Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1651  
Old 11-11-2010, 21:19
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Egy szavazáson egyik sem ezeket a válaszokat jelölné meg
Inkább azt, hogy nem tűrheti a mindenbe belekötő, lenéző hozzászólásokat, valamint az intellektuelnek beállított semmitmondó magyarázkodást, amiből két tucat tesz ki egy felet.
szerintem meg, mivel se neked, se nekem nem áll ilyen információ a birtokomban, felesleges ilyen feltételezésekbe bocsátkozni. Szvsz

lehet, hogy éppen a bunkó és alpári hozzászólásokat nem akarják olvasni...

nem tudhatod, se te, se én
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1652  
Old 11-11-2010, 21:24
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
szerintem meg, mivel se neked, se nekem nem áll ilyen információ a birtokomban, felesleges ilyen feltételezésekbe bocsátkozni. Szvsz
Mármint hagyjuk a logikus következtetéseket a továbbiakban?
Tőlem ok. Aki nem csak félremagyarázni akarja (Atival az élen) amiket az elmúlt pár napban írtam, az józan paraszti ésszel belátja, hogy igazam van. Meg azt is, hogy semmit nem lehet tenni ellene, nem kell játszani vagy lenyelni a békát. Csak én már annyi békát nyeltem, több nem fér.
Reply With Quote
  #1653  
Old 11-11-2010, 21:29
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Az is 100%, hogy egyetlen üzenetemet sem kezdtem sértő stílusban, max olyanban válaszoltam egy már eleve sértő üzenetre. Az elmúlt évben bármit, bárhova hozzászóltam jött 5ember és a földig fikázta bármi legyen az. Volt benne ötlet, vagy egyszerüen csak egy esemény amit leírtam. Nem lehet semmit az ég világon ide írni anélkül, hogy ne kezdené lehülyézni azt mindig ugyanaz a csapat. Száz meg ezer esetet tudnék ide hozni példának.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
  #1654  
Old 11-11-2010, 21:30
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Mármint hagyjuk a logikus következtetéseket a továbbiakban?
Tőlem ok. Aki nem csak félremagyarázni akarja (Atival az élen) amiket az elmúlt pár napban írtam, az józan paraszti ésszel belátja, hogy igazam van. Meg azt is, hogy semmit nem lehet tenni ellene, nem kell játszani vagy lenyelni a békát. Csak én már annyi békát nyeltem, több nem fér.
lehet, hogy neked logikus, de lehet, hogy másnak nem az. Mivel a többségünk itt nem ismeri egymást, ezért nem is ismerhetjük, hogy aki mondd valamit azt tényleg, hogyan is gondolta. Szerintem Ati nem szokott félremagyarázni dolgokat. Egyéni vélemény.

Attól még, hogy vityuval néha összeszólalkozunk én még kedvelem vityut néha csak ugratásból is beszólok neki ok nélkül, szimplán azért mert szimpatikus a srác, bár az írásaimból nem ez jön le. ilyen vagyok, nem tehetek róla
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #1655  
Old 11-11-2010, 21:37
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
lehet, hogy neked logikus, de lehet, hogy másnak nem az. Mivel a többségünk itt nem ismeri egymást, ezért nem is ismerhetjük, hogy aki mondd valamit azt tényleg, hogyan is gondolta. Szerintem Ati nem szokott félremagyarázni dolgokat. Egyéni vélemény.

Attól még, hogy vityuval néha összeszólalkozunk én még kedvelem vityut néha csak ugratásból is beszólok neki ok nélkül, szimplán azért mert szimpatikus a srác, bár az írásaimból nem ez jön le. ilyen vagyok, nem tehetek róla
Én valahogy csak igen ritkán éreztem azt, hogy nem megint egy rosszindulató hozzászólás jön az enyémre, hanem csak ugratás. Volt ilyen tőled is, meg volt másmilyen is.
Az, hogy Ati mennyire szokott félremagyarázni dolgokat, kiderül az elmúlt pár órában született üzeneteiből is. Meg régebbiekből is.
Mert őt sem könnyű "füllentésen" érni, de most vagy törölte az üzeneteim közül, amit már többször is idézett tőlem, vagy nem úgy volt írva ahogyan mondta. Meg vagy nem akar emlékezni, vagy szándékosan ferdít, mikor nem tudom hanyadjára hívom fel a figyelmét, egy kifejezetten rosszindulató supportos válaszra amit kaptam, és egy kifejetten csak a rendszere hibájából megtörténhetett áthelyezésemre anarchba.
Akkor is belenyugodtam, hogy bármit megtehet indoklás nélkül, meg most belenyugszom, de akkor mondja azt : Nem vitázom, tévedhettem de akkor sem érdekelt meg sem. Nem kell itt alakoskodni állandóan.
Reply With Quote
  #1656  
Old 11-11-2010, 21:40
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Én valahogy csak igen ritkán éreztem azt, hogy nem megint egy rosszindulató hozzászólás jön az enyémre, hanem csak ugratás. Volt ilyen tőled is, meg volt másmilyen is.
Az, hogy Ati mennyire szokott félremagyarázni dolgokat, kiderül az elmúlt pár órában született üzeneteiből is. Meg régebbiekből is.
Mert őt sem könnyű "füllentésen" érni, de most vagy törölte az üzeneteim közül, amit már többször is idézett tőlem, vagy nem úgy volt írva ahogyan mondta. Meg vagy nem akar emlékezni, vagy szándékosan ferdít, mikor nem tudom hanyadjára hívom fel a figyelmét, egy kifejezetten rosszindulató supportos válaszra amit kaptam, és egy kifejetten csak a rendszere hibájából megtörténhetett áthelyezésemre anarchba.
Akkor is belenyugodtam, hogy bármit megtehet indoklás nélkül, meg most belenyugszom, de akkor mondja azt : Nem vitázom, tévedhettem de akkor sem érdekelt meg sem. Nem kell itt alakoskodni állandóan.
Atival kapcsolatban is feltételezésekbe bocsátkozol szerintem. Ati nem hiszem hogy azzal szórakozna (én is) hogy felhasználók üzijeit törölgesse

és egy kifejetten csak a rendszere hibájából megtörténhetett áthelyezésemre anarchba. <-- zöldben leírhatnád, hogy szerinted hogy történt ok nélkül nem igazán szoktak embereket anarchba pakolgatni
Reply With Quote
  #1657  
Old 11-11-2010, 21:41
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Én is hibáztam sokszor, és igaz mintha a fogamat húzták volna, de kértem már bocsánatot itt is, meg hódon belül is olyantól, akinek még a nevét hallani is írtózom.
Nem is egyszer. Még csak hasonlót sem láttam tőlük sosem, pedig több okuk lett volna az évek során bocsánatot kérni másoktól, mint nekem.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
  #1658  
Old 11-11-2010, 21:45
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Atival kapcsolatban is feltételezésekbe bocsátkozol szerintem. Ati nem hiszem hogy azzal szórakozna (én is) hogy felhasználók üzijeit törölgesse

és egy kifejetten csak a rendszere hibájából megtörténhetett áthelyezésemre anarchba. <-- zöldben leírhatnád, hogy szerinted hogy történt ok nélkül nem igazán szoktak embereket anarchba pakolgatni
Leírhatom, de ha itt is leírtam már külsőn, azt hiszem a supportos válasszal együtt. Ati reagált is rá, pontosan azt, amit anno, és már akkor is a szőr felállt tőle a hátamon
Elküldhetem zöldben is, csak kicsit várni kell, mert van most egy fél-1órás dolgom
Nem is azt feltételeztem Atiról, hogy szórakozik üzitörléssel, csak hogy szándékosan csúsztat, meg akarattal próbál más értelmet tulajdonítani egyes dolgoknak.
Vagy mivel magyarázod, hogy nemrégen azt írta, azért kaptam tiltást, mert szó szerint ezt írtam valakinek : Tiszta szégyen vagy. Mikor meg átnézem egyesével minden üzenetemet, akkor még csak véletlenül sincs hasonló sem?
Reply With Quote
  #1659  
Old 11-11-2010, 21:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Mert őt sem könnyű "füllentésen" érni, de most vagy törölte az üzeneteim közül, amit már többször is idézett tőlem, vagy nem úgy volt írva ahogyan mondta.
... vagy az is lehet talán, esetleg, hogy az elküldött üzeneteid között nem található meg az 5 napnál régebbi üzenet. Mindenkinek saját belátására bízom, hogy melyik variáció lehet.

Részemről témazáróként idézem a teljes üzenetedet, hátha visszaemlékszel rá, mint a kutyázásra is, amit saját állításod szerint szintén soha nem írtál.

"Tiszta szégyen vagy, killer még írta is, miért támad. Az hagyján, hogy játszani nem tudsz, és hülyeségeket írsz egyfolytában, de még csak hazudni sem tudsz rendesen.
Az biztos, hogy innen nem lépsz szintet, csak jöjjek le védelem alól"
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1660  
Old 11-11-2010, 21:52
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
... vagy az is lehet talán, esetleg, hogy az elküldött üzeneteid között nem található meg az 5 napnál régebbi üzenet. Mindenkinek saját belátására bízom, hogy melyik variáció lehet.

Részemről témazáróként idézem a teljes üzenetedet, hátha visszaemlékszel rá, mint a kutyázásra is, amit saját állításod szerint szintén soha nem írtál.


Először is : Ha 5napnál régebbi az üzi, és én nem látom, akkor ő hogyan jelenthette?
A kutyázás miatt meg már elnézést kértem, elismertem hogy valóban volt, csak nem emlékeztem rá olyan régen, és akkor sem volt egy szavam sem amiatt a bünti miatt, meg most sem. Azt hittem a kutyázással is a mostani üzimre utalsz, ezért mondtam, hogy nem volt.
Pont ezek azok a ferdítések amikre utaltam...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 08:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 14:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 17:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 01:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 09:31


All times are GMT +1. The time now is 16:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu