Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-27-2006, 08:52
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Najó, azért egyfajta ellenszenvet is táplálok az mntsek felé: pl nem olyan rég egy olyannal találkoztam, hogy 28. voltam, felettem az összes emberrel mntje volt, ő volt a csoportban a 2. és másfélszer akkora területen volt, mint én. De mivel senki nem verhette volna be ezért kijött rám 25 körre leverni. Én se tolival se varival nem értem semmit, mert ilyan távból ugyan be lehet ütni még, de a teljítményük 0, azaz még egy embert se bírnak elhozni, vagy semmi mást. a sereget meg el is lehet felejteni, mert nekem nincs mnt-m az egész csoporttal.
(meg annyi barakkja lehet, mint a teljes országom....)
na emiatt voltam nemrég kitiltva üzenetek miatt... (mert még ott verte nekem a mellét, de bele se kezdek, úgyis már meg akarja gyilkolászni az összes országom )
Na az ilyenek miatt kellene mondjuk maximalizálni az mnt-k számát, vagy valami más kreatívabb megoldást találni...
Sponsored Links
  #12  
Old 01-27-2006, 08:57
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hmmmmm
ez télleg ojjan húzás,de ojjan!
  #13  
Old 01-27-2006, 09:04
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by puma
hmmmmm
ez télleg ojjan húzás,de ojjan!
zaftos részletekbe nem megyek bele, de lényeg hogy nagyos sok embert rámuszított mikor megjegyeztem neki, hogy ez talán nem etikus, már szinte a jksz határán mozog... meg szóltam neki, hogy ott legyen nagyfiú, ahol nekem is van szövim, erre meg csak pár régi/jó játékostól jött a zöld hogy vegyek vissza magamból... (jó a hangnem a végére eldurvult , mindkét részről, ezt azért a kultúra keretein belül kellett volna tartani, de hát azután hogy miket írt nem gondoltam hogy még fel is nyom... )
szóval jelenleg le akarnak irtani, és mivel nem csak ő, hanem akiket hozott magával a "ne szólj be mert megver a bátyám" elv alkalmazásával, menni is fog neki, de nem zavartatom magam
  #14  
Old 01-27-2006, 09:07
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

erre van a jksz bejelentő.ha megálja a hejét a dolog,uccuneki
  #15  
Old 01-27-2006, 09:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Najó, azért egyfajta ellenszenvet is táplálok az mntsek felé: pl nem olyan rég egy olyannal találkoztam, hogy 28. voltam, felettem az összes emberrel mntje volt, ő volt a csoportban a 2. és másfélszer akkora területen volt, mint én. De mivel senki nem verhette volna be ezért kijött rám 25 körre leverni. Én se tolival se varival nem értem semmit, mert ilyan távból ugyan be lehet ütni még, de a teljítményük 0, azaz még egy embert se bírnak elhozni, vagy semmi mást. a sereget meg el is lehet felejteni, mert nekem nincs mnt-m az egész csoporttal.
(meg annyi barakkja lehet, mint a teljes országom....)
na emiatt voltam nemrég kitiltva üzenetek miatt... (mert még ott verte nekem a mellét, de bele se kezdek, úgyis már meg akarja gyilkolászni az összes országom )
Na az ilyenek miatt kellene mondjuk maximalizálni az mnt-k számát, vagy valami más kreatívabb megoldást találni...
Bevallom nem látom, hogy ennek mi köze az mnt-hez. Maximálod, és akkor mi van? Nem lehet szabály, hogy márpedig MUSZÁJ havert támadnod, mert ha nem támadsz akkor ez meg az lesz. Akkor lesz szóbeli megállapodás. És ez így is van rendjén, arra igazán nem kötelezhetsz senkit, hogy támadja meg a közvetlen szomszédját, akkor is, ha az haver.
  #16  
Old 01-27-2006, 09:17
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by puma
erre van a jksz bejelentő.ha megálja a hejét a dolog,uccuneki
persze, és mit írjak? hogy megtámadott 25 körről, mert az egész csoporttal mnt-je van?
és kit tesznek át? a fél csoportt? vagy azokat is, akik írtak hogy ne mocorogjak elene mert levernek mint a huzat? meg hogy A-ban le akar vadászni, de ha én mozdulok rá akkor ők is nekemjönnek mindenhol? Kösz, ez inkább csak ronda ügy, de hivatalosan nem sok reményt látok benne, hogy bármi is történjen...
  #17  
Old 01-27-2006, 09:19
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Ati
Bevallom nem látom, hogy ennek mi köze az mnt-hez. Maximálod, és akkor mi van? Nem lehet szabály, hogy márpedig MUSZÁJ havert támadnod, mert ha nem támadsz akkor ez meg az lesz. Akkor lesz szóbeli megállapodás. És ez így is van rendjén, arra igazán nem kötelezhetsz senkit, hogy támadja meg a közvetlen szomszédját, akkor is, ha az haver.
Látod puma, erről beszélek. gyakorlatilag etikátlan dolog, de játéktechnikailag meg lehet csinálni, és nincs esély jobb rendszert kitalálni mert az nem működik, így marad minden a régi...
Ati: nem is reménykedtem hogy lesz valaha jobb, mert az kb lehetetlen, csak hát ilyen is van...
  #18  
Old 01-27-2006, 09:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ha első akarsz lenni, akkor azért bizony tenned kell valamit. Egyedül talán a Queosia-ban nem kell most tenned, mert még mindenki az elején jár. Bár ha most lépsz be, már talán ott is meg kell dolgoznod azért, hogy első legyél a csoportban.

Ha pedig nem akarsz első lenni, akkor a 20. helyről is gond nélkül fel tudsz lépni a következő szintre, függetlenül attól, hogy "a csúnya gonosz top kitámadott 23 körre".
  #19  
Old 01-27-2006, 09:31
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem a téma felvetőjének igaza van, de igazán nagy jelentősége nincs. Ha rangsorolnom kellene a fejlesztések között, akkor ezt igen hátulra tenném...
  #20  
Old 01-27-2006, 09:31
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Ati
Ha első akarsz lenni, akkor azért bizony tenned kell valamit. Egyedül talán a Queosia-ban nem kell most tenned, mert még mindenki az elején jár. Bár ha most lépsz be, már talán ott is meg kell dolgoznod azért, hogy első legyél a csoportban.
Nana
Ez nem így van, igenis meg kell szenvedni az angolban is az első helyért DDDD
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu