Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-04-2006, 20:47
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lepidus, jelenleg nincs fejlesztési időszak a Hódban, ilyen alapon senki ne szóljon semmit, mert nem fog bekerülni az sem
Sponsored Links
  #22  
Old 02-04-2006, 22:12
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

hmmm...megígérem neked ha valami nem teccik hódban neked szólok elsőnek h fantáziálj a megoldásáról..köszi..1: mért nem tudok senkit meggömbözni mikor 100 000 varim van?baj h élőhalott vagyok?
  #23  
Old 02-05-2006, 10:13
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lepidus
40k támadó és 40k védő..persze a 100k vari mellé..és TERMészetesen hulla vagyok 8)..tom,h nem kell a segítségem atinak,meg eljácchatunk a gondolattal,h mi lenne,ha..csak nem sok értelme..de úgy látszik neked van erre dőd
Neked meg arra van időd, hogy olyan témában "vitatkozz" ami nem is érdekel.
nem is tudom melyik a rosszabb.
Quote:
Originally Posted by Lepidus
hmmm...megígérem neked ha valami nem teccik hódban neked szólok elsőnek h fantáziálj a megoldásáról..köszi..1: mért nem tudok senkit meggömbözni mikor 100 000 varim van?baj h élőhalott vagyok?
ezzel a kérdéssel meg menj a "Segítség kezdőknek" topicba és ott tedd fel ezt a kérdést. Meg ott kérdezd meg azt is h megéri-e 40k védőt és 40k támadót tartani

Egyébként meg ha a fenti ötlet meg esetleg kivált annyit, h a jelenleg fejlesztés alatt álló hódban Ati csak 1 sort is megfontoljon, vagy a hozzászólások miatt elvessen, akkor már van értelme.
Ha meg mégsem akkor is megtettünk amit jelen keretek között megtehettünk, illetve beszéltünk arról h jó lenne-e vagy sem, illetve megtudtuk pl. hogy ki az aki tart védőt és talán azt is elmondja h miért is azt tart íjász helyett, következésképp bővült a tudásunk, tapasztalatunk. én ennek is látom értelmét.

Így kaptál elég választ Lepidus vagy folytassam még? Egyébként meg senki nem kért arra h elolvasd vagy h hozzászólj. ha nem tetszik nem kell benézni a topicba.
  #24  
Old 02-05-2006, 22:09
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

az a baj,h félek a belőled áradó hatalmas tudásmennyiségtől..télleg itt érzem az arcomon..huhhh..de jó érzés..kettőnk közül neked kéne a kezdőkhöz menni
  #25  
Old 02-05-2006, 23:56
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem olvastam végig ezt a topicot, mert elég sok, de nem lenne türhető ötlet a támadok és védők értékesitésére ha az országok kzöti távolságot növelnék és esetleg a támadó/védők képzési idejét csökkentennék, mert ha 4 kör alatt kiképződnének egy törpénél és 7 kör alatt egy nem törpénél mondjuk de két ország közti min távolság 5 kör lenne vándorral 4 mondjuk akkor lehet megérné lefokozni képezni emg ilyesmi
__________________
I like to fall on my face.
  #26  
Old 02-06-2006, 07:18
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem a védőnek és a támadónak is 7 pontot kéne érniük, és akkor használhatóak lennének(jól emlékszem, hogy a védő régen 7 pontos volt?)
  #27  
Old 02-06-2006, 16:00
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lepidus
az a baj,h félek a belõled áradó hatalmas tudásmennyiségtõl..télleg itt érzem az arcomon..huhhh..de jó érzés..kettõnk közül neked kéne a kezdõkhöz menni
kedves Lepidus. Ismételten megkérlek arra, hogy ha nem tudsz érdemben hozzászólni, csak beszólogatni, akkor keress magadnak egy másik pl. dühöngő topikot és ott keress magadnak egymást fikázni kívánó partnereket, mert ez a topik nem erre lett nyitva.

ha ilyen üziket küldözgetsz azzal csak a saját szegénységi bizonyítványod állítod ki.

szóval mégegyszer megkérlek, hogy ne írj ide csak akkor ha érdemi hozzászólásod van. egyébként kíváncsi lennék a véleményedre, illetve hogy szerinted milyen jó tulajdonsága van a védőknek/támadóknak a kisebb fegyverigényükön kívül, de a kötekedéseidre nem vagyok vevő.

szóval mégegyszer megkérlek hogy csak normális hozzászólásokat produkálj.

azért kértelek ennyiszer hogy biztosan eljusson a kérés az illetékes 2 bitedhez, reménykedek ennyiből felfogtad hogy mi is a fórumok lényege és a topikok jelentése és hogy hová miket kell(ene) írnod...

Last edited by bpeet; 02-06-2006 at 19:50..
  #28  
Old 02-06-2006, 21:20
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

előnye még a gyorsabb képződés..jó lenne,ha figyelnél..norm játékban semmi értelme de párbajban jó lehet egy kis trükközésre..amellett én használom másra is de azt nem kötöm másnak az orrára..főleg nem a tiedre
  #29  
Old 02-07-2006, 20:52
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hm

és milenne akkor ha kivennénk a támadót és védőt a NORMÁL játékból DE a hétvégikben, a párbajon és az arénában lehetne használni őket.. hm?
  #30  
Old 02-07-2006, 20:53
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hihi

Quote:
Originally Posted by Lepidus
előnye még a gyorsabb képződés..jó lenne,ha figyelnél..norm játékban semmi értelme de párbajban jó lehet egy kis trükközésre..amellett én használom másra is de azt nem kötöm másnak az orrára..főleg nem a tiedre
királyul lehet piacon is használni a sok amatör megisveszi
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 7 11-20-2007 19:38
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 0 11-20-2007 19:00


All times are GMT +1. The time now is 19:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu