Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1661  
Old 11-11-2010, 20:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Először is : Ha 5napnál régebbi az üzi, és én nem látom, akkor ő hogyan jelenthette?
Jelenthette az első nap, jelenthette a második nap, jelenthette a harmadik nap, jelenthette a negyedik nap, és jelenthette még az ötödik napon is a törlés előtt. Ezután, mint jelentett üzenet, megmarad az idők végezetéig, elbírálásra várva. Szankció esetén még annál is tovább.

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Azt hittem a kutyázással is a mostani üzimre utalsz, ezért mondtam, hogy nem volt.
Pont ezek azok a ferdítések amikre utaltam...
Nem a mostani üzenetedre utaltam vele, hanem arra az egyre, amiről szó volt, és amit előzőleg már beidéztem.

Remélem sikerült választ adnom minden még nyitott kérdésre ezzel kapcsolatban.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1662  
Old 11-11-2010, 21:04
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Először is : Ha 5napnál régebbi az üzi, és én nem látom, akkor ő hogyan jelenthette?
A kutyázás miatt meg már elnézést kértem, elismertem hogy valóban volt, csak nem emlékeztem rá olyan régen, és akkor sem volt egy szavam sem amiatt a bünti miatt, meg most sem. Azt hittem a kutyázással is a mostani üzimre utalsz, ezért mondtam, hogy nem volt.
Pont ezek azok a ferdítések amikre utaltam...
ha 5 napos az üzi, jelenthette hétvégén is és hétvégén a support ilyenekkel nem foglalkozik.
Ebben én semmi ferdítést nem látok
Reply With Quote
  #1663  
Old 11-11-2010, 21:16
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelenthette az első nap, jelenthette a második nap, jelenthette a harmadik nap, jelenthette a negyedik nap, és jelenthette még az ötödik napon is a törlés előtt. Ezután, mint jelentett üzenet, megmarad az idők végezetéig, elbírálásra várva. Szankció esetén még annál is tovább.



Nem a mostani üzenetedre utaltam vele, hanem arra az egyre, amiről szó volt, és amit előzőleg már beidéztem.

Remélem sikerült választ adnom minden még nyitott kérdésre ezzel kapcsolatban.



Okés, köszi, igazából már úton a fürdőkád felé eszembe jutott, hogy valószínű a feldolgozás "lassúsága" miatt történhetett meg.
Ugyanakkor felvetődik még pár kérdés, de talán halasszuk máskorra.
Hex, próbálom megkeresni neked az áthelyezéssel kapcsolatban amit írtam, ha nem megy majd küldök zöldet valamelyik oridba.
Reply With Quote
  #1664  
Old 11-11-2010, 21:30
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4204

Ebben a témában fejtegettem a történést, amíg értelmét láttam, aztán pár választ látva, felhagytam a magyarázással, mert nem érdekelt, mint ahogy most sem igazán csak eszembe jutott. Ha van kérdés, hogy mit, mikor, miért tettem anno, kérdezz lehet emlékszem, mert akkor hasonló vérnyomást okozott mint a mostani esetek
Reply With Quote
  #1665  
Old 11-11-2010, 21:30
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Okés, köszi, igazából már úton a fürdőkád felé eszembe jutott, hogy valószínű a feldolgozás "lassúsága" miatt történhetett meg.
Ugyanakkor felvetődik még pár kérdés, de talán halasszuk máskorra.
Hex, próbálom megkeresni neked az áthelyezéssel kapcsolatban amit írtam, ha nem megy majd küldök zöldet valamelyik oridba.
ok ) ......
Reply With Quote
  #1666  
Old 11-12-2010, 06:55
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Amikor Poolnak verést ígértem, akkor azt hiszem idézhetnék pár dolgot, amivel jócskán rászolgált, de gondolom arra már büdös emlékezni. Így vagytok mindennel, más szemében a szálkát is...


Pool a stílusa miatt most nyaral, a lehető legrosszabb példát hoztad fel.
de nem igazán értek valamit: ha Pool megszegi a szabályokat, akkor másnak is szabad?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #1667  
Old 11-12-2010, 07:19
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

RRRrrr egy több felfelé kezet kap. a lázadás a "belső kör" ellen gondolatmenete felizgatta a népet. ha robban a forradalom, ő lehet az új spartacus
Reply With Quote
  #1668  
Old 11-12-2010, 16:04
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az is 100%, hogy egyetlen üzenetemet sem kezdtem sértő stílusban, max olyanban válaszoltam egy már eleve sértő üzenetre. Az elmúlt évben bármit, bárhova hozzászóltam jött 5ember és a földig fikázta bármi legyen az. Volt benne ötlet, vagy egyszerüen csak egy esemény amit leírtam. Nem lehet semmit az ég világon ide írni anélkül, hogy ne kezdené lehülyézni azt mindig ugyanaz a csapat. Száz meg ezer esetet tudnék ide hozni példának.

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az egyetlen gondja a nagy arca volt...
Szerintem meg semmit nem tett az asztalra, dehát ennek megítélése nyelvcsapásoktól függ erősen...
Amúgy hidd el, nyugodtan alszom. Ha ezek után még jönnek bosszút állni, röhögve fogok ellépni előlük. Előttem leszerepeltek annyira, hogy nem veszem fel mégegyszer a kesztyűt ellenük, mert nem tartom annyira sem őket, hogy ilyen után egy visszavágót adjak nekik

persze ez sem volt lekezelő,sértő,nagyarcú és önfényező üzenet
itt még hozzá se szóltam a témához szóval legalább pár oldallal arréb ne hazudtold meg magad 100%

egy kamugép vagy és ráadásul rendkívül idegesítő is.most ártatlan hősnek akarod beállítani magad akit kivet a gonosz "belső kör"???azon nem gondolkoztál még hogy ha 10en mondják hogy sértő és lekezelő a stílusod akkor lehet hogy benned van a hiba??
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)

Last edited by Killer; 11-12-2010 at 16:47.. Reason: így szebb
Reply With Quote
  #1669  
Old 11-12-2010, 16:13
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

RRRrrr "jó messzire elengedett a kutyád" üzenetét nekem küldte amikor több körre mentem ki rá másodjára,az elsőnél meg Pool kutyájának nevezett.
Összesen 2 üzenetet irt és mind a kettő sértegetés volt. Ennyit a 100%-ról
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #1670  
Old 11-12-2010, 16:59
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Sajnálom, nem vitázom veletek. Már fogalmatok sincs, merre tekerjétek a mondandómat, nem foglak állandóan javítgatni Titeket...Megfogadtam soha többet nem tudtok felmérgesíteni a semmirevaló kis üzeneteitekkel...
(Még utolsó övön alulit: Killer, inkább B-ben mutattad volna meg mit tudsz
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 16:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu