Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12231  
Old 06-18-2012, 13:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Először is köszönjük a gratulációkat.

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Egy időre mi is követjük a Pannon útját és befejezzük a játékot, hogy mennyi időre még nem tudni, legalábbis lentebbi csoportokban biztos
Az , hogy A-ban mi lesz ,az még a jövő zenéje
Még egyszer gratulálok a földhöz megérdemeltétek ,
bennetek megvan még a "tűz"
Erre szeretnék most reagálni. Én elhiszem, hogy szar egy ekkora pofont kapni. Kaptunk már mi is párat, és még mindig itt vagyunk.
Gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy mivel 3millió pont volt a különbség, ezért nem mi voltunk az agresszorok, holott csak mi voltunk agresszorok.
Hatalmas hibákat követtetek el, ezt is elhiszem, hogy kellemetlen érzés. Elmesélem ezeket sorban, hogy tudjatok mindről:

- Közel egy hónapig kisklánoztunk. Tudhattátok, hogy megfogyatkozott a tartalék, mert nem olcsó egy ilyen, főleg ekkora országokkal. Nem sokáig bírtuk volna a nyomást, de nemhogy békén hagytatok minket, még hagytatok termelni is. Napról napra csökkentek az esélyeitek.
- Legalább 3 hétig épültetek át, úgy hogy állandó térkapukat láthattatok magatokon (csak rólad 46 mentett éplista van nálam)
- 2 körrel a ráállás előtt már 9körre voltatok tőlünk, utána 5-re, majd azzal, hogy célzottan éheztünk, végre sikerült egy 2 körös ráállást megejteni. Tehát 3 körünk volt arra, hogy az egyébként benntartott egységek mellé még hazaérkezzenek a piacról egységek. Így úgy tudtunk előállítani egy ekkora sereget, hogy annyi pénz maradt bent utána, mint soha ezelőtt. Ha lett volna értelme még tovább várni, akkor akármeddig húzhattuk volna a ráállásotokat.
- az utolsó az íjak voltak, erről többet mondani nem szeretnék.

Ezek után, most megint érezzük úgy magunkat, hogy azzal, hogy játszottunk, elzavartunk a játékból 10 embert? A pannonnal is sajnos annyi volt. Pár 0 hektáros ütés, és szk. Így vagy úgy, de elérjük a régóta áhított stabil második helyet. Ha akartok megmérkőzünk érte, ha nem, akkor nem. Sajnálom, nem szeretnénk asszisztálni az A topjának passzívságához.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
  #12232  
Old 06-18-2012, 14:28
Kati Kati is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Nem a Dragon miatt mentünk szk-ra! Ezt a klán társadnak kell a legjobban tudnia.
Reply With Quote
  #12233  
Old 06-18-2012, 14:56
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Nem a Dragon miatt mentünk szk-ra! Ezt a klán társadnak kell a legjobban tudnia.
olyan zöldet, amit személyesnek gondolok, nem osztom meg mással. Amit nekem írnak, az nekem szól én így vagyok vele
Reply With Quote
  #12234  
Old 06-18-2012, 15:19
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Először is köszönjük a gratulációkat.



Erre szeretnék most reagálni. Én elhiszem, hogy szar egy ekkora pofont kapni. Kaptunk már mi is párat, és még mindig itt vagyunk.
Gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy mivel 3millió pont volt a különbség, ezért nem mi voltunk az agresszorok, holott csak mi voltunk agresszorok.
Hatalmas hibákat követtetek el, ezt is elhiszem, hogy kellemetlen érzés. Elmesélem ezeket sorban, hogy tudjatok mindről:

- Közel egy hónapig kisklánoztunk. Tudhattátok, hogy megfogyatkozott a tartalék, mert nem olcsó egy ilyen, főleg ekkora országokkal. Nem sokáig bírtuk volna a nyomást, de nemhogy békén hagytatok minket, még hagytatok termelni is. Napról napra csökkentek az esélyeitek.
- Legalább 3 hétig épültetek át, úgy hogy állandó térkapukat láthattatok magatokon (csak rólad 46 mentett éplista van nálam)
- 2 körrel a ráállás előtt már 9körre voltatok tőlünk, utána 5-re, majd azzal, hogy célzottan éheztünk, végre sikerült egy 2 körös ráállást megejteni. Tehát 3 körünk volt arra, hogy az egyébként benntartott egységek mellé még hazaérkezzenek a piacról egységek. Így úgy tudtunk előállítani egy ekkora sereget, hogy annyi pénz maradt bent utána, mint soha ezelőtt. Ha lett volna értelme még tovább várni, akkor akármeddig húzhattuk volna a ráállásotokat.
- az utolsó az íjak voltak, erről többet mondani nem szeretnék.

Ezek után, most megint érezzük úgy magunkat, hogy azzal, hogy játszottunk, elzavartunk a játékból 10 embert? A pannonnal is sajnos annyi volt. Pár 0 hektáros ütés, és szk. Így vagy úgy, de elérjük a régóta áhított stabil második helyet. Ha akartok megmérkőzünk érte, ha nem, akkor nem. Sajnálom, nem szeretnénk asszisztálni az A topjának passzívságához.
azért ebből a mi érdemünk eléggé kimaradt:
A piac teljes irányítása
Célzott egységképzések
Hónapok óta benntartott milliós nagyságrendű egység
Távok pontlisták mentése körönként.. azért nem kis munkánk van ebbe az ütésbe
Reply With Quote
  #12235  
Old 06-18-2012, 16:16
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Vityu :

Akkor én is mondok 1-2 dolgot
Kb. másfél vegetálunk A-ban,egyszerüen már mindenki megunta a játékot
Az első klánütésnél még sikerült aktiválni a társaságot ,ezért gyorsabban mentek az dolgok,de mostanra már több mint a fél klán be sem néz az országába
Napi 1-2 óra játékkal nagyon nehéz épülgetni ,tervezni és kivitelezni egy ilyen klántámadást
Jó ideje már a mérleg nyelve a befejezés fele billent és most eljött a pillanat hogy meg is tegyük és NEM a vesztett heki miatt,ez csak véglegesitette a döntést, ha lenne még motivácionk simán talpraállnánk
Sok társunknak ráment házassága és élete emiatt ,talán nem ér ennyit a játék senkinek
Reply With Quote
  #12236  
Old 06-18-2012, 16:39
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Vityu :

Akkor én is mondok 1-2 dolgot
Kb. másfél vegetálunk A-ban,egyszerüen már mindenki megunta a játékot
Az első klánütésnél még sikerült aktiválni a társaságot ,ezért gyorsabban mentek az dolgok,de mostanra már több mint a fél klán be sem néz az országába
Napi 1-2 óra játékkal nagyon nehéz épülgetni ,tervezni és kivitelezni egy ilyen klántámadást
Jó ideje már a mérleg nyelve a befejezés fele billent és most eljött a pillanat hogy meg is tegyük és NEM a vesztett heki miatt,ez csak véglegesitette a döntést, ha lenne még motivácionk simán talpraállnánk
Sok társunknak ráment házassága és élete emiatt ,talán nem ér ennyit a játék senkinek
Nah, az a házasság is annyit ért akkor...
De ki az a hülye, aki előbbre helyezi a feleségét a játéknál?
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #12237  
Old 06-18-2012, 17:00
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

"De ki az a hülye, aki előbbre helyezi a feleségét a játéknál?"
Pool, ez nagyon nagy! Nájsz
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #12238  
Old 06-18-2012, 18:57
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
. Így vagy úgy, de elérjük a régóta áhított stabil második helyet. .

Az első helyezéssel mi a gondod? A második csak második
Reply With Quote
  #12239  
Old 06-18-2012, 22:21
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 20%
Longevity: 94%
Default

Szívből gratulálok a Dragonosoknak, még ha késve teszem is!
Munka közben olvastam a dolgot és kollégáim tanúsítják, telefonomon kívül mindent elhajítottam. Örültem nagyon. Node nem csak azért, mert megérdemeltétek a sikert, hanem azért is, mert a lámavadászok ellen értékek el. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, hisz egykor tagja voltam annak a csapatnak, de az MNT halomban fuldokló, magát egyébként hülyére termelő, kicsiket csapkodó és folyamatosan szabálytalankodó játékstílus, ami jellemezte őket már nagyon toszta a csőröm.

V mester, a hibákat talán nem kellett volna leírni, mert így a többi klán már tudja mire figyeljen.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #12240  
Old 06-18-2012, 22:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Vityu :

Akkor én is mondok 1-2 dolgot
Kb. másfél vegetálunk A-ban,egyszerüen már mindenki megunta a játékot
Az első klánütésnél még sikerült aktiválni a társaságot ,ezért gyorsabban mentek az dolgok,de mostanra már több mint a fél klán be sem néz az országába
Napi 1-2 óra játékkal nagyon nehéz épülgetni ,tervezni és kivitelezni egy ilyen klántámadást
Jó ideje már a mérleg nyelve a befejezés fele billent és most eljött a pillanat hogy meg is tegyük és NEM a vesztett heki miatt,ez csak véglegesitette a döntést, ha lenne még motivácionk simán talpraállnánk
Sok társunknak ráment házassága és élete emiatt ,talán nem ér ennyit a játék senkinek
Nézz körbe nálunk. Hány olyan "arcot" látsz, aki a kezdetek óta ott van? Egészen tegnapig 3-mat. Amelyikből az egyik Wolfi, a másik Janesz, a 3. pedig én magam. Janesz most éppen nincs, de jön újra. Nálunk úgy működik, hogy aki nincs rendesen, azzal elbeszélgetünk, és ha úgy dönt, akkor nem folytatja tovább. Mindig úgy tartottam, hogy pl egy inaktív termelő törpe helyett jobb egy aktív kis ország. A legutóbb fel is ajánlotta éppen egy a játékot befejezni kívánó nagy törpe, hogy hagyja az országát termelni nálunk. De inkább új tagot próbáltunk keresni, és ki is lépett. SZK-n csücsül az ország. Talán én sajnálom a legjobban, hogy sok jó játékos lépett ki tőlünk szk-ra, és azóta is ott vannak, de ha tervek vannak, akkor nincs megállás. Halottakkal nem lehet bevenni egy várat.

Emlékszem, amikor egyszer régen voltam a sarkvidéken 1-2 hétig. Sok ország gazdája már akkor se nagyon nézett be. Úgy gondolom, hogy ez is teljesítmény.

DE, miért nekem kell rosszul érezzem magam, ha saját magunkat védve megnyerünk, egy alapból vesztesnek induló háborút? Írtad, hogy sebzett vadat támadunk. Ki sebezte meg ezt a vadat? Mi megsebeztük, mert ránk tört. Ezek után hagyjuk, hogy felgyógyulva újra ránk törjön? Felkészültebben?
Legalább 10x annyi ideig termeltetek 10x annyi termelő épülettel, mint mi. Összesen nem volt annyi bankunk, mint nektek 1 országban. Nem értem, hogy hol van az a sebzett vad, akiről szó volt.

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Az első helyezéssel mi a gondod? A második csak második
Mindig kis lépésekkel kell a cél felé menni.
Saját véleményem, hogy nem szívesen harcolnék a gun több tagjával. Két embert személyesen is ismerek közülük, többükkel kifejezetten jóban voltam/vagyok. Persze, ha a klánok úgy döntenek, hogy összecsapnak, akkor harc lesz. De ha harc lesz, akkor remélem, hogy tényleg harc lesz.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu