Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #611  
Old 11-23-2006, 09:30
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha valaki csak azert van A ban hogy fordulgasson akkor biztos hogy be fogjak utni.

Szerintem nincs olyna kal namivel ne lehetne utni.Minden csak rakeszules dolga.Valakinek több idő kell vlakinek kevesebb, de ez igy logikus.
Senki sem mondta hogy az A topjaba könnyű feljutni.

Az mas kerdes hogy aki üt és kockáztat az megérdemli azt a földet amit kap.
Mert jelen pillanatban a támado elég nagyot kockáztat.És ha figyel valaki akkor elég könnyen visszütheti a támadot.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #612  
Old 11-23-2006, 09:30
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by ppanther View Post
Ok. Akkor semmi mást nem kívánok nektek csak hasonló cipőt...
Részemről ennyi.
Volt már hasonló cipőm köszönöm, Öreg Cápa és a tenger VS Erkölcsrendészet.. bár akkor forrófejű ifjoncként én is hasonlóan reagáltam le mint Te, sajnos.. már bánom is..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #613  
Old 11-23-2006, 09:31
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én is gratulálok a szép nagy ütésekhez, de ez első egyértelműen jksz volt.

De ezt döntse el mindenki az előzmények a következők:

A klánból kilép B1 és Megalakítja a B klánt. Hamarosan belép hozzá A1, A2, A3, A4 az A klánból majd betámadja C klánt sikertelenül, ezután tovább cserélgeti az orikat az A klánból. Az A klánból átmegy B klánba mondjuk A5 ori aki több mint 200 körről felméri a C klán épületeit. Támadás előtt 6 körrel kilép a B klánból majd támadás után 3 órával már az A klánba belép.

Az A5 ori térkapu ellenőrzéskor bukott be, és üzi is ment neki ami jelenleg is megtalálható az elküldött üzik között. tehát átlépett a támadó klánba és ártó tevékenységet folytatott kilépett majd vissza lépett az A klánba akár honnan is nézem több mint gyanus.

A klánok közötti mozgás klán felmérésekkel lettek igazolva. Visszaellenőrizhető a klántörténet alapján, de a pénteki jelenés óta semmi nem történt, lehet, hogy a játékban nem mindenki egyenlő és nem minden bizonyítottan szabálytalanul játszó ori kerül megbüntetésre, vagy csak még nem sikerült ellenőrizni a bizonyítható tényeket, melyeket a komplett C klán tud igazolni.

Ezek alapján ki mondja azt, hogy tiszta száp szabályos ütés volt, ami több mint gyanús?
Reply With Quote
  #614  
Old 11-23-2006, 10:44
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ebben mi a jksz?
Az A5-ös? Az, hogy átlépett B-be és ott mért szövit majd visszalépett A-ba?
Nem az lett volna a JKSZ, ha az A-ból mért volna fel és az infót tovább adta volna B-nek?
Reply With Quote
  #615  
Old 11-23-2006, 10:54
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

FEO gondolatmenete érdekes

Én is azt mondom hogy ez igy nem korrekt.
Reply With Quote
  #616  
Old 11-23-2006, 11:12
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

csupén annyi a gond, hogy az A5 nem csak be és kilép hanem egyértelmű ellenséges tevékenységet folytat a B klánban térkaput nyit!
Majd visszatér az A klánba.

Arról nem beszélek, hogy van olyan olyan ori aki aból Bbe lép és vissza az esetleg pénzt szállit a B klánnak az átépitések fedezésére.

Csak a bizonyitható ori cserékről beszéltem eddig. De ezeket nem látják szabálytalannak az illetékesek ez a legszomorúbb.
Reply With Quote
  #617  
Old 11-23-2006, 11:14
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

És még 1 adalék:

Szóval Atit zöldbe nem tudtam megkeresni átirányít a rendszer a supportra az első zsákutca.

Kitöltöd a jksz jelentőt nem kapsz rá választ, hogy miért nem kapsz rá választ, második zsákutca.

Irsz a supportra jksz miatt az automata válasz vége : jksz kapcsolatos irásra nem kapsz választ arra a jksz jelentő lap való, harmadik zsákutca.

Megpróbálod naponta elküldeni a jksz jelentőt hátha végre foglalkoznak vele: 3 jksz lap kitöltés után egy héten belül 3-nál többet nem küldhetsz. Természetesen megértem, hogy védeni kell a rendszert a szórakozók ellen, de….

Ha a fórumon szembe száll valaki a játék üzemeltetőivel kitiltás, anarc, törlés.
Reply With Quote
  #618  
Old 11-23-2006, 11:17
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha klántámadás van akkor max 10 tagból álló klán üssön ne több ori variáljon.

Da mi válnánk szét több klánra és cserélgetnénk tutira pár órán belül anarcban lennénk!
Reply With Quote
  #619  
Old 11-23-2006, 11:18
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by FEO View Post
csupén annyi a gond, hogy az A5 nem csak be és kilép hanem egyértelmű ellenséges tevékenységet folytat a B klánban térkaput nyit!
Majd visszatér az A klánba.
szerintem jelen szabályok szerint ez akkor lenne JKSZ, ha a térkapu nyitásához nem váltana klánt, hanem csak átadná az éplistákat.
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #620  
Old 11-23-2006, 11:19
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

FEO Nem tudom honnan szeded ezeket a dolgokat kepzeloerod az van, a topklannak nincs szuksege arra hogy masoktol kerjen segitseget ahhoz hogy felmejen egy masik klant vagy orszagot meg ha 200 korre van is .Ugyan mar tudod te is hogy ez csak kapalozas igy szuletnek a legendak ha visszanezek ide par ora mulva mar azt hireszteled hogy foldonkivuli segitseget is igenybe vettunk !! Nevetseges az egesz en reszese voltam a dolognak es garantalom hogy semmi szabalytalan nem tortent max annyi hogy a masik klan bealudt es nem vettek eszre a tamadast de ez az o saruk nem kell ujjal mutogatni masokra!! Kulomben a rendszer kiszurte volna a csalast nem gondolod???
Nevetseges az egesz !!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu