Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #491  
Old 06-10-2007, 21:46
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pár éve volt olyan, hogy aki nem regisztrált az 1A-ban, az visszaesett a 2B-be. Na, ezek a kedvenc országaim. Azóta rendszeresen előfordul, hogy ezen kiesett országok közül néhány pár percre visszajön szabiról, ezalatt valaki 4-5 ször támadást indít ellenük, majd megint szabi.
Nekem meggyőződésem, hogy ezekkel az országokkal nem az eredeti tulajdonosuk játszik, hanem csak megkapta valaki az eredeti tulajtól a belépési kódot. Aztán aki megkapta, az valahonnan regisztrálja fél évenként ezeket az orikat. Aztán, ha szüksége van 2B-ben földre, wapról belép 5 percre és az igazi orijával üt.
Persze, ez nemcsak JKSZ, hanem multi is.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Sponsored Links
  #492  
Old 06-11-2007, 02:37
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ilyet én is láttam már, Fegya!
  #493  
Old 06-11-2007, 03:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Pár éve volt olyan, hogy aki nem regisztrált az 1A-ban, az visszaesett a 2B-be. Na, ezek a kedvenc országaim. Azóta rendszeresen előfordul, hogy ezen kiesett országok közül néhány pár percre visszajön szabiról, ezalatt valaki 4-5 ször támadást indít ellenük, majd megint szabi.
Nekem meggyőződésem, hogy ezekkel az országokkal nem az eredeti tulajdonosuk játszik, hanem csak megkapta valaki az eredeti tulajtól a belépési kódot. Aztán aki megkapta, az valahonnan regisztrálja fél évenként ezeket az orikat. Aztán, ha szüksége van 2B-ben földre, wapról belép 5 percre és az igazi orijával üt.
Persze, ez nemcsak JKSZ, hanem multi is.
En ezt nem ertem. Mi az hogy felevente regisztralja a 2/B-be? Valamint mi az, hogy nem regisztralt 1/A-ba? Amikor regen elkezdtem a hodot, feljutottam 1/A-ba, jatszottam picit, kimentem szkra, es amikor egy jo hosszu szabi utan visszajottem, a 2/B legaljan talaltam az orimat 0 egyseggel, amin a restart sem segitett... Ati akkor azt mondta, hogy nem akartak kerulgetni 1/A-ba az orikat..., ezert ledobta oket 2/B-be... (Mar akkor sem ertettem) Lehet nem is volt akkor szk csak szabi?
Mindenesetre fegya beirasat meg egyaltalan nem ertem
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 06-11-2007 at 03:04..
  #494  
Old 06-11-2007, 05:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha már a téma átment általános beszélgetésbe itt teszem fel a kérdést.

Ati, nekem régóta szívügyem az X, meg elég sok dolog ami ott folyik. Nyitnék egy új topicot a csopi topjáról, alkalmanként bemásolva az első 50 orit, meg elévülés után szemelvényeket a teljes krónikából. Asszem érdekes dolgok kövekeznek a közeljövőben, mert egy társaság megbolygatta a fenti nyugalmat. Szabad ilyet, vagy kivágsz érte?
  #495  
Old 06-11-2007, 07:53
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mindenesetre fegya beirasat meg egyaltalan nem ertem
Remy, nem világos, hogy mit nem értesz. Ja, regisztráció nem félévente, hanem évente van és fél év türelmi idő van a regisztrálásra.
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
mi az, hogy nem regisztralt 1/A-ba?
Azokról van szó, akik úgy jártak az 1A-ban, mint a te régi országod. Az 1A-ban a türelmi idő lejárása után sem regisztrált országok egyszer kiestek a 2B-be. Ezek között voltak olyanok szép számmal, akik az 1A-ban SZK-n voltak. A 2B-ben nincs SZK, tehát ezek bekerültek a pontlistába és szabad prédát jelentettek a 2B-ben. Mások SZK-n és szabin voltak, nekik megmaradt a szabijuk a 2B-ben is. Voltak olyanok, akik leesésük után szabira mentek.
A 2B-be kiesett országok nagy részét nullára verték, mint a te országodat is. Ezek jó része a következő regisztráció alkalmával törlődött, mert nem regisztrálta ezeket az országokat senki sem.
Az 1A-ból 2B-be kiesett országok közül néhány most is a 2B-ben van. Ez a néhány ország szabin van és többször láttam, hogy visszajön szabiról néhány percre és leadja a földjét másoknak. Azt feltételezem, hogy ezek az országok multis országok és csak azért tartja őket a kódját ismerő játékos, hogy magának és barátainak földet adjon le.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #496  
Old 06-11-2007, 08:08
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Fegya, Remy, asszem alapvető fogalomzavarban vagytok, azért nem értitek egymást

A regisztráció szót cseréljétek le azonosításra, és menni fog
  #497  
Old 06-11-2007, 08:32
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Fegya, Remy, asszem alapvető fogalomzavarban vagytok, azért nem értitek egymást

A regisztráció szót cseréljétek le azonosításra, és menni fog
Igazad van. Én voltam a hülye.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #498  
Old 06-11-2007, 16:28
vincent vincent is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha már a téma átment általános beszélgetésbe itt teszem fel a kérdést.

Ati, nekem régóta szívügyem az X, meg elég sok dolog ami ott folyik. Nyitnék egy új topicot a csopi topjáról, alkalmanként bemásolva az első 50 orit, meg elévülés után szemelvényeket a teljes krónikából. Asszem érdekes dolgok kövekeznek a közeljövőben, mert egy társaság megbolygatta a fenti nyugalmat. Szabad ilyet, vagy kivágsz érte?
sőt másoljuk be mindenkinek a multheti gömbjét is
  #499  
Old 06-11-2007, 16:59
kiep's Avatar
kiep kiep is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Vác
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 95%
Post

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha már a téma átment általános beszélgetésbe itt teszem fel a kérdést.

Ati, nekem régóta szívügyem az X, meg elég sok dolog ami ott folyik. Nyitnék egy új topicot a csopi topjáról, alkalmanként bemásolva az első 50 orit, meg elévülés után szemelvényeket a teljes krónikából. Asszem érdekes dolgok kövekeznek a közeljövőben, mert egy társaság megbolygatta a fenti nyugalmat. Szabad ilyet, vagy kivágsz érte?
Én ennek már csináltam egy topicot, mert engem is zavart. Amíg ott voltam, láttalak téged, benne voltál a szövis mezőben. Téged is elkezdtek piszkálni 5 körrel feljebbről? Nekem azt javasolták, hogy lépjek fel, és azóta boldogan élek míg meg nem halok
__________________
kiepland (#147523)
II. kiepland (#429776)
  #500  
Old 06-12-2007, 08:11
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kiep View Post
Én ennek már csináltam egy topicot, mert engem is zavart. Amíg ott voltam, láttalak téged, benne voltál a szövis mezőben. Téged is elkezdtek piszkálni 5 körrel feljebbről? Nekem azt javasolták, hogy lépjek fel, és azóta boldogan élek míg meg nem halok
Nem, engem nem piszkálnak... még
Viszont bittos vagyok benne, hogy fognak, és nem fentről, hanem lentebbről...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu