Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kiterjedjen e a fosztogatás a raktárakban szereplő összes árúra?
Igen 24 46.15%
Ne 28 53.85%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 02-09-2007, 21:00
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Miért irritáló ez számodra? Hiszen nem az EMBERT, hanem magát a játékstílust, a játékban szereplő tolvaj létét nézem le és ítélem el.
Figyi, ha neked 5 orid van és mind az 5 tolvaj és szanaszét viszed mind az 5tel az orimat, attól még nem fogom azt gondolni hogy naponta zsebet metszel a buszon, vagy csokit lopsz valamelyik bevásárlóközpontban Érted?
Attól még elmehetünk sörözni is + csajozni is + minden, csak ne legyen egyik orid se az enyém felett látótávolságon belül
Egy apró idézet az Óriás fajok súgójából: "A tolvajlást megvetik és üldözik..."
A súgót író is irritálóan hat rád? Hiszen ott is írva van
Picit félreértettél. Én azt írtam, hogy az országokat nézed le, nem a gazdáikat, erre írtam az irritálót.
Egyébként nekem is van óriás hadis orim, és én sem szeretem a tolvajokat, de azt sem szeretném, ha a hadisok ekkora előnyhöz jutnának, a két másik profil ellenében.
Lehet, hogy nem a legjobb példa: a fosztással nagyobb kockázatot vállalsz mint lopással, de hadisként ezerszer könnyebben szerzel földet.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #162  
Old 02-09-2007, 21:13
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Picit félreértettél. Én azt írtam, hogy az országokat nézed le, nem a gazdáikat, erre írtam az irritálót.
Egyébként nekem is van óriás hadis orim, és én sem szeretem a tolvajokat, de azt sem szeretném, ha a hadisok ekkora előnyhöz jutnának, a két másik profil ellenében.
Lehet, hogy nem a legjobb példa: a fosztással nagyobb kockázatot vállalsz mint lopással, de hadisként ezerszer könnyebben szerzel földet.
Fére értettem, mert rosszul fogalmaztál A személyi dolgok szoktak irritálóak lenni és engem nem a személy irritál ... de hagyjuk ezt, mert bonyolul és írásos formában úgysem tudnánk zöldágra vergődni.

Szerintem sem a legjobb példa. Valóban könnyebben jutnak földhöz, de a földet meg kell tartani úgy, hogy a sereg nincs otthon + ha otthon többnyire nem igazán a védelmet képezik (bár ez nem mentség, mert ha figyel még jól is járhat), valamint be kell építeni valamiből, amit álltalában meg kell venni (ellopni nem tudja, fosztani + nem engeditek ), amihez tartalék kell (amiért a szomszédban tiltakoznak egyesek)... szal elég jól összekapcsolhatók a dolgok.

Mielőtt bárki is a tolikat védené nem elfelejteni, hogy nekik is van 1hatalmas előnyük és az a távolság!
Reply With Quote
  #163  
Old 02-09-2007, 22:00
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A hadisnak meg nagy előny hogy üt egyet nagyobb hekin és a 10k érték különbséggel elkezdhet számolni- és a tolis utána csak pisloghat. Ha meg kis hekin ütöt és pl gnóm feltötlve a szerzett kocsmákat pár órára akkor az is könnyítheti az életét.

Nem tudom kinek mi a tapasztalata,de szerintem az orik kb fele hadis (az A-ban meg még érdkesebb a dolog.)Azt tippelem hogy ebből nem tűnik ki hogy a hadsok olyan gyengék lennének.

Beszélve azonban a 3. tipusról a varis oriról is. ha vkinek akkor neki nagy a pénzhiány ha nem tartja el a szövi, vagy a alaptőkéjét nem tudja nagyon jól forgatni a tőzsdén. HA vkit erősíteni kellene szerezhető erőforrás tekintetében akkor szeritem az a varis lehet.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 12:51
A fosztogatás hatékonysága... Woodstock Elvetett javaslatok 167 04-04-2006 23:32
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 21:20


All times are GMT +1. The time now is 01:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu