Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11111  
Old 06-26-2011, 18:20
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jol ertem, mert vki viccelodik egy klan nevevel, akkor szidni kell a Poolt, mert epp O a klanvezere a viccelodonek?
Hát.. passz, ezt nem tudom.
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
  #11112  
Old 06-26-2011, 19:52
Turul's Avatar
Turul Turul is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2011
Location: Törökbecse ( Torontál megye)
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Princ jatekosnak:1. tisztazni valod van,akkor keresd meg azt a szemelyt aki sziven szurt. 2. megszurtalak,mert te marotttad bele a kesed a hatamba,inkabb pontositok szadba vetted a nevem ok nelkul. az h mi tortent az also szinteken az orijaink kozott az nem forum tema szerintem.
Poolt nem feltem,mert van akkora jatekos h letisztazza a dolgait 1 maga,de ha szovi haboru van,akkor kitartok mellette,barmi legyen a dolog kimenetele,de te is ezt tenned a sajat vezeredert,ami normalis is. Viszont gyengesegnek lehet nevezni az e fajta beszolaskoat,akarkirol legyen szo,de ez esetben pont te talaltad magad a forgatokonyvben.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Turul For This Useful Post:
  #11113  
Old 06-26-2011, 22:01
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Turul View Post
Princ jatekosnak:1. tisztazni valod van,akkor keresd meg azt a szemelyt aki sziven szurt. 2. megszurtalak,mert te marotttad bele a kesed a hatamba,inkabb pontositok szadba vetted a nevem ok nelkul. az h mi tortent az also szinteken az orijaink kozott az nem forum tema szerintem.
Poolt nem feltem,mert van akkora jatekos h letisztazza a dolgait 1 maga,de ha szovi haboru van,akkor kitartok mellette,barmi legyen a dolog kimenetele,de te is ezt tenned a sajat vezeredert,ami normalis is. Viszont gyengesegnek lehet nevezni az e fajta beszolaskoat,akarkirol legyen szo,de ez esetben pont te talaltad magad a forgatokonyvben.
Bemutatkozásod olyan szépnak hatott, most meg minden összevissza, az emberek tőrrel hadonásznak. Mi/ki indította erre őket? Esetleg már így jöttek ki eleve, evvel a szándékkal?

Ebben az esetben tudatom veled, mint újdonsült taggal, hogy a fórumnak nem ez kellene a fő profilja legyen, és már azt is nehezen tűrték hogy Vityu szavait vastag filccel húztam alá.

Ha mindezek mellett akad mondanivalód, hallgatlak.
__________________


Last edited by Princ; 06-26-2011 at 22:04..
Reply With Quote
  #11114  
Old 06-26-2011, 22:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ebben az esetben tudatom veled, mint újdonsült taggal, hogy a fórumnak nem ez kellene a fő profilja legyen
Van valami konkrét oka annak, hogy egy teljesen normális beköszönést ilyen stílusban reagálsz le? Nem tudom mi van a háttérben, de hogy valakinek az első beírására ilyen személyeskedés kezdődjön, az elég rossz. Ráadásul ezt semmi nem indokolja, legalábbis olyan nem, ami itt a fórumon hangzott el.

Tényleg nem tudom, hogy mi van a háttérben, de az ilyen személyeskedéseket kérem mellőzni. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #11115  
Old 06-26-2011, 22:20
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Van valami konkrét oka annak, hogy egy teljesen normális beköszönést ilyen stílusban reagálsz le? Nem tudom mi van a háttérben, de hogy valakinek az első beírására ilyen személyeskedés kezdődjön, az elég rossz. Ráadásul ezt semmi nem indokolja, legalábbis olyan nem, ami itt a fórumon hangzott el.

Tényleg nem tudom, hogy mi van a háttérben, de az ilyen személyeskedéseket kérem mellőzni. Köszönöm.
Valószínűleg Pool megkérte Turult, hogy reggeljen, és inzultáljon engem, ill. a Dragont. Körülbelül ez a helyzet szerintem.
__________________

Reply With Quote
  #11116  
Old 06-26-2011, 22:23
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Valószínűleg Pool megkérte Turult, hogy reggeljen, és inzultáljon engem, ill. a Dragont. Körülbelül ez a helyzet szerintem.
Megfogadtam, hogy nem írok többé semmit a te írásaidra, de biztosíthatlak, én nem kértem tőle semmi ilyet...
Te és mindenki ismerhet annyira, hogy amit valakinek meg akarok mondani, akkor megteszem, ha egy hónap pauzát is kapok érte...
A Dragont meg miért kellene nekem vagy bárkinek tőlünk inzultálni?
Vityuval jó a kapcsolatom, a társaiddal szintén semmi bajom, az, hogy téged rühellek, más kérdés, nem vetítem klánszintre...
De téged sem kívánlak inzultálni itt külsőn, majd remélem lesz rá alkalom a játékban...
Ennyi és végeztem is...
Reply With Quote
  #11117  
Old 06-26-2011, 22:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Valószínűleg Pool megkérte Turult, hogy reggeljen, és inzultáljon engem, ill. a Dragont. Körülbelül ez a helyzet szerintem.
Ez elképzelhető, és persze az is, hogy nem. Ami tényként látszik, az az, hogy Te voltál az első, aki belekötött a másikba, mindenféle látható ok nélkül. Erre semmi szükség.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #11118  
Old 06-26-2011, 22:25
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez elképzelhető, és persze az is, hogy nem. Ami tényként látszik, az az, hogy Te voltál az első, aki belekötött a másikba, mindenféle látható ok nélkül. Erre semmi szükség.
Hm. Mindig másik az első.
__________________

Reply With Quote
  #11119  
Old 06-26-2011, 22:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Hm. Mindig másik az első.
Miért Neked kell annak lenni? Vagy szerintem már a fórumon olyan régóta, hogy ne kelljen minden egyes új tag által fenyegetve érezned Magad, és emiatt már egy teljesen normális köszönésbe is belekötni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #11120  
Old 06-26-2011, 22:37
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért Neked kell annak lenni? Vagy szerintem már a fórumon olyan régóta, hogy ne kelljen minden egyes új tag által fenyegetve érezned Magad, és emiatt már egy teljesen normális köszönésbe is belekötni.
Végülis ami a beköszönésre vonatkozott, az a rész még dícséretnek is felfogható abban a tekintetben hogy emelni fogja a Furiánok nyelvi színvonalát Turul. Amit 1 hete éppen te ítéltél el Pool révén.

(Ezért nem lehetek sose én az első. )

Viszont ez részletkérdés, az üzenetet megértettem és elsőként mellőzőm egy jó ideig még a válaszadást is a 2 Pool irányában.
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu