Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Old 12-01-2006, 10:15
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Termelők felfele haladása a módosítások után?

Szevasztok, tudom, nem voltam ott nagyon amikor kitárgyaltuk a felfedezés módosítást, az én saram. De most, hogy életbeléptek az ötleteitek, a gyakorlat már azért bevillantott egy problémát a dologban. Főleg az A-t érinti, ott is csak azt a szűk réteget közvetlenül, amit a termelő törpéknek hívnak, de emiatt közvetve mindenkit érint:
Ügye minden termelő feladhatja a termelését, építhet barackot és bepofozhat egy üres hadist aki ütni ment... amikor meg termel, akkor ő kapja az áldást. de egy törpe ezt hogy csinálja meg akkor, ha elveszti a bányáit ezzel? ha meg minél kevesebbet tart, akkor elérjük azt a szintet, hogyha azt akarja hogy ne verjék le, vagy komolyabb ütőerőt képviseljen, akkor szinte nincs bányája, ha meg eleget tart a klánjának, akkor meg szinte esélytelen hogy kimehessen legalább üres hadira, mert ezzel még vagy 4-20 sereget kockáztat, a szomszédságának vérmességétől függően, mert az üres ország nagy csábító erővel bír. Egyelőre én borúlátó vagyok, és azt sejtem, hogy az A-ból lelép majd szép sorban a legtöbb termelő, vagy feladja a termelést, és lehetetlenül eldrágul a csoport. Létrehoztam ezt a topicot arra, hogy kitaláljunk valami bányás termelést megkönyítő felfedezést vagy bármi egyéb konstrukciót, illetve hogy elébe menjek a problémának, ha egyáltalán kialakul az amitől félek. Véleményeket, ötleteket várok, és semmiképp lehurrogást, hogy fikázom a fedezés drágítást és nem akarok ütni.


(Hogy tiszta legyen a helyzet: lehetlen áron tudok csak fedezni A-ban, de szerencsére nem sok bányám van mert kováccsal termelek, illetve akár hadira is átépülhetek. rég volt már a sok hadi miatt az, amikor én napi félmillió fegyvernél többet termeltem. Én a lelécelést vagy a termelés feladását fontolgatom.. valamelyik biztos. Alba is ezt fontolgatja, és Ő is termelt... a magam nevébe kijelentem, hogy nem számít a nehezítés, elfogadom és alkalmazkodok, ahogy a legjobb nekem, nem tamagocsizni akarok, tehát a személyes részét lehet elfelejteni.)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu