Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-12-2006, 14:03
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Petya
szerintem a runairás már nem olyan jo ötet, mert ha vki nyom rá egy gömböt, akkor észreveszi, hogy mondjuk van 30000 runája, amir ugye rögtön lelopja... Viszont a tekiket csak épületfelderitéssel lehet kideriteni, ami ugye nem egy mindenkinél alkalmazott müvelet... Szerintem az alapötlet nagyon joh, de a runás dolog már nam annyira tetszik...
30ezer rúnára nem hiszem hogy nagyon rámozdulnak és azt is megteheti hogyha nem kakarja szemelött tartani kirakja a piacra.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 03-13-2006, 09:24
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a tekire sem lehet ennyiből rájönni, mert volt olyan ori, amit leloptam, hogy volt 40 könyvtára és szinte nem adott semmit, de pl nekem is az egyik orimban van kb 4 könyvtár vagy 5 ( ) és mégis mindenből megvan kb 40k igaz ez nem oylan sok, de kezdéshez meg piacozáshoz már nem olyan rossz
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #23  
Old 03-18-2006, 18:45
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

OFF:

Azt megfigyeltétek már, hogy a templomok sosem termelnek annyi rusnyát, hogy a 3-4 varidat fel tudd rakni pl. 16-20 körre, tehát vagy lopsz, vagy veszel, vagy szerzel, vagy nem rengetsz...

Vagy hogy van ez, van valami egyensúly (pl ne 90% esélynél nyomjam, hanem 60%-nál vagy valami?)

ON
Reply With Quote
  #24  
Old 03-18-2006, 20:10
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by vonos82
OFF:

Azt megfigyeltétek már, hogy a templomok sosem termelnek annyi rusnyát, hogy a 3-4 varidat fel tudd rakni pl. 16-20 körre, tehát vagy lopsz, vagy veszel, vagy szerzel, vagy nem rengetsz...

Vagy hogy van ez, van valami egyensúly (pl ne 90% esélynél nyomjam, hanem 60%-nál vagy valami?)

ON
Ez attól függ hogy mennyire vagy varis beállítottságú. Másik topicban olvastam hogy te "ember" vagy, náluk például alapesetben kötelező a rúna vétel ha a fontos varikat fel akarod tenni. Mivel a rúnatermelés a templomoktól függ (elsősorban), a templom mennyisége pedig attól hogy vki mennyire akar erős lenni mágiában. Egy óriás például 40%templommal az összes varázslatot felteheti, és még tud is eladni rúnát.
Reply With Quote
  #25  
Old 03-19-2006, 14:54
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Egy óriás például 40%templommal az összes varázslatot felteheti, és még tud is eladni rúnát.
Még 30%-al is fellehet bőven
Reply With Quote
  #26  
Old 03-23-2006, 12:05
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Na, amúgy én vok az élőhalott irogató, akit vonos írt..de mostmár nem, mert már szintet léptem és váltottam.. ki lopja le az élőholtat? Ez nem olyan, mint a gnóm, hogy tárolja a tekiket.. semmi értelme, tehát egyből adhatja el.. akkor meg mit lopnának el tőle? A lóvét meg elkölti ahmed havernál.. nem hinném, hogy vki pont 20 körönként benéz hozzá, amikor kész vannak a tekik.. Beütni nem nagyon fognak, max lopnak, tehát ha nagyon nincs már ahmednál se semmi vagy nem fér, akkor marad a tekercsíró élőhalott kereskedő.. 5. szinten feltápolod magad lóvéval, aztán 4. szinten nem lesz gond, ha esetleg vmiből hiányod van.. csak azért ki kell várni a 90 napot, hogy legyen bőven cash..
Reply With Quote
  #27  
Old 03-23-2006, 23:09
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
ki lopja le az élőholtat?
Ki feküdt az ágyikómba? Különben a hullákat azok lopják elsősorban, akik toliértéke minimális..Lásd óriások, akik max egymást tudják lelopni a pár százalékos kocsmatartással, de annak semmi értelme se lenne (2*50% hatékonyságvesztés) Így ezek benéznek a hullához mondjuk szövit mérni, és akkor már bepróbálják a tekiket is esetleg. De nem akarok kötözködni, tényleg nagyon ritka hogy a hullától tekercset lopjanak, mivel az sem gyakori hogy a hullánál tekercs található az oriban.
Reply With Quote
  #28  
Old 03-24-2006, 11:04
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking Tacsiazuma

Szia Tacsesz!

Mesélj, milyen az élet az anarchban???

Az élőholtak tényleg érdekes népség, tőlük, na és az elfektől lehet látni a leghajmeresztőbb ötleteket (kivéve a kezdőket ofkoz!)
Reply With Quote
  #29  
Old 03-25-2006, 21:41
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ne is mondd.. max morál 30.. szép lassan emelkedik.. most 35.. gondolhatod... a 3/E-set töröltem.. újrakezdtem vele gyorsban.. nem volt kedvem 173 hekit lebontani, hogy fellépjek.. amúgy elég gáz.. tök jó szövijeim voltak.. de ne aggódj, majd utólérlek. gyorsban hamar fellépek, aztán megy egy normál és majd megyünk szövibe, mi? Majd Ati mindjárt ír, hogy "Jksz, Jksz?" Bár itt még nem láttam..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
Topos orik, avagy hogy lehet jksz nélkül felmenni Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 9 06-05-2007 14:08
Orkal, tekercsek nélkül. Artúr Stratégia & Tippek 53 04-22-2007 12:51
Szerintetek mikor a legjobbak az esélyeim egy oriás orival és varázsló szem. werden Stratégia & Tippek 73 04-03-2007 15:53
Varázsló mint csapatjátékos! Nekro Elvetett javaslatok 29 04-05-2006 09:14


All times are GMT +1. The time now is 10:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu