Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-09-2006, 12:02
Gyötrelem
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sztem au Ork ha MF akkor üssön mint a bolondóra, ha szövis akkor meg vari függő. HA gyengusz a varis akkor az ork-nak annyi. Lopják? És? 1200 teki mindenből, a hadi fullon. Mit tudnak abból ellopni? HA meg kemény a kü akkor veszek tekit lakit, betöltök, azt ami a csövön kifér. De ritka az akit csak igy lehet begyötörni....
Sponsored Links
  #22  
Old 02-09-2006, 12:18
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Doscar: Fentebb írtad hogy válthatsz hullára, egyszerü meg jó fajnak tünik a hulla, de kezdő játékos azzal is soakt szívhat, 4-5 szinten ügyesen el lehet bilickézni hullával de feljebb nem jó, a 3.-ra lépve úgy is át kell építened hogy fajt tudj váltani, nem szivesen szöviznek veled. Ami az orkot illeti szerintem az alsőb szintre nem való az sem, főleg a teki lopások miatt nem,ha tartasz annyi tolit hogy meg védd a tekidet akkor nincs sereged, ha meg van sereged akkor játsz teki nélkül, de 5. szintre felesleges is az ork, nem tud érvényesülni az országok felépítése miatt.

Szerintem kezdő játékosnak kiváló a gnóm vagy az óriás, esetleg egy felfedezgetős elf.
  #23  
Old 02-09-2006, 14:01
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Remedy
szerintem full ijj, es ha tamadni akarok akkor full lo
najo, nem muszaj full, nyilvan csak annyi amennyi kell
Persze, meg amennyit a klánod/a raktárad etetni tud...

Orkba az a jó, hogy a szupermarkotány miatt kvázi könnyen játszható tanyafreeként. Főleg magasabb szinteken érvényesül ez...
Ha van egy elf szövije, aki köztudottan jól termeli a kaját, akkor már meg is van oldva...
  #24  
Old 02-10-2006, 15:15
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hm

Az ork egy érdekes faj.. egy igazi pusztitógép de nagyon szivatható is.. Lentebb nem olyan jó, fentebb viszont kijön az a +30%..(50%)Viszont ismerjük be hogy ha találkozik egy waris-tolis szövivel amiben 4 elf van nemsokáig huzza.. a tekikel ügyesen el lehet lenni, kiválóan használható a piac.. DE nemcsak tekilopás van, hanem mondjuk 1500 hekin kap 20 renglést az már nem kellemes.. 4 ori folyamatosan öli.. nem, nemkönnyű faj.. mf-ként az egyik legrosszabb faj, szövibe viszont ha a szövik tudják hogy mi a dolguk egész jól használható.. a felálása meg csakis ij-paci.. én kb. 1:4 arányba szoktam.. persze az ijak toronyban.. kezdőknek nem ajánlott!!
  #25  
Old 02-10-2006, 16:48
doscar doscar is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az hogy hulla leszek az csak vicc volt .
Most már nem adom az orkjaimat.
A köv kérdés: miből csinál vagyont egy ork? Nyersanyagot nem igazán tud termelni, a tekijeit ellopják...
Még egy: a rablóbandák a piacról vissza jövő dolgokat csak akkor viszik el ha túl magas áron akartam eladni, vagy ez olyan véletlen szerű dolog?
  #26  
Old 02-10-2006, 18:24
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by doscar
Az hogy hulla leszek az csak vicc volt .
Most már nem adom az orkjaimat.
A köv kérdés: miből csinál vagyont egy ork? Nyersanyagot nem igazán tud termelni, a tekijeit ellopják...
Még egy: a rablóbandák a piacról vissza jövő dolgokat csak akkor viszik el ha túl magas áron akartam eladni, vagy ez olyan véletlen szerű dolog?

Az ork, katonákat képez és eladjaa piacon. A foglalkoztatottságot úgy is alacsonyabban tartja hogy ha begyújtják ne legyen gondja.
  #27  
Old 02-11-2006, 08:52
szaky szaky is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by doscar
Na ez lett volna a köv. kérdésem. Mire gyúrjon egy ork: csak elit vagy íj+ló vagy esetleg íj+elit. Én íj+lóval (kb. 1/3 íj - 2/3 ló) megyek, de a szomszédságomba az orkok szinte kivétel nélkül tiszta elittel mennek. Na most én nem érzem jól a dolgot vagy a többiek?
Ez akár a szövetségeseidtől is függhet mert ha te ló+íjj felálásban játszol a szöviid meg kivétel nélkül elitre gyúrtak akkor hiába kérsz segítséget az egyságeid száma ugyan anyi marad ésígy hiába van a lónak 1-el több támadópontja ha a szövidtől 4000 elitet kapnál pluszba! én már mindkettőt próbáltam és hát az elites ori elites szövivel jó tud lenni de ha lovas a szövid akkor az igazi!
  #28  
Old 02-12-2006, 18:12
függő!!
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

és arról mi a véleményetek hogy 1 ork íj+pavi+elites felállásban legyen
mert ugye a tornyok után az elitek is megkapják a jobb védlmet és támadásnál a pacik mellett sem rossz kiegészítés....
  #29  
Old 02-12-2006, 18:14
függő!!
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

és mellette a szövi is ilyen felállásban nyomja....
  #30  
Old 02-12-2006, 18:16
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by függő!!
és arról mi a véleményetek hogy 1 ork íj+pavi+elites felállásban legyen
mert ugye a tornyok után az elitek is megkapják a jobb védlmet és támadásnál a pacik mellett sem rossz kiegészítés....

Ezt légyszives fejtsd ki bővebben. Mit kap az elit a tornyok után?
Nekem most nincs kedvem súgót nyálazni
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
FAQ - szezonális gyakori kérdések és válaszaik Ati Segítség 15 01-09-2014 19:29
szintlépéssel kapcsolatos kérdések, faji bónusz vitkoferi Segítség 27 08-27-2007 16:00
Alvilággal kapcsolatos kérdések Valezius Segítség 51 03-18-2007 07:09
Kérdések 1/Aval kapcsolatban Half Segítség 86 01-05-2007 11:00


All times are GMT +1. The time now is 20:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu