Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #351  
Old 01-15-2011, 13:52
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bocs, lefele kezet akartam adni. Ha lehetoseg lenne kijavitani, megkoszonnem.

Erdemben nem valaszolnek, mert neked felesleges, plane ilyen hozzaszolasra.

Ps: Nekem egy darab egysegem nincs, csak a klannak van.
Nem is kértem hogy válaszolj.

Quote:
Originally Posted by Remedy
Csak muszaj volt, eddig a Te beirasod vittel el a legidiotabb titulust.
De azt tudtam, ha válaszolsz, akkor is csak egy ilyen és ehhez hasonló hsz lehet
Te vagy az okos, mindenki más hülye és nem ért hozzá. Legyen szó bármiről...

Last edited by -Ricsi-; 01-15-2011 at 14:04..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to -Ricsi- For This Useful Post:
Sponsored Links
  #352  
Old 01-15-2011, 13:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Nem is kértem hogy válaszolj.
Csak muszaj volt, eddig a Te beirasod vittel el a legidiotabb titulust.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #353  
Old 01-15-2011, 14:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akkor most jo lenne, ha a temahoz is erkezne hozzaszolas mindenfele mellekvagany, sardobalas, es beszologatas nelkul.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #354  
Old 01-15-2011, 15:25
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Szerénységből szeretnék én is hozzászólni, habár én még egyik menekülési módot sem választottam vagy alkalmaztam eddig. Ennek egyetlen egy oka volt, a pénz. Szegény klánba születtem és gazdagba sztem nem is leszek. Viszont sztem ha meg lesz szavazva a no kidobálás vagy valami hasonló, akkor az elfokozás is legyen megszüntetve vagy maradjon minden úgy, ahogy eddig volt., oszt csókolom.

Last edited by Sami; 01-15-2011 at 16:01..
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
  #355  
Old 01-15-2011, 15:51
Tanuló Tanuló is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest XV. ker
Posts: 87
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Szerintem is maradjon minden úgy ahogy volt, hiszen ha valaki meneküléssel tudja csökkenteni a veszteségét, miért ne tenné, akár a klánból való kilépéssel, akár elfokozással. Vagy maradjon meg mindkét lehetőség, vagy ne maradjon egyik sem.
Köszönöm
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Tanuló For This Useful Post:
  #356  
Old 01-15-2011, 16:03
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Egyezség soha nem lesz ebben a témában , mert a csoport pontlistában elfoglalt helyektől függően mindenkinek más az érdeke, ez a szavazásból is remekül kitűnik meg kell nézni melyik lehetőségre kik adták le a voksukat.
Lehet boncolgatni a témát elég rendesen , valóban vannak életképtelen termelő orik jobbára a felső régióban de beszélhetünk a kláncsatákban részt vevő nagy klánokból kilépegető amúgy szintén életképtelen klánütésre kihegyezett társaságokról is .
Őszintén szólva nem értem ezek elől miért volna hiba vagy szégyen elmenekülni akár a tagok kidobálása árán is.Ezek a klánok úgy állnak össze, hogy egy célba vett klán közelébe kerüljenek aztán ha kell fokoznak sok milliárdért esetleg lebontják a fél országukat hogy ott legyenek alattad és már jön is a sereg, alattad vannak tehát ha a harcot választod is vagy egy sereget küldessz és akkor buktad a fele földet vagy megpróbálod a több sereget de azt viszont vélhetően kiszúrják és akkor még jobban ráfaragsz.
Védekezni ez ellen csak több elf klánba vételével vagy rengeteg torony tartásával lehet ami viszont a középmezőnyben felfelé haladó klánok támadási lehetőségeit ritkítja majd meg.
Amennyiben a kilépés ideje megnövekszik, azzal egy terülj-terülj asztalkámat lehet létrehozni a nagy klánokból kiugráló korlátlan anyagi háttérrel rendelkező ütőgép kisklánoknak , szépen rácsapva a csórók orrára az utolsó ajtót is.Természetesen ez egy pünkösdi királyság lesz mert reagálva erre, még több beton elf klán fog létrejönni épp ez miatt.
Amúgy nyilván nem szimpatikus dolog a kidobálás és szerintem nem is jellemző ez a kláncsaták jelentős többségére, de ha ezt megszüntetjük akkor ne menekülhessen el az agresszor klán sem egy hatalmas bontással, maradjon meg ütőtávolságban akkor is ha már piros a kocka, hiszen ez is egy menekülés vagy nem?
Az elfokozás - ráfokozás is szorosan kapcsolódik ehhez a témához szerintem , nem lehet külön kezelni ha ez változik akkor ahhoz is érdemes lenne hozzányúlni.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to reichz For This Useful Post:
  #357  
Old 01-15-2011, 16:05
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

szívemből szóltál
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #358  
Old 01-15-2011, 16:08
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én a "maradjon így minden" támogatom, azért mert: alakul egy pl. újonnan fellépő 8-10 tagú klán 2400 hektáron. (nincs nagy klános ismerős aki bevenné stb, így önerőből küzdenek felfele) nyilván kevesen szeretnének évek alatt feljutni vagy 2x körbemenni 1 szemért. így elkezdenek felfele ütögetni, akár különválva egy időre, akár együtt haladva legalább egy olyan szintig ahol már picit többet tud termelni. egy ilyen klán hipp-hopp megnő 2-3 millás klánra, de közben a pénze megkopott. a klánnak termelni is kell meg védekezni a régi tehetős klánokból kivált kisklánoktól és még mindig nem értek célba, de nincs aki segítse őket, (itt értem ha egy nagy klánba megy 1-2 kis ori,) vagyis a termelésük se lehet valami orbitális, éppen ezért kidóbálósdit játszanak mert jobb leadni egy kisebb földet mint nagyot veszteni.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #359  
Old 01-15-2011, 16:10
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Valaki magyarazza mar meg erthetoen hogy mi koze kettonek egymashoz. (azonkivul, hogy menekuloutvonalnak foghato fel mindketto, az oriasi kulonbseg az, hogy fokozas mindig letezett, ez a "taktika" pedig csak egy eredetileg kedvezmenynek szant modositas miatt van)

Mert ugy latom ez szlogen lett, csak ertelmet nem latok mogotte.

(Persze van egy olyan opcio is, hogy az eredeti konnyito javaslatot toroljuk el teljesen - aztan dobalja ki majd szepen 50% foldert a tagokat az 51. alkalommal, aki akarja)

De akkor meg jaj mi lesz az elfokozassal, hiszen nem valtozott ez csak megszunt a kiskaput kivalto kedvezmeny, akkor az is maradjon meg? :P (ezert nem jo irany ez az osszekotes szerintem)


Meg ket gondolat:

1. Hiaba irjatok ide a fokozas iranti ellenerzeseket - ha nem a megfelelo topicba irjatok, nemhiszem, hogy lesz foganatja

2. Azert ha oda is irtok, a "szuntessuk meg a fokozast" eleg keves lesz, tessek ertelmes alternativakat felkinalni - az sokkal jobban tudja boritani az egesz jatekot, mint ez.

Mondhatom hogy toroljek el a piros lampat, mert utalom, de ha nincs atgondolva, es nincs alternativa, csak kaosz lesz belole...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 01-15-2011 at 16:17..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #360  
Old 01-15-2011, 16:19
Tanuló Tanuló is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest XV. ker
Posts: 87
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Zoli, tökéletesen igazad van. A klánból való azonnali kilépés lehetőségének elvétele olyan, mintha összezárnának egy ketrecbe Mike Tysonnal, és csak egy menet után nyitnák ki az ajtót. Nincs választás, vagy visszaütsz, vagy kibírod az ütést, de Tysonban nagy kárt nem okozol.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tanuló For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 23:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu