Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #391  
Old 01-15-2011, 20:24
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post



A nagyobb klánok tagjai? Asszem a nemrégi 3milla pontos klán igencsak nevezhető volt nagyobbnak. Meg előtte volt valami black dragon, ahonnan nemrégen eljöttél. Tudod mit, örülök neki. Ha valaki ennyire retteg, hogy földet veszíthet, az nem szolgálja a klánjának az érdekeit.

megírtam a véleményem valamiről, néhány órán belül szépen elláttatok tanácsokkal miféle klánt csináljak éplistákkal...., kiderült , hogy nagyon szarul játszom, hogy rettegek a földvesztéstől , nem vagyok hasznos a klánomnak , és valószínűleg az 1/A ba sem vagyok való....érdemes veletek beszélgetni.
Nem kell topikot nyitni ha nem bírod az ellenvéleményeket elviselni, erre ott van a klán topikod

Vannak olyan játékosok a hódban akiktől rosszul esne ez amit leírtál , de szerencsére te nem tartozol ezek közé.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to reichz For This Useful Post:
Sponsored Links
  #392  
Old 01-15-2011, 21:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Vityu! Amennyiben nem cél a szegények és elesettek védelme, akkor mi a francnak lett bevezetve a könnyített fordulás A-ból?
Nekem úgy rémlik, hogy azoknak, akik nem tudnak megbirkózni az A-val, vagy nincs elég idejük arra, hogy játszanak. Ők 4000hektárról le is fordulnak, így viszont pont nem tartoznak bele a folyamatosan felhozott kisklánok célpontjaiba.

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Gratulálok!
Nem politikus vagy véletlenül?
Nem, sőt, utálom a pilitikát!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #393  
Old 01-15-2011, 23:02
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Ahelyett, hogy offolgatnánk itt fociról, nőkről, kocsikról, most megint jön egy kis ellenségeskedés...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #394  
Old 01-16-2011, 01:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
én csak az nem értem vityu hogy ideirod hogy nem erted hogy lehet hogy vannak akik kidobálnak es nem szembemennek
de kicsivel késobb beirod hogy régen annyi pénz volt a klánotokban hogy 1 orit tudtatok televenni
most akkor elfelejtetted hogy mi volt régen, vagy nem ?
amelyik klánnak van is pénze az sem biztos hogy hozzáfér a dolgaihoz
nem tudsz belegondolni milyen ha a fele klán nincs gépnél ?
vagy esetleg mindenki gépnél van de elbaxtátok a piacolást és rohadtul nincs elég kp ?
lehet ez jol szervezett klánoknál alap dolog
de a-ban nem az osszes ország profi játékos
es a klánok 1/3ada se jol szervezett
azért mert ti kikupálodtatok miert lesz a másikbol hulye mert az ő klánja rosszul szervezett ???????????
Ennek csak a végére reagáltam veletlenül, pedig az elejére is akartam.

Írtam, hogy 1 országot tudtunk televenni. Nos ez akkor volt, amikor odakerültem. Wolfiék a TOP-ba éréshez feléltek majdnem mindent Nekiálltunk termelni, és nem nagyon féltünk az ellentől, mert ugye a pénz az jött lassacskán. Ha 1-2 orkot már tele lehet venni egy 1milla pontos klánnál, akkor az már megér egy szembe küldött sereget, ha max-szal jönnek ki.

Az pedig, hogy mennyire szervezett a klán, a vezértől függ. Végig kell gondolni: vagy keres nagyon aktív embereket, akik ha kell éjjel is felkelnek, vagy nagy védelmű klánt csinál. Gnómos-elfest, vagy elfest.

És még mindig úgy érzem, hogy A-ban egy ország beéréséhez kb 2000 körre van szükség. Egy klán beéréséhez, gyermekbetegségei levedléséhez 10-15000.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #395  
Old 01-16-2011, 06:06
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

mekkora problémát okoz az a-s játékban ez a téma? az elmúlt hónapokba nem láttam olyan klánütést amiben ki lettek volna dobálva a tagok a veszteségek csökkentése miatt. a pékek eltünése óta ez szinte teljesen megszünt. az elmúlt fél évben talán 1 ilyen eset történt emlékeim szerint. ezért az egy esetért fél évente kéne szabály módosítani? vagy mert a Big szeretne már végre klántütni? ők az elsők kérem, legyenek már annyira tökösek, hogy így is elboldogulnak. és jajj szegény támadó felek kimennek 3% földért.. ugyan már a ráállást észre is kell venni. mi is meg tudtuk csinálni a pékeknél.. ha mi meg tudtuk csinálni más miért nem tudja? 3szor próbálkoztunk nekünk lehetne a legtöbb okunk a panaszkodásra. sírtok itt, hogy jajj szegénykéim meg sem próbálják mert úgysem jön össze a nagy ütés.. én például azért nem ütök már A-ban mert tök felesleges kimennem úgyis elfokoznak a "kemény harcosok" akik beszélnek a kemény útközbeni csatáról nekem, meg hogy alig várják, hogy harcolhassanak, amikor meg lenne rá lehetőség minden esetben elfokoznak.

Ezt meg akkora hülyeségnek tartom, hogy ha rádállnak, nagy bontással meg szembe küldött sereggel tuti a siker. mert kb ezt írtátok le.. ilyen taktikát lehet a legjobban megszivatni.. nem tudom vityu mit szólnál, ha rádállna a pannon, te bontatnál a klánoddal vagy 100k pontot, küldenél egy sereget a bentlévő klánvagyon háromnegyedéből, mi meg csesznénk kimenni rátok. azzal megoldottad? és itt elvileg egy jólszervezett klánról van szó. ott állnátok szétbonntott orikkal, pénz nélkül, és még sereg is lenne kint. és ti ezt a taktikát javasoljátok kisebb klánoknak.

és félreértés ne essék a pannonnál szinte nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ha ránkállnának, kitennénk akár 1 tagot is. nem ezért szeretném ha megmaradna így ahogy van. a mi klánunk minden esetre fel van készülve.

nem támogatom mert:

1. nem látom akkora problémának az A-s játékban, amiért meg kéne változtatni.

2. amíg elfokozás van a gazdag klánoknak, addig legyen kidobálás a szegényebbeknek.

3. ha változtatás lenne olyan végletek születhetnek a játékban felsőbb rétegében, amik nem biztos, hogy a játék előnyét szolgálnák.

4. úgy beszéltek róla, mintha bármelyik klán megtehetné, pedig nem. ehez minden körben jelenlét kell.

5. úgy érzem ez csak a nagyobb klánok kisklánjait segítené ez a változtatás, ez mondom az itt támogatók pontlistában való elhelyezkedése miatt is. csak egy szűk réteg miatt meg ne.
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #396  
Old 01-16-2011, 11:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
mekkora problémát okoz az a-s játékban ez a téma? az elmúlt hónapokba nem láttam olyan klánütést amiben ki lettek volna dobálva a tagok a veszteségek csökkentése miatt. a pékek eltünése óta ez szinte teljesen megszünt. az elmúlt fél évben talán 1 ilyen eset történt emlékeim szerint. ezért az egy esetért fél évente kéne szabály módosítani? vagy mert a Big szeretne már végre klántütni? ők az elsők kérem, legyenek már annyira tökösek, hogy így is elboldogulnak. és jajj szegény támadó felek kimennek 3% földért.. ugyan már a ráállást észre is kell venni. mi is meg tudtuk csinálni a pékeknél.. ha mi meg tudtuk csinálni más miért nem tudja? 3szor próbálkoztunk nekünk lehetne a legtöbb okunk a panaszkodásra. sírtok itt, hogy jajj szegénykéim meg sem próbálják mert úgysem jön össze a nagy ütés.. én például azért nem ütök már A-ban mert tök felesleges kimennem úgyis elfokoznak a "kemény harcosok" akik beszélnek a kemény útközbeni csatáról nekem, meg hogy alig várják, hogy harcolhassanak, amikor meg lenne rá lehetőség minden esetben elfokoznak.

Ezt meg akkora hülyeségnek tartom, hogy ha rádállnak, nagy bontással meg szembe küldött sereggel tuti a siker. mert kb ezt írtátok le.. ilyen taktikát lehet a legjobban megszivatni.. nem tudom vityu mit szólnál, ha rádállna a pannon, te bontatnál a klánoddal vagy 100k pontot, küldenél egy sereget a bentlévő klánvagyon háromnegyedéből, mi meg csesznénk kimenni rátok. azzal megoldottad? és itt elvileg egy jólszervezett klánról van szó. ott állnátok szétbonntott orikkal, pénz nélkül, és még sereg is lenne kint. és ti ezt a taktikát javasoljátok kisebb klánoknak.

és félreértés ne essék a pannonnál szinte nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ha ránkállnának, kitennénk akár 1 tagot is. nem ezért szeretném ha megmaradna így ahogy van. a mi klánunk minden esetre fel van készülve.

nem támogatom mert:

1. nem látom akkora problémának az A-s játékban, amiért meg kéne változtatni.

2. amíg elfokozás van a gazdag klánoknak, addig legyen kidobálás a szegényebbeknek.

3. ha változtatás lenne olyan végletek születhetnek a játékban felsőbb rétegében, amik nem biztos, hogy a játék előnyét szolgálnák.

4. úgy beszéltek róla, mintha bármelyik klán megtehetné, pedig nem. ehez minden körben jelenlét kell.

5. úgy érzem ez csak a nagyobb klánok kisklánjait segítené ez a változtatás, ez mondom az itt támogatók pontlistában való elhelyezkedése miatt is. csak egy szűk réteg miatt meg ne.
szerintem igenis probléma a kidobálás.. csak az elfokozással egyszerre kell szabályozni.. vagy mindkettő maradjon meg..
azt mondod nem alkalmazzák már a kidobálást.. de ennek az is az oka, hogy nagy klánok között elég kicsi a klánmozgás.. a kicsiknél meg nincs minden körben pontlista nézés
ahogy az elfokozos sem stratégia, úgy a kidobálás sem.. csak egy lehetőség amit akinek van esze alkalmaz, ha úgy adódik.. mindkettő a veszteségek csökkentéséről szól és mindkettőhöz kb csak a jelenlét szükséges..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #397  
Old 01-16-2011, 11:21
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azert nem alkalmazzak, mert tudva ezt a kiskaput, senki sem szan idot es energiat egy-egy nagyobb klanutes elokeszitesere, tudva, hogy nagy valoszinuseggel ugyis elpocsekolt ido, penz, gondolkodas, es egyseg lenne.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #398  
Old 01-16-2011, 11:29
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert nem alkalmazzak, mert tudva ezt a kiskaput, senki sem szan idot es energiat egy-egy nagyobb klanutes elokeszitesere, tudva, hogy nagy valoszinuseggel ugyis elpocsekolt ido, penz, gondolkodas, es egyseg lenne.
a nagyklánok igenis válalják be ezt a kockázatot, merjenek lépni, ne csak a biztosra utazzanak.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #399  
Old 01-16-2011, 11:42
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
a nagyklánok igenis válalják be ezt a kockázatot, merjenek lépni, ne csak a biztosra utazzanak.
Minek, mikor minden klán akiért megéri egy komolyabb nagyklánnak kimenni és átépiteni az orikat szétrohan??? ezért is vannak ezek a kisklánok akik "terrorizálják" akicsiket 2-3k hekikért, mert fölösleges kimenni egy 4-5millás klánra... azért vedd figyelembe,hogy csak az átépités költsége 1országnak akár 2-3yard is lehet. csak úgy hallgatólag jegyzem meg,hogy egy ilyen klánátépités minimum 15-20k barakk. aminek csak a felépitése nyers néklül 4yard. 20k barakkhoz még kell emellett 9,6milla kavics, és 4,6milla fa és agyag... szted megéri meglépni ezt fejenként mondjuk 50hekiért, mert szétdobálnak???
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #400  
Old 01-16-2011, 11:46
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Minek, mikor minden klán akiért megéri egy komolyabb nagyklánnak kimenni és átépiteni az orikat szétrohan??? ezért is vannak ezek a kisklánok akik "terrorizálják" akicsiket 2-3k hekikért, mert fölösleges kimenni egy 4-5millás klánra... azért vedd figyelembe,hogy csak az átépités költsége 1országnak akár 2-3yard is lehet. csak úgy hallgatólag jegyzem meg,hogy egy ilyen klánátépités minimum 15-20k barakk. aminek csak a felépitése nyers néklül 4yard. 20k barakkhoz még kell emellett 9,6milla kavics, és 4,6milla fa és agyag... szted megéri meglépni ezt fejenként mondjuk 50hekiért, mert szétdobálnak???
én mondjam meg neked, hogy mi éri meg és mi nem? mi megtettük 3szor és megérte az átépülés, a 10ből 10 tanyafree ori tartása hónapokon át. miért akartok nagyot ütni ha semmi áldozatot nem hoztok érte? komolyan mondom nektek már csak az a stratégia ha odállok azt beverem.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 22:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu