Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 10-06-2007, 12:16
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megmondom őszintén, ahogy beleolvastam ebbe a... Szóval elöntött a harctéri ideg. Nagy erőfeszítésbe kerül, hogy ne oltsam be imádott csapatotok, vagy ne kezdjek el tőlem szokatlan hagnemben őrjöngeni.

Elhiszem Gee, hogy azt kéred a topic elején, hogy ez legyen egy templom, ahová a zöld-fehér szimpatizánsok imádkozni járhatnak és a többiek maradjanak ki, de szvsz ez a topic rettentő rossz ötlet volt és sajnálom, hogy létrejött.

Persze most az jön, hogy ami nem tetszik, azt nem kell meglátni(fúú mennyien mondogattuk ezt Neked az utálkozós topicban), de ez a kevés téma egyike, amire érzékeny vagyok.

1 rossz pont jóváírva Gee javára.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 10-06-2007, 12:34
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nézd, én Magyar vagyok. Itt születtem, Magyarországon, Európában.
Haza-, és Európaárulás lenne egy olyan csapatot szeretnem, aminek a gyökerei (akármilyen régre is gyökeredzik vissza) nem 100%-osan európaiak, vagy magyarok.
Egy szellemiségében izraeli csapatnak, mint amit te feltűntettél az aláírásodban, nem áll módomban 'hazai'-ként szeretni.
Elismerem a teljesítményüket, hogy mindig ott vannak az NB1 'TOP'-jában, de szeretni sose fogom őket.
És nagyon visszásnak tűnik nekem, hogy egy idegen nép (igaz többszáz éve) Hazánkba telepedett tagjai most megmondják, hogy mennyira "szar", hogy valami még egyáltalán Magyar, és mennyire nem tetszik nekik, hogy itt vannak még Magyar-érzelmű emberek, és hogy ilyen, Magyar topic-okat nyitnak.

Nekik üzenem, hogy soha az életben nem fogják tudni kiírtani a szívünkből azt, amit újra és újra megpróbálnak...

Aki fenti leírtakat nem érti, azt ezennel szépen megkérem, hogy ne reagálja le, legyen olyan kedves.

Mellesleg az nem a topicot minősíti, hogy kiforgatod a szavakat amiket leírtam.
Az van odaírva, hogy mindenkit szívesen látok itt, lehet beszélgetni egymással, megosztani a gondolatokat, drukkolói tapasztalatokat, stb. De egymás piszkálását a Foci nevű topicba ejtse meg az, aki ezt akarja csinálni.
Reply With Quote
  #13  
Old 10-06-2007, 12:35
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Azt hiszem elég diplomatikus, érthető, és korrekt voltam.
Reply With Quote
  #14  
Old 10-06-2007, 12:38
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"... és most következzenek a sporthíreink. De előbb: foci."
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #15  
Old 10-06-2007, 12:40
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Megmondom őszintén, ahogy beleolvastam ebbe a... Szóval elöntött a harctéri ideg. Nagy erőfeszítésbe kerül, hogy ne oltsam be imádott csapatotok, vagy ne kezdjek el tőlem szokatlan hagnemben őrjöngeni.[/size][/i]
Menj ki egy meccsre és ott rekedtre ordíthatod a torkod!
Ha meg ez nem tetszik, akkor többet nem kattintansz rá, mivel normális hangnemben kértek meg rá téged! Szvsz!



Régen én is a zöld-fehérek oldalán lengettem a zászlót, most már nincs annyi időm figyelni a focit, de szoktam tudni, h mi újság velük
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #16  
Old 10-06-2007, 12:41
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Nézd, én Magyar vagyok. Itt születtem, Magyarországon, Európában.
Haza-, és Európaárulás lenne egy olyan csapatot szeretnem, aminek a gyökerei (akármilyen régre is gyökeredzik vissza) nem 100%-osan európaiak, vagy magyarok.
.

Ezen kívül pécsi vagy és szerintem a legundorítobb hogy nem a városod csapatának szurkolsz... Na én elindultam meccsre. Csá.
Reply With Quote
  #17  
Old 10-06-2007, 12:45
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by sema034 View Post
Ezen kívül pécsi vagy és szerintem a legundorítobb hogy nem a városod csapatának szurkolsz... Na én elindultam meccsre. Csá.
Látom te se olvastad tegnap a belső fórumot....
Mindegy.

Hogy a félreértéseket elkerüljük:


A bajnokságon a DVSC-nek drukkolok, nyilvánvaló okok miatt, amit nem részletezek.
Amikor a Pécs játszik (mert tényleg Pécsett lakom most), akkor természetesen a PMFC-nek.
De a szívem belül, mindig a Fradiért fog dobogni.


..."ha valakinek problémája van, az kérem szóljon annak, akivel problémája van, és a már fent említett topicban beszéljék meg egymás között nézeteltéréseiket!"
Reply With Quote
  #18  
Old 10-06-2007, 12:48
sema034 sema034 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post

Amikor a Pécs játszik (mert tényleg Pécsett lakom most),
"
Tudom hogy ott laksz. Ezért írtam...
Reply With Quote
  #19  
Old 10-06-2007, 12:52
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by sema034 View Post
Tudom hogy ott laksz. Ezért írtam...
Azért jegyeztem meg zárójelben, hogy aki esetleg nem tudja, az ne kezdjen el gondolkodni azon, amit leírtál. Így megerősítettem amit mondtál, hiszen valami csak akkor válik igazzá, ha az összes érintett személy saját akaratából, egyöntetően az kijelenti.

És igen, "ott lakom". De nem vagyok tősgyökeres pécsi. Budapesten születtem. Így pesti vagyok. 'Jogom' van pesti csapatot favorizálni a pécsivel szemben.

Attól függetlenül, mint írtam is, ha kimegyek Pécsen egy PMFC meccsre, akkor szemrebbenés nélkül tudok nekik szurkolni, mivel tényleg, és őszintén azt akarom, hogy ők nyerjenek. Így a feléjük irányuló drukkolásom nem kamu, hanem igazi.

Úgyhogy úgy érzem, még a te nézeteidet sem sértem meg, ha a Fradi az első, és a PMFC csak holtversenyben a 2. helyen áll.

Ha ezzel felkavarom a lelked, akkor elnézést. Nem állt szándékomban. De mint Pécsett élő vérében budapesti ember szerintem nem követek el 'bűnt', ha nem csak a Pécsnek drukkolok.

Last edited by Pax Hungaricum; 10-06-2007 at 14:38..
Reply With Quote
  #20  
Old 10-06-2007, 12:53
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post

..."ha valakinek problémája van, az kérem szóljon annak, akivel problémája van, és a már fent említett topicban beszéljék meg egymás között nézeteltéréseiket!"
ezzel a topiccal ezt érted el hogy papagájosdit játszol szvsz.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
köszöntő versek Steve Kreatív sarok :) 6 10-09-2006 21:26


All times are GMT +1. The time now is 12:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu