Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

View Poll Results: elit v íj+ló v íj+elit v íj+elit+ló v elit+ló ???? most akkor melyik a jobb.
elit 13 9.63%
íj+ló 41 30.37%
íj+elit 41 30.37%
íj+elit+ló 36 26.67%
elit+ló 4 2.96%
Voters: 135. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 07-20-2006, 13:34
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Ámulok bámulok

Sztem az a szép ebbe a játékba hogy elég sok variáció életképes...

Elittel játszottam az elején, majd került mellé ló, végül már tartottam íjászt is

Aztán játszottam ló/ íjjat szigoruan (4 szinten át)...
Majd játszottam szigoruan full elitest (3 szinten át) ami megint nagyon ütős megfelelő taktikával..
DE láttam nagyon erős szövetséget elit/íjat játszani...
Sztem mindegyik működőképes ha megvan a hozzá megfelelő játék idő és szövetség, az egyéb feltételekkel amit lehetne még sorolni)

Hmm talán egyedül az elit- ló tünik olyan kicsit értelmetlennek...

LotR
__________________
LotR

Last edited by LotR; 07-20-2006 at 13:38..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 07-20-2006, 17:21
Csocsó's Avatar
Csocsó Csocsó is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Szombathely
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

mi az értelmetlen az elit +ló kombinációban?
támadáskor nagyobb védelmet tudsz otthon hagyni, ill azonos otthon maradt véddőérték mellett erősebb támadósereget tudsz kiállítani

full elites orival mért nehéz játszani?
íj +ló felállás sokkal végtelenebb
Reply With Quote
  #113  
Old 07-20-2006, 20:53
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Az elit+lónak ugyanannyi értelme van mint a fuul elitnek ez igaz
mivel mi értelme van ah full eliten vagy mondjuk ottholhagysz 1k elitet akkor nem mind1 lenne már 500 tornyos ijat tartani helyette ?az erösebb is mert ugysem teheted meg,hogy mindennel kitámadsz egyszerreha meg pl több elittel akarnál menni akkor sokszor be fognak kisérni és ne az legyen az érv közben véd a szövi mert bárki észreveszi,hogy pl nincs smemi védelem az oridbaés az elit+ijat jobban is tudja védenia szövi:P na mind1 most voltam focizni ugyhogy fáradt vagyok
Reply With Quote
  #114  
Old 05-24-2015, 20:26
Kalmár Kalmár is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2014
Location: Békéscsaba
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 51%
Default Mért nem találkoztam Íj-Elites félállású szövetséggel ?

Sziasztok.

Hét hónapja Hóditózok .
Magányos farkasként 10-15 % íj-tornyot tartatom + Elitet.
Szövetségben 10% torony-íj mellette minél több lovat.
Mondjuk mf-ként elit-íjjal nemsokkhelyre fértem be .

Fő ok lehet hogy 3 fegyver kell az Elitekhez és nagyon nehéz eladni .
Inkább csak áron alul .

Pedig az elit-íj országokba két seregel nehéz bejutni .
Reply With Quote
  #115  
Old 05-25-2015, 03:25
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default én is íj elit felállásban megyek

Quote:
Originally Posted by Kalmár View Post
Sziasztok.

Hét hónapja Hóditózok .
Magányos farkasként 10-15 % íj-tornyot tartatom + Elitet.
Szövetségben 10% torony-íj mellette minél több lovat.
Mondjuk mf-ként elit-íjjal nemsokkhelyre fértem be .

Fő ok lehet hogy 3 fegyver kell az Elitekhez és nagyon nehéz eladni .
Inkább csak áron alul .

Pedig az elit-íj országokba két seregel nehéz bejutni .
Szia!

Én ha MF vagyok akkor semmi pénzért nem használok lovat(nagyon max ha mindenképp be akarok ütni valakit és márként nem megy). Az íj elit kombóban ugye az a jó hogy ha nem vagy gépnél és nem támadtál ki akkor tisztességes védelmed van, ha meg kitámadsz akkor általában gép elé mész amikor csapódsz. Az elit meg megadja azt a lehetőséges hogy kitámadj.

Szöviben szerintem azért nem látsz mostanában(1-2 éve én is voltam íj-elit sőt íj-elit-ló szöviben is) mert a lónak nagyobb a támadása, ha meg otthon van nem baj ha nincs olyan nagy védelmed mert egy szövi könnyebben néz körönként távol mint egy MF és ha baj van akkor küld egy SMS-t vagy védelmet hogy ne üssön be a sereg.

Összefoglalva szerintem azért nincs mostanában annyi elit mert a szövik rámentek a minél nagyobb támadó erőre és a védelmet meg a 4 tog összegzett aktivitása adja. MF-nél meg ezt a 4-szeres aktivitást pótolja az elit védelme a lóval szemben.
Reply With Quote
  #116  
Old 05-25-2015, 12:05
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Farkas View Post
Szia!

Én ha MF vagyok akkor semmi pénzért nem használok lovat(nagyon max ha mindenképp be akarok ütni valakit és márként nem megy). Az íj elit kombóban ugye az a jó hogy ha nem vagy gépnél és nem támadtál ki akkor tisztességes védelmed van, ha meg kitámadsz akkor általában gép elé mész amikor csapódsz. Az elit meg megadja azt a lehetőséges hogy kitámadj.

Szöviben szerintem azért nem látsz mostanában(1-2 éve én is voltam íj-elit sőt íj-elit-ló szöviben is) mert a lónak nagyobb a támadása, ha meg otthon van nem baj ha nincs olyan nagy védelmed mert egy szövi könnyebben néz körönként távol mint egy MF és ha baj van akkor küld egy SMS-t vagy védelmet hogy ne üssön be a sereg.

Összefoglalva szerintem azért nincs mostanában annyi elit mert a szövik rámentek a minél nagyobb támadó erőre és a védelmet meg a 4 tog összegzett aktivitása adja. MF-nél meg ezt a 4-szeres aktivitást pótolja az elit védelme a lóval szemben.
Sosem volt igazán divat az elit-íj felállás.. szöviknél egyszerűen azért, mert az ember tart bent pénzt, és ha jönnek a lovat íjra cseréli, így nagyobb a védelme, mint elitekkel.. ha meg menni kell, a lovakkal nagyobbat üt.. viszont most már egyre kevesebb ember tud/akar játszani, közülük sokan csak átveszik gondolkodás nélkül azt, amit másoktól látnak(legalábbis amióta újra játszogatok, nagyon ezt tapasztaltam..)
Amit mondasz, hogy bekér íjat.. ha jól indítod a sereget, nem fog tudni íjakat behívni..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 17:13


All times are GMT +1. The time now is 10:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu