még akkor is elég,ha ritkán van kati a piacon.
Reply With Quote
  #104  
Old 09-30-2006, 21:33
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Na, de nem a katihiany a gond szerintem...illetve nem az volt
Hanem maga az atepules es a sereg feltoltes
Tegyuk fel, hogy egy bankos-fedezgetos ori akar atalakulni...mondjuk 3-4k hekin..mire atepit, addigra elfogy kb. 300-400 millaja. S ha el is kapja a piacon a katikat, akkor is: 80k ijj volt akkor 4 mlrd. S a max. penzt az orijabol el is koltotte. Valoszinuleg egy felfele halado orinak lehetett max. 10 mlrd tartaleka, de abbol vett meg nehany varit es nehany katit...Azok maradtak bent, akiknek volt fent tobb orijuk a hekihatar felett joval, es tudtak is utalni maguknak vhogyan...Mivel szerintem (bar vki ha errol ad pont infot, akkor megkoszonom) egy atalakulas 4-5k hekin bankosbol nehezen atutheto hadis-varissa olyan 15 mlrd, ha 50k-s a katiar.
Reply With Quote
  #105  
Old 09-30-2006, 22:47
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Na, de nem a katihiany a gond szerintem...illetve nem az volt
Hanem maga az atepules es a sereg feltoltes
Tegyuk fel, hogy egy bankos-fedezgetos ori akar atalakulni...mondjuk 3-4k hekin..mire atepit, addigra elfogy kb. 300-400 millaja. S ha el is kapja a piacon a katikat, akkor is: 80k ijj volt akkor 4 mlrd. S a max. penzt az orijabol el is koltotte. Valoszinuleg egy felfele halado orinak lehetett max. 10 mlrd tartaleka, de abbol vett meg nehany varit es nehany katit...Azok maradtak bent, akiknek volt fent tobb orijuk a hekihatar felett joval, es tudtak is utalni maguknak vhogyan...Mivel szerintem (bar vki ha errol ad pont infot, akkor megkoszonom) egy atalakulas 4-5k hekin bankosbol nehezen atutheto hadis-varissa olyan 15 mlrd, ha 50k-s a katiar.
eléggé nem tartom valószínűnek, hogy sok ilyen bankos ori lenne ott...
véleményem szerint inkább katigyárak vannak arrafelé, mintsem bankorik, mivel üres katipiac mellett sokkalta egyeszerűbb velük a fedezés, és többet is termel, mint a bankokbol venni lehetne...
egyszóval a bankos ori átépülése nem hiszem hogy a probléma forrása, az az egy-két kivétel pedig anno a dipiben meghirdetett dolgokra jelentkezve kaphatott volna pénzt amennyit kér...
Reply With Quote
  #106  
Old 10-01-2006, 12:38
Devil Devil is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Had szoljon,11oldalra valasz :D

Sziasztok!
No nezzuk. Fordulasos szabaly behozasa... Szerintem igenis be kell vezetni. Talan a legnagyobb szemelyisegu orim nekem van anarchban (kis kek4, most megy 5osert, bar csak tipp h a legnagyobb szamu az enyem). Mégis ugy gondolom hogy be kell vezetni. Mi a franc az h hamarabb el fogom erni a 10est a jelenlegi helyzetben mint Tuvalu?:PP a francokat, regebb ota köröz a szamokert mint en, erje is el hamarabb. Ha nagyon kedvem tamad forgatni az orit akkor leverek mindenkit felole akar Dben is... Ennyi..
De ha mar ott tartunk hol gaz forgatni 1 kis kek orit...
nezzuk:
Y: Lopi, Never, vannak annyira jofejek hogy 5osért még siman forgathatod az orit, akar 6osert is
M: Tartom magam annyira ertelmesnek hogy meg lehet velem beszelni hogy a kis kek ori feljojjon (kiseret nelkul persze), mivel 1 orit nem problema meg termelovel sem leutnom.
H: Hulla meg Zsoke dolga, sztem veluk is barki megbeszelheti... a jelenlegi problema ott Jupi, aki lexarja hogy mit hova akarsz vinni
D: az 1 rakas.... nem fejezem be, ugyis tudja mki mit akartam irni... na errol irok kicsit hosszabb velemenyt..
a D csoport ott lett elxarva ahol mar emlitettek. 15k-s orikkal leptek Ybol egeszen D-ig ott meg mar csak novelni kellett, 5k felett mar nincs megallas... a gond hogy nem tudtak hol a hatar. Lopi megallt 100k-n Yban, en meg fogok allni 100k-n Mben. Miert nem lehetett az ertelmes hekiszamon megallni?
Mind1, D helyrehozasa verzio1: kinek van kedve leverni minden felso termelot es utana a felso orijainkat ujrazni? nekem van akit erdekel szoljon :PP
Verzio2: Hullaval beszelni, lever mkit, mivel övé a D, meghagyni neki, de minden orijat 100k ala vigye vissza (ujrazas, lefordulas, stb stb akarhogy)
Mind2 verziohoz rugalmas emberek kellenek, az utobbihoz csak 1.

Az a szabis ori koronkent 1 hekit veszit 1 hulyeseg lenne anarchban szerintem.
Ja es Dben en vissza fogok jönni ütni a jövő héten, nem nagyon erdekel ki szavaz arra hogy ütés legyen, ki arra hogy ne.
"Röviden" ennyi, reakciokra majd persze még enis reagalok hasonlo hosszusagu uzikben :PP
Thx a figyelmet

Devil

Last edited by Devil; 10-01-2006 at 12:44..
Reply With Quote
  #107  
Old 10-01-2006, 16:51
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Devil View Post
M: Tartom magam annyira ertelmesnek hogy meg lehet velem beszelni hogy a kis kek ori feljojjon (kiseret nelkul persze), mivel 1 orit nem problema meg termelovel sem leutnom.
ok, de ne felejtsd el, hogy nemcsak rajtad múlik ott... :P
és van olyan ember, akit ha kék száma van, ha nem, nem szeretném hogy feljöjjön, gondolom neked is van ilyen embered...
Reply With Quote
  #108  
Old 10-29-2006, 15:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha jól értelmezem Don nem fog több kis kék számot gyüjteni?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #109  
Old 10-29-2006, 16:07
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mi történt Donnal?
Reply With Quote
  #110  
Old 10-29-2006, 17:37
Figaro Figaro is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hali

En biztos nem fogok senkit,megeccer SENKIT abban megakadalyozni,hogy magas kék számu orit feljebb tudjon leptetni.Ha olyan ember akiben nem bizok meg,nyilvan megbeszelem vele,hogy egyseg az oriban nem lehet.Akar a top 1 re is feljöhet tölem barki a kis 10-ert,de ez a veszely mostanaban nem fenyeget minket,kiveve ha Tuvalu atteteti magat hozzank

lopi
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
a 10. fordulás után milyen bónuszt kap országunk??? Stoky(Gárdi) NEXUS Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 04-25-2006 13:23


All times are GMT +1. The time now is 12:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu