Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Segítség

Segítség Ha elakadtál, vagy kérdésed van

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-03-2010, 08:29
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default questek

Sziasztok!

Van pár küldetésem, amivel elakadtam. Nem kifejezetten egy küldiről van szó, hanem úgy általában a megoldási rendszerrel. A gondom az, hogy egy rpg-ben lehet beszélgetni a megbízóval, itt nem :S Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is kérek pár jó tanácsot.

Írok pár példát:

Bölcstől ellopták a tollat. Bejártam az összes kunyhót, eddig még nem találtam meg. Öldöstem az embereket, náluk sem volt bár többször haltam mint ők, így erről egy időre letettem.

Csatornában találkoztam egy eltévedt városlakóval. Tudom merre van a kijárat, de hogyan segíthetek neki? Nem tud követni, nem tudom elmondani neki merre menjen, mit kell ilyen típusú questnél tenni?



Vannak küldi csoprtok, amiket hasonló módon kell megcsinálni?
A keresgélős küldit még értem, a gyűjtögetőset is, a tárgyak összerakása sem okoz gondot, bár a távcsöveset én is buktam

Így a játék elején picit kevésnek érzem a küldikhez tartozó segítséget, talán itt fórumon...

Előre is köszönöm!
Sponsored Links
  #2  
Old 04-03-2010, 10:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 18%
Longevity: 100%
Default

Nem tartanám szerencsésnek, ha fórumon le lenne írva egy-egy küldetés megoldása. Sőt, kifejezetten nem tetszene. Ezért én azt javaslom, hogy próbálj bekerülni egy olyan klánba, ahol ezzel kapcsolatban tudnak segíteni.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 04-03-2010, 11:26
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
A keresgélős küldit még értem, a gyűjtögetőset is, a tárgyak összerakása sem okoz gondot, bár a távcsöveset én is buktam
Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Bölcstől ellopták a tollat. Bejártam az összes kunyhót, eddig még nem találtam meg. Öldöstem az embereket, náluk sem volt bár többször haltam mint ők, így erről egy időre letettem.
Ez keresgélős küldi, a fentebbi állításod alapján ez ok. Annyit segítek, hogy alacsony szinten ne próbáld, majd csak a játék későbbi szakaszában...
Vagy keress olyat, aki tudja játékon belül hogy kell csinálni, és segítene Neked.


Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Csatornában találkoztam egy eltévedt városlakóval. Tudom merre van a kijárat, de hogyan segíthetek neki? Nem tud követni, nem tudom elmondani neki merre menjen, mit kell ilyen típusú questnél tenni?
Ez is keresgélős.
Én eddig bárki kérte ebben a segítséget, annyit írtam neki, hogy ő egy eltévedt városlakó... Nem sok segítség, de pozitív visszajelzések érkeztek azoktól, akiknek írtam.
//Többet nem szívesen írnék, főleg itt a fórumon nem.//

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Van pár küldetésem, amivel elakadtam. Nem kifejezetten egy küldiről van szó, hanem úgy általában a megoldási rendszerrel. A gondom az, hogy egy rpg-ben lehet beszélgetni a megbízóval, itt nem :S Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, ezért is kérek pár jó tanácsot.
Általában, a kezdő beszélgetésen kívül nem sok, sőt, semmi új infót nem tudsz meg a játékokban, hogyha újra megszólítod. Itt is ez van. Amit kiír, azt fel lehet úgy fogni, mint a válasza a megbízónak...
  #4  
Old 04-03-2010, 15:31
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Ok nem kifejezetten a megoldásra voltam kíváncsi. Klánba lépés még nagyon odébb van. Olvastam fórumon, hogy szint határhoz kötik a bevételt, én meg már a lvl6-nak is örülnék Közös chat sem nem túl aktív.

Köszönöm a válaszokat!
  #5  
Old 04-03-2010, 20:39
jani jani is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 30
Activity: 5%
Longevity: 83%
Default

A Chemotox-ba jelentkezz felveszlek Aranymedállal gyorsabban fejlődsz
The Following User Says Thank You to jani For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu