Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kiterjedjen e a fosztogatás a raktárakban szereplő összes árúra?
Igen 24 46.15%
Ne 28 53.85%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-06-2007, 22:33
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
pont ebben van az értelmetlenség... nem hiszem hogy azon a 3-4kocsmán múlik hogy elég erős hadis vagy-e... és pont ezért elég pár toli... 1, sok hulla van akitől lehet nyersit is szedni... 2, elég ha csak egy picivel van több tolid mint egy
kiélezett hadisnak, és már is azoktól lopod el...
az hogy külön fajta fosztás legyen a rakifosztás, végülis már életképesebb, bár sztem ez a részleg most jó így ahogy van, mert had legyen a tolik kiváltsága hogy nyersit ne vennie vagy termelnie kelljen, hanem lopjon... toli lényege hogy ami erővel nem megy, megy ésszel... de ha minden megy erővel akkor hol az ész?
Ezzel megszünne a tolik életképessége, és teljesen eltünne az a kaszt... ha elmagyarázod miért érné meg ezekután is tolival lennie bárkinek is ha mindenből többet hozhatsz hadival és értelmesen kifejted akkor támogatom
(se termelő, se tolis nem vagyok) csak sztem így van egyensúlyban most, mert egyik kaszt se emelkedik ki igazán a többiből is mindegyikre szükség van egy jó szöviben... nem A-ra gondolok ahol mindenki hadis szinte...

Hullák már 3as szinten sincsenek szinte. Ha több tolid van mint a kiélezett hadisnak akkor az a hadis bever, azaz nem fogok kocsmát tartani a hadisoktól alig jön nyersi mellesleg.

Jaj nem kell itt tolihalált vizionálni, a jósolgatásba már Herder is nagyon csúnyán belebukott ha tudjuk miről beszélek Nem lesz itt semmiféle tolihalál, 3-4-5 körre bajosan foszt az ember, hogy csak egy ellenpéldát említsek.


Egy jó szöviben nincs tolis, sőt igazán varis sem. Egy teljes hadiszövi (esetleg 1 hadivari óriás) darabokra szedi azokat ahol van varis is meg tolis is. Az egyensúlytól nagyon messze vagyunk. Az nem érv h ezzel borulna a meg sem lévő egyensúly.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 02-06-2007, 22:34
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
pont ebben van az értelmetlenség... nem hiszem hogy azon a 3-4kocsmán múlik hogy elég erős hadis vagy-e... és pont ezért elég pár toli... 1, sok hulla van akitől lehet nyersit is szedni... 2, elég ha csak egy picivel van több tolid mint egy
kiélezett hadisnak, és már is azoktól lopod el...
az hogy külön fajta fosztás legyen a rakifosztás, végülis már életképesebb, bár sztem ez a részleg most jó így ahogy van, mert had legyen a tolik kiváltsága hogy nyersit ne vennie vagy termelnie kelljen, hanem lopjon... toli lényege hogy ami erővel nem megy, megy ésszel... de ha minden megy erővel akkor hol az ész?
Ezzel megszünne a tolik életképessége, és teljesen eltünne az a kaszt... ha elmagyarázod miért érné meg ezekután is tolival lennie bárkinek is ha mindenből többet hozhatsz hadival és értelmesen kifejted akkor támogatom
(se termelő, se tolis nem vagyok) csak sztem így van egyensúlyban most, mert egyik kaszt se emelkedik ki igazán a többiből is mindegyikre szükség van egy jó szöviben... nem A-ra gondolok ahol mindenki hadis szinte...
Milyen hulla? Harmadszor is leírom csak a te kedvedért, hogy nem 200hekiről beszélek + nem is az 5. szintről. Szerinted a 3.2.1. csopik hemzsegnek a nyersitől duzzadó raktáras hullák?
A picit több tolit tartani? .... akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés.

Egyensuly? Mileyn egyensuly az, hogy a nyersi ára az egekig szökken. Ez nem annak köszönhető, hogy baromira elszaporodtak a tolik a termelőkkel szemben?
Reply With Quote
  #23  
Old 02-06-2007, 22:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Jah... tényleg nagy hátrányba kerülnének. Azért kerül annyiba a nyersi amennyibe mert a tolisok így is rettentő nagy hátrányban vannak
Ugyan már.
megjegyezném, hogy hülyeség hogy a tolisok kerülnének hátrányba. a termelők igen ez egyértelmű, de a tolisok miért? Hiszen neki nem mindegy hogy a haditól lopja vagy a termelőtől?
Vagy itt van a kutya elásva? A hadival szemben van némi kockázata is a lopásnak? Ejjnye
Lopjak a gyengéktől? Persze... a G,B, A csopik csak úgy hemzsegnek a gyenge oriktól. Nem az 5. szineten lenne ez jó (ahol a nyersi egyébként is olcsó normális körülmények között).
Amit a 2pusztiról írtál annak ehhez semmi köze. Ha nincs tartalékod teljesen mindegy fosztanak e vagy sem. Nemtom hány raki kéne, ahhoz hogy geleférjen a nyersi ami az építéshez kell, úgyhogy az a foszti se nem oszt nem szoroz.

A gyengébbek kedvéért mondom: Továbbra sem 200hekiről beszélek
Hmm hát nem tom, sztem a termelők miatt ilyen a piac amilyen, és nem a toliktól. vhogy nekik van idejük tőzsdézni... és rosszul fogalmaztam meg, nem hátrányba kerülnének a tolik, csak semmi elönyük nem lenne...
És tudod miért nagy baromság amit irtál mert a termelőket sem érintené nagyon... ad 1-1nagytermelőt betámadsz 20körrel alulról szted hányszor röhög ki addig és rak ki mindent piacra??? kis termelőnél pedig ugyanez,ha figyel az orira...
a nagytermelőkkel így se ugyse tudsz mit kezdeni... a kisebbeket meg eddig is huzta az ág is...mivel a bányáik miatt eddig se tudtak normális méretü sereget tartani...
és ha bejönne ez hogy rakifosztás akkor nem hogy jobb, rosszabb lenne a helyzet... senki nem lenne törpével mert így már télleg minden jött ment őket támadná-->ha nincs törpe kevés a nyersi a csoportban--> kevés a nyersi akkor a tőzsdések akár 50k-ig is felvihetik nyugodt szivvel--> akkor most mi értelme van ennek???
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #24  
Old 02-06-2007, 22:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Milyen hulla? Harmadszor is leírom csak a te kedvedért, hogy nem 200hekiről beszélek + nem is az 5. szintről. Szerinted a 3.2.1. csopik hemzsegnek a nyersitől duzzadó raktáras hullák?
A picit több tolit tartani? .... akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés.

Egyensuly? Mileyn egyensuly az, hogy a nyersi ára az egekig szökken. Ez nem annak köszönhető, hogy baromira elszaporodtak a tolik a termelőkkel szemben?
nem nem annak köszönhető hanem annak hogy sok a tőzsdés a csoportban aki felvásárolja az olcsó árut és kirakja jóval drágában aztán szépen 2kör múlva megint felrakja addig... és ezt nem a 200hekis orik csinálják.... de ha neked is lenne több mrd-od tartalékban akkor te is kereshetnél így, vagy nem okozna gondot a nyersi vásárlás...
"akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés." én azt hittem kiélezett hadisról volt szó... egy erős hadist nem láttam még folyamatos tisztánlátással futkosni... szal ez ezért hülyeség,
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #25  
Old 02-06-2007, 22:55
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Hmm hát nem tom, sztem a termelők miatt ilyen a piac amilyen, és nem a toliktól. vhogy nekik van idejük tőzsdézni... és rosszul fogalmaztam meg, nem hátrányba kerülnének a tolik, csak semmi elönyük nem lenne...
És tudod miért nagy baromság amit irtál mert a termelőket sem érintené nagyon... ad 1-1nagytermelőt betámadsz 20körrel alulról szted hányszor röhög ki addig és rak ki mindent piacra??? kis termelőnél pedig ugyanez,ha figyel az orira...
a nagytermelőkkel így se ugyse tudsz mit kezdeni... a kisebbeket meg eddig is huzta az ág is...mivel a bányáik miatt eddig se tudtak normális méretü sereget tartani...
és ha bejönne ez hogy rakifosztás akkor nem hogy jobb, rosszabb lenne a helyzet... senki nem lenne törpével mert így már télleg minden jött ment őket támadná-->ha nincs törpe kevés a nyersi a csoportban--> kevés a nyersi akkor a tőzsdések akár 50k-ig is felvihetik nyugodt szivvel--> akkor most mi értelme van ennek???
Mi van?
Mond, Te melyik játékot játszod? Milyen 20körös foszti? Te 20körre szoktál járni fosztani? Mond már meg melyik csopiban vagy
Most ki beszél baromságokat?
Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
...és ha bejönne ez hogy rakifosztás akkor nem hogy jobb, rosszabb lenne a helyzet... senki nem lenne törpével mert így már télleg minden jött ment őket támadná
Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
És tudod miért nagy baromság amit irtál mert a termelőket sem érintené nagyon...
Most akkor érintené őket vagy nem?
Reply With Quote
  #26  
Old 02-06-2007, 22:57
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
nem nem annak köszönhető hanem annak hogy sok a tőzsdés a csoportban aki felvásárolja az olcsó árut és kirakja jóval drágában aztán szépen 2kör múlva megint felrakja addig... és ezt nem a 200hekis orik csinálják.... de ha neked is lenne több mrd-od tartalékban akkor te is kereshetnél így, vagy nem okozna gondot a nyersi vásárlás...
"akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés." én azt hittem kiélezett hadisról volt szó... egy erős hadist nem láttam még folyamatos tisztánlátással futkosni... szal ez ezért hülyeség,
Ne tegyél elhamarkodott kijelentésekat a tartalékaimról
2kör málva? Érdekes... ezeknek egyeseknek több mint 10piacuk van?
Tisztánlátásos hadit nem látsz futkosni, de termelő hullákat látsz? Nah ott ahol a hullák vannak, ott megtalálod a tisztánlátásos hadit is.
Ugyan ne beszélj már marhaságokat légyszives

Tőzsde ide vagy oda, de a nyersi mindig is drága lessz, ha klevés a termelő ori. Termelő ori + kevés lessz, mert sok a toli. A termelőkenk közel sem jelewnt akkora gondot , ha kifosztják őket 1x 2x, ellentétben azzal, hogy folyamatosan lopják őket hónapokaon keresztül.

Last edited by Cece; 02-06-2007 at 23:02..
Reply With Quote
  #27  
Old 02-06-2007, 22:59
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #28  
Old 02-06-2007, 23:02
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Jeahhh Én is kérek
Reply With Quote
  #29  
Old 02-06-2007, 23:17
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Csokinak mindig van egy két jó húzása
Reply With Quote
  #30  
Old 02-06-2007, 23:22
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért az sem mind1 h ha gépnél vagy akkor a fosztás megelőzhető, viszont a lopás nem. Egy jó tolis 20 másodperc alatt végiglop.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 12:51
A fosztogatás hatékonysága... Woodstock Elvetett javaslatok 167 04-04-2006 23:32
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 21:20


All times are GMT +1. The time now is 14:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu