Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

View Poll Results: Milyen böngészőt használsz?
Internet Explorer 5 16.13%
Mozilla Firefox 24 77.42%
Opera 1 3.23%
Safari 0 0%
Google Chrome 1 3.23%
Egyéb (mit és miért?) 0 0%
Voters: 31. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-17-2009, 20:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Tényleg annyi a telefonnak, ha frissítés közben elszáll a cucc durván (pl áramszünet, stb.) haveromnak ment már így kukába a telefonja, igaz, az nem Nokia volt, hanem Sony-Ericsson vagy mi.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 02-17-2009, 21:09
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Tényleg annyi a telefonnak, ha frissítés közben elszáll a cucc durván (pl áramszünet, stb.) haveromnak ment már így kukába a telefonja, igaz, az nem Nokia volt, hanem Sony-Ericsson vagy mi.
ez már nagyon off, de én egy firmware frissítést ezentúl csak nagykapacitású szünetmentessel végeznék, mással nem.Nekem egy dvd-romom ment így tönkre
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #33  
Old 02-17-2009, 21:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
A garancia papírt nézve, elvileg nem nyúlhatok bele. Ami számmora azért elég vicces.
Mit értesz az alatt, hogy "bele"? A dobozban lévő kábellel kapcsolod a gépre, és talán a dobozban lévő cd-n is rajtavan a frissítőszoftver. Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos. A nokia.com-on fent van, az biztos.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #34  
Old 02-17-2009, 21:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Tényleg annyi a telefonnak, ha frissítés közben elszáll a cucc durván (pl áramszünet, stb.) haveromnak ment már így kukába a telefonja, igaz, az nem Nokia volt, hanem Sony-Ericsson vagy mi.
Szervízben ezt még vissza tudják csinálni, nem kell kukába dobni, csak az már úgy nagyon macera... És ilyen esetben gyanítom, hogy nem garanciálisként kezelik. Talán ha beviszed hozzájuk, hogy frissítsék, de ilyen esettel bevallom még nem találkoztam... Nem tudom erre mit szólnának, és főleg hogy ezt garanciálisként értelmeznék-e. Végülis azért adnak ki új verziót, mert azzal megy a legjobban a telefon, és a régi esetleges hibáiut javítja, tehát akár bele is lehet magyarázni, hogy ez egy kötelező frissítés, és ha Te nem csinálhatod meg, akkor valakinek meg kell...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #35  
Old 02-18-2009, 07:25
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szervízben ezt még vissza tudják csinálni, nem kell kukába dobni, csak az már úgy nagyon macera... És ilyen esetben gyanítom, hogy nem garanciálisként kezelik. Talán ha beviszed hozzájuk, hogy frissítsék, de ilyen esettel bevallom még nem találkoztam... Nem tudom erre mit szólnának, és főleg hogy ezt garanciálisként értelmeznék-e. Végülis azért adnak ki új verziót, mert azzal megy a legjobban a telefon, és a régi esetleges hibáiut javítja, tehát akár bele is lehet magyarázni, hogy ez egy kötelező frissítés, és ha Te nem csinálhatod meg, akkor valakinek meg kell...
nem olyan biztos az haverom nokiáját, elvitte szervízbe,hogy frissitsék, lefagyott a frissités... úgyhogy kapott egy zsír újat, mert nem tudtak vele mit kezdeni
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #36  
Old 02-18-2009, 08:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
nem olyan biztos az haverom nokiáját, elvitte szervízbe,hogy frissitsék, lefagyott a frissités... úgyhogy kapott egy zsír újat, mert nem tudtak vele mit kezdeni
Az egyszerűbb (és sok esetben olcsóbb) megoldás.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu