Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-04-2014, 17:14
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Hát 1/A-ban a max heki 100k.. ami igenis milliós egységszámot jelent.. de egy 50k-s klán is már bőven milliós lóval megy támadni.. mivel a max kp 4,3 mrd, azt jelenti, hogy csak piacról tudsz egységet venni.. tehát 1/A katipiac nélkül meghalna.. most sincs sok esély hogy az első klánt valaki érdemben leverje, de legalább volt próbálkozás.. ha nem lehetne egységet piacon tartani, az 1/A azok számára akik ütni akarnak és nem csak fedezni érdektelenné válna..
nem vagyok aktív 1/A-ban, lehet, hogy nem tudok jól valamit. de szerintem ott sem mehetsz több lóval, mint amennyi barakkhelyed van. miért lenne az az egyetlen út, ha támadni akarsz, hogy veszel lovat? nyilván nem tilos az egységek képzése. jó, nem vagyok teljesen kezdő, az ember üres orival termel, és akkor tölti fel a barakkokat egységgel -piacról!- ha védeni kell, vagy támadni akar. de ez nem azt jelenti, hogy másként nem is lehet. ja, és ha neked gond, ha a piacról nem tudsz azonnal berszerezni rengeteg lovat a támadáshoz, akkor a másik félnek is gond ugyanez az íjakkal, úgyhogy megint oda lyukadunk ki, mint a félelfes topicban: attól, ha változnak a feltételek nem dől össze a játék, hanem alkalmazkodni kell.

+ egyébként szerintem meg pont a fedezés válna lehetetlenné, nem a harc.

Last edited by Takanohana; 01-04-2014 at 17:19.. Reason: kiegészítés
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-04-2014, 22:46
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Az a baj, hogy nem ismered a játékot, így meg nem hiszem, hogy módosításokhoz érdemben tudsz szólni..
Én nem találkozok új játékosokkal, szimplán azért mert csak 1. és 2. szinten játszom már kb egy éve.. De, ha fordulnék is kicsi csoportba mennék, mert nem fogok tekit írni..
Ugy erted h h mar te se nagyon jatszol alacsonyabb szinten igy nem tudod mi folyik itt? Elso 72 ora = yardok

Quote:
Originally Posted by none View Post
Szerintem sokkal inaktívabb a paic min néhány éve..
Nem mellesleg, ha ennyire egyszerű a dolog, vegyél az összes kpdból nyersanagot és tarts meg 1 hónapig, anélkül hogy mindig kivennéd.. fogadok 1 hétig sem lesz meg Nem kéne azoknak a játékosoknak a játékát nehezíteni, akik lehetővé teszik, hogy legyen nyersanyga a piacon, ha vannak még ilyenek(?)
Ezen reszet ket fele keppen tudom ertelmezni.
Vagy a visszajovo arura kell figyelnem (nem veheted ki), vagy hogy tegyek rola h ne raboljak el rablobandak.
Mind2nek ugyan az a megoldasa: Acctars.
Acctarsam felcsorgom, h hallod vazze farmolni kene, 6-8 orankent, nem sereggel csak a hodito piacat kene boritani, akkor annyi lenne ra a valasz h Nem lesz gond
3 even keresztul sem volt gond azzal, h 20 percenkent kuldtuk ki a seregunket egy masik jatekban farmolni, ugy, h mind2nknek volt elete, es osszesen nem maradt ki 10 farm a 3 ev alatt.
Az arut nem fogjak ellopni, ha az alacsonyabb ertekert kirakott aru elfogy a piacrol.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Hát 1/A-ban a max heki 100k.. ami igenis milliós egységszámot jelent.. de egy 50k-s klán is már bőven milliós lóval megy támadni.. mivel a max kp 4,3 mrd, azt jelenti, hogy csak piacról tudsz egységet venni.. tehát 1/A katipiac nélkül meghalna.. ha nem lehetne egységet piacon tartani, az 1/A azok számára akik ütni akarnak és nem csak fedezni érdektelenné válna..
Ja át kell terveznem.. mond már meg hogy ütök be egy 30/30-as vagy durvább elfet termelő épülettel? volt olyan ori, akihez 85% barakkal nem fértem be (igaz klántámadásnál)..
Erre mar sajat magad is megadtad a valaszt, remelem nem haragszol h beidezlek

Quote:
Originally Posted by none
Tolis fajok a haszonszerzésért vannak, infószerzésre ott a gnóm, vagy kicsit több tolival a törpe vagy akár az ork, ahhoz nem kell feles, vagy ember..

Annyi összetevő van, ami a hatalmas tartalékkal és az inaktív csoportokkal kb meg is van ölve..

Igazad van mit ne mondjak. Ha nem lennenek tartalekok akkor nem tudna senki megoldani a gond nelkuli haladast. alsobb csoportokban. Mi? Jahh igen bocsanat... Te A/1et veded. OK, vezessuk le A/1re
100K a max fold.
legyen 40K folded. Az ugy kb fel milla lakos. Amibol 20 kor alatt te tudsz kepezni 50K egyseget. Persze ha van hozza cuccod. Amihez ugye nyersi kell, de az ugye van a klanraktarban (ami szerintem veges, de ne mutogassak a piacra, mert ugyis azt mondod nem termel oda senki, en meg hiaba mondom azt, h ha kereslet lesz, lesz kinalat is. Ez a piac torvenye)
Namarmost, te nem fogsz tudni mit kezdeni 50K extra egyseggel egy nap alatt ezert ha en a helyedben lennek, kitennem piacra. Persze te megtarthatod, es csinalhatsz semmit is, ha neked az jobban esik, csak mondjuk ebben van valami haszon is.
Ehez kellene neked elso szamadatommal dobalozva (amire szerintem is rafer egy kis finomhangolas, dehat azert mutassuk meg mennyire nyers a tesztam) 500 piac.
az 1.25% piac, es termeled a hadat, meg a penzt. Ebbol te tetszes szerint faraghatsz, ha akarsz, vagy ha neked ugy is jo, h csak akkor termel amikor kell, csak sajat magadnak az se egy rossz dolog.
Ketto kozti arany ut, h van 50 piacod, es eladsz napi 5K egyseget, termeszetesen szoba se johet a szelsosegek emberei vagyunk, mint az a 30/30as betonelf.
Neki termeszetesen nem kell atepulni, hiszen o fedez, a maradek 40en megtermeli maganak a nyersit, nem lehet leartozni, meg egyeb tolvaj trukkoket se lehet csinalni vele.
Vagy igen?
Mert vagy egy betonelf szovi, aki eleve csak fedez, es nem csinal semmit, 1000 kor alatt felmegy a csopi 30%ara... es ott meg is akad. Vagy atepul, vagy ott fog belefulladni a mocsaraba.
Most mond meg, szerinted barki felvenne engem egy ilyen levellel ott klanba?:
"sziasztok, en egy elf vagyok, annyit termelek ami magamnak eleg, egyeni tamadast gond nelkul kivedek, tamadoim nincsenek, nem is lesznek, vagy fedezek, vagy ti uttok nekem hektart, mert en nem tudok magamnak. Igazabol semmivel sem tudok hozzajarulni a klan gyarapodasahoz, de kene egy klan"

Ugye? Nem csak neked kell atepulni, nem csak a te tartalekaid usznak be, hanem a mase is. Attol a pillanattol, h atepulnek az orik, es nem lesznek tartalekok a piacon, abban a pillanatban uthetove valnak az orszagok.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ki lehet tekizni a tekiírókat, ha nem tudod hogyan, akkor még van mit tanulnod.. Ha nagyon akarnálak kitekiznélak úgy is, ha piacon van a tekid, de nekem nem ér annyit ez, hogy rászánjak néhány hetet full aktivitás mellett.. pláne hogy simán lehet duplázni újrával a tekit..
Persze ki lehet. Gnomot akkor, ha leesik a konyvtarkulcs. 200on ugyanis ok irnak tekit. Namarmost, miutan tekit ir, ket valasztasa van. Vegyuk azt ahol nincs annyi lehetosege, azaz MF:
Bator legeny, nem megy el szabira. ELkezdi eladogati a tekit jo olcson, hogy tudjon venni varit, nyersit templomnak, kicsit atepul, es vasarolja felfele a varazslokat a piacon. Aztan elfogy a tekije, neked meg semmi nem potolja a vesztesegeket (utkozbeni/csata kozben halal) max a termelesed, amit masra is fordithatnal.
Ohh, te le akarod artozni? Nem hinnem h zavarna sokat. Legrosszabb esetben katonabol csinal nepesseget. Megteheti. neki van mibol.

De tegyuk fel h sikerul. Ha egyszer, csak egyetlen egyszer bejon kozben, es ugy erzi ebbol nem jon ki, es nem sok szabija van, akkor bizony kiteszi piacra. Erre mondom, h sok sikert.

Quote:
Originally Posted by none View Post
A piac lekorlátozásával már elkéstünk.. szerintem ha bárki elbukná a hónapok alatt összehozott tartalékát, az erősen elgondolkozna azon folytassa-e a játékot.. és nem hiszem, hogy jót tenne a játéknak ha még kevesebb játékos lenne..

Sokkal inkább azzal kéne foglalkozni, hogyen lehetne új játékosokat csábítani a játékhoz, és megtartani őket.. ha vannak olyan emberek, akik túlzásba viszik a gyengébbek ütését, akkor meg kell válni tőlük.. ha 1-2 ilyen ori repül anarchba rögtön meggondolja mindenki mennyire szívassa a gyengéket..
2007ben hoztak egy allasfoglalst ez ugyben. Nem haszonszerzesi okbol, csupan azert h a masik jatekat tonkretegyuk meszarozunk azert anarch jar.
Mukodik?
Emberek nyiltan vallaljak itt a forumon, h ha egyszer valaki meglopja oket akkor azt nullara meszaroljak. Es nincsenek anarchban. Az ujak nincsenek tisztaban minden szaballyal. Nem olvassak vegig a lexikon kaliberu sugot. Oszinten azt se tudom h ezen pont benne van-e a sugoban. Itt forumon kinn van. Meg az is nullameszart minden lopasert.

Amugy meg vizsgaljuk mar meg kicsit tuzetesebben a ket bekezdest.
Azt mar ugye kiideztem h szerinted is baj van a tartalekokkal. Valahanyszor az 5os szintet latom mindig latok ujakat. 4es szinten mar csak elvetve. 3asig max egy Elf jut, de aztan az is elpusztul. Miert? Mert akarkibe beleakad ledaraljak, ugyanis a jarulekos vesztesegek a horcsogoknek %ban minimalis, az ujoncnak meg fogalma sincs hogy akibe belekotott az mag regen jatsza ki a rendszert, igy siman vallal be egy kis "mokazast" egy kezdon.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egy új sosem fogja megállni egy tapasztalt és jó játékos ellen.. ha megállná az nem stratégai játék lenne.. mert szimplán egy új nem ismerheti úgy a játékot, mint egy régi játékos..
Ha nem tudna egy regi jatekos osszesporolni azt a 3-5%ot ami a gyozelemhez kell, akkor az nem tapasztalt, csak jol tudott raktarozni. Viszont mivel most nincs neki, nem lesznek 0ra vert ujoncok.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Nem értem miért zavar téged, ha valaki játszik a paiccal, vagy pl egybe veszi a nyersit?
Mert monopoliumban csinalja ami annyit tesz h mas vagy leveri ebben, vagy kimarad belole. EN sokat csinaltam ezt kicsiben, mostanaban nem nagyon lehet, mert van aki erre specializalta magat.
Quote:
Originally Posted by none View Post
Ha lekorlátozod mennyit lehet kitenni, egy ütés után nem lesz elég nyersi hogy beépülj.. üres piaccal a játék piszkosul unalmas..
Ugy erted lenne kereslet? En nem tudom, de ha van kereslet, akkor lesz kinalat is... legalabbis a sok evi atlag ezt mutatja. Ugyanis ahoz h megvegyel valamit a piacon penz kell... (ne irjam le ujra a termelunk, lopunk fosztunk temakort)
Ezen penzt meg kell tudnod vedened. ami mostmar csak stabil, es nem kielezett orszaggal lesz megoldhato. Es mivel mint mondtad nincs tartalek, igy meg fogom gondolni, h bealdozok-e 3-400 kikepzett egyseget meszarra, mikor az ertekenek a toredeket loptak el tolem.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Az a gond az ötleteiddel, hogy én már most látok kiskapukat
Megse osztod meg velem, h rajojjek hibaimra, csak szarozol, h ez nem jo. En kifejtem h szerintem a te allaspontod hol bukik, szeretnem ha te is igy tennel, mert igy nem tudom ra azt mondani h basszus mekkora marha vagyok, hanem csak azt h te vagy hulye. Ami szerintem sem igaz, mindossze nem vagy hajlando ramutatni a gyenge pontokra. Szoval legyszives. Talan ketten kihozunk belole olyat ami mindenkinek megfelel. Maskepp nem fog menni.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Amúgy, aki most mnt-t köt ezután miért ne kötne? Aki most termel miért ne termelne? Termel majd bankkal kpt és nem tekiírók lesznek, hanem bankolók
A keszpenzben azt szeretem h lophato, rabolhato, ami a gazdasag elenkuleset vonja maga utan. Ugyanis olyankor az forog. Es az a leteleme egy gazdasagnak h a penz forogjon, es ne bugyvadjon magankezekben.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to olvastar For This Useful Post:
  #133  
Old 01-04-2014, 22:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Mi(k) is a konkrét javaslat(ok) ebben a témában?
Vki szedje már pontokba, mert egyre több a szófosás...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #134  
Old 01-04-2014, 23:03
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Mi(k) is a konkrét javaslat(ok) ebben a témában?
Vki szedje már pontokba, mert egyre több a szófosás...
Valami ilyesmi: piacról hazajövet kopjon az árú x%-ot vagy piacon, ha nem vesznek meg valamit 24 körönként essen az ára y%-ot, de sosem jön haza..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #135  
Old 01-04-2014, 23:11
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Valami ilyesmi: piacról hazajövet kopjon az árú x%-ot vagy piacon, ha nem vesznek meg valamit 24 körönként essen az ára y%-ot, de sosem jön haza..
Nos, ha ezek a javaslatok, akkor nem tudom támogatni...
A való életben is, ha megtermelek vmit, kiviszem a piacra, amit nem vesznek meg, hazahozom és kezdem újra...
Nem hagyok ott belőle, nem adom olcsóbban, mert keresni akarok rajta...


Tényleg kb. ennyi a lényege ennek a sok betűnek, amit összeírtatok?
Reply With Quote
  #136  
Old 01-04-2014, 23:29
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Olvastar
Szerintem túl radikális amit írsz. Mindenkit arra akarsz rávenni, hogy termeljen és ne legyen (lehessen) spórolt pénze, csak amire éppen kell. Akkor mi van, ha ledöntenek pár épületet és előtte ki is lopják a raktáraid? Csak vakarózol, hogy most mit tegyél pénzzé. A háborúhoz pénz kell. A haladáshoz pénz kell. Azt meg tárolni kell valahol. A korábbi felvetésem erre kínált egy (szerintem) jó megoldást.
Ha meg mindenki termel, akkor akár nem is kellenek csoportok, mindenki lehet egyedül és szépen gazdálkodjon és fejlődjön. De ez nem az a játék.

Szerintem egy komolyabb ori soha nem fog az igazi újoncokkal komolyan foglalkozni. Esetleg morál miatt egyszer. Akkor meg inkább fosztani megy, mert abból némi haszon is lehet.
Én azt egyáltalán nem büntetném, ha valaki forgóban megy ki mészárolni egy középhaladóra, akár 8 sereggel, mert rossz helyről lopott. Ez a játék erről szól. A fogadó fél adja fel és mondja azt, hogy lécci ne. Ha ennyit nem tud írni, akkor viselje, amíg meg nem unják. Ez is diplomácia. Ennyi. De ha valakinek többet ér a büszkesége, miért ne mészárolnám?

Ha készpénzben tartom a tartalékom, akkor pedig ha nem tudnak lelopni, biztos, hogy állandóan nyomhatom a távolt, mert mindig lesz valaki, aki megpróbálja lefosztani rólam.

Az életben is jó, ha először tartalékolsz, hogy aztán könnyebb legyen és ne azon törd a fejed, hogy miből?

Öcsémet rávettem a játékra, nemrég reggelt. Az első lopás után mindig azt nézi, kit lehet még, meg sereggel kit lehetne fosztani. És tetszik neki. Ez tetszik az embereknek. Mások szívatása. Nekem is.

Az újoncoknak, akinek nincs tapasztalatuk, ők is szívatni akarnak másokat, csak nem tudnak. Ekkor ha nem jönnek rá, hogyan érhetik el, feladják.

Huhh, egy ötlet, újoncoknak egy csoport, ahol egymást szívathatják 10 tolival
Reply With Quote
  #137  
Old 01-04-2014, 23:31
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Pool: Kiquoteoltam neked Ugyis te vagy az egyik aki miatt felvetettem, mikor latam, h meg akarjak menteni a tolvajokat.
Quote:
Originally Posted by olvastar View Post
Mint agyontekizett gnom mondom, szal at tudom erezni a fajdalmat:

"A piac nem raktar" De az? Es ezen valtoztatni lehetne de ugy h arra egy csomoan fel fognak hordulni.

En ha kimentem arulni a piacra a valos eletben fizettem helypenzt. Ha barmeik strategiai jatekban kimegyek a piacra ott korlatozasok vannak.
Kereskedoszam es/vagy reszesedes (vagy ha ugy jobban tetszik akkor ado)
Quote:
Originally Posted by olvastar View Post
Vegyunk egy peldat:

Epitkezos strategiai jatek:
Van egy epulet amit nevezzunk kereskedoboltnak (Azert se piac)
Ha a kereskedoboltban van kereskedod, az el tud szallitani x mennyisegu arut.
Azert h kitegyem arulni, azert nekem adot kell fizetni. Az aru mennyisegenek (es nem ertekenek) az x%-at
Forditsuk le Baphiara:
Tegyuk fel:
Egy kereskedo kepes elszallitani 100 egyseget, 1000 tekercset, vagy 500 termeket (juszufhoz)
Nos, nekem van ugye ez a laza fel millio tekercsem. Ebbol en ki tudok tenni 10000-et. 10000 Tekercs ugye eleg egy teljes tudomanynak h majdnem 50% legyen (Kerekitsunk mar kicsit a javamra jo? )
Ahoz h en kitegyem ezt Baphia elkeri az arat: teszem azt 1%ot.
Hat ez egesz jo nekem, mert ugye a tekercskopasom regen nagyobb 19 koronkent. De ALLLJ! Uristen! ahoz h kitegyem nem eleg 10 piac. Igaz nekem eppen semmi szuksegem fel millio tekercsre...

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hazafele eszembe jutott mégegy dolog, amivel akár el is játszanék.

A piacra tett áru mindenképp eladásra kerül. Ha 24 órán belül nem kel el, akkor X%-kal csökken az ára, majd újabb 24 óra után ismét csökken az ára, ...
Reply With Quote
  #138  
Old 01-04-2014, 23:37
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nos, ha ezek a javaslatok, akkor nem tudom támogatni...
A való életben is, ha megtermelek vmit, kiviszem a piacra, amit nem vesznek meg, hazahozom és kezdem újra...
Nem hagyok ott belőle, nem adom olcsóbban, mert keresni akarok rajta...
Olvasd el korábbi első hsz-em. Megoldást is kínáltam a tartalék tartásra.

Azzal, hogy hazaviszed, az költség, újra beviszed, szintén. Plusz a helypénzt is fizeted. Akkor már elnyomom olcsóbban, hogy időt és pénzt spóroljak.
Reply With Quote
  #139  
Old 01-05-2014, 08:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
A való életben is, ha megtermelek vmit, kiviszem a piacra, amit nem vesznek meg, hazahozom és kezdem újra...
Nem hagyok ott belőle, nem adom olcsóbban, mert keresni akarok rajta...
A való életben viszonylag ritka, hogy ingyen árulhass a piacon. Vagy hogy ha nem sikerülkt eladnod a 3 teherautónyi plazmatévét darabját 3 milliós áron, akkor azt ingyen hazaszállítsa neked bárki a piacról. De ha bizományosi szerződéssel árulja valaki az árudat, akkor az sem túl valószínű, hogy ha nem sikerült a 3 teherautónyi plazmatévét 3 milliós áron eladni, akkor a következő héten átvesz ugyanilyen áron belőle 4 teherautóval, hátha most sikerül. Most se sikerült eladni? Ajajj, biztos kevés volt belőle, legyen ugyanannyiért a következő héten inkább 5 teherautónyi!

Ha a való élehtez hasonlítod, akkor ezen nem túl életszerűek.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 01-05-2014 at 08:51..
Reply With Quote
  #140  
Old 01-05-2014, 10:23
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A való életben viszonylag ritka, hogy ingyen árulhass a piacon. Vagy hogy ha nem sikerülkt eladnod a 3 teherautónyi plazmatévét darabját 3 milliós áron, akkor azt ingyen hazaszállítsa neked bárki a piacról. De ha bizományosi szerződéssel árulja valaki az árudat, akkor az sem túl valószínű, hogy ha nem sikerült a 3 teherautónyi plazmatévét 3 milliós áron eladni, akkor a következő héten átvesz ugyanilyen áron belőle 4 teherautóval, hátha most sikerül. Most se sikerült eladni? Ajajj, biztos kevés volt belőle, legyen ugyanannyiért a következő héten inkább 5 teherautónyi!

Ha a való élehtez hasonlítod, akkor ezen nem túl életszerűek.
nagyon sok helyet tudok a környékemen, ahol bizony ingyen árulhatsz, főleg élelmiszert...
plazmatévét ne akarj már a piacon venni, mert max a külső részét adják el...
de amúgy ilyeneket én is ki tudok találni, hogy szívassuk a tartalékhalmozókat (hozzáteszem, nekem sose volt csillió tekim és egységem, mindig, ami kellett)...

az meg, hogy 1 piac x teki, egységet adhat el végképp baromság...
én is ismerek ilyen játékokat, de minek átvenni minden baromságot?

vagy ha igen, akkor legyen belépős helyettesség is, hogy tudjak támadni a szövimtől
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A közös raktár -Fegya- Megvalósult javaslatok 69 01-28-2011 17:38
Piac mint raktár változtatása (avagy jó ez így) Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 01-16-2008 01:18
Raktár reform volt eredetileg, de most már mindenről van benne szó Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 93 08-25-2007 23:31
05.06. Raktár Ati Hódító Kézikönyv 5 07-24-2007 16:59
Piac Diki Elvetett javaslatok 0 01-08-2007 12:43


All times are GMT +1. The time now is 17:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu