Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-13-2012, 20:25
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post

Olvasd el az első postot újra. Könnyítést szeretne, hogy 1 év után végre tudjon fordulni a lenti országával.
te pedig ne csak az elso postot olvasd el
3év után 10400 hekin van és irreálisan nehéznek érzi a 9k-rol forgást ezért inkább probál a top30-ba jutni

mellesleg a fedezgetos embereknek koszonheted a folded egy részét
mivelhogy toluk vetted el
ha a játékélmény hiánya miatt abbahagyják akkor meg nem lesz mit leutni
tehát mindenki szarul jár vele

egyszeruen nem értem miért mindig mindenki magához viszonyitja
hogy neki sikerult akkor akinek nem az egy idiota és kussoljon ne sirjon
ez egy nagyon hulye felfogás már ne haragudj

3 év alatt ha nem találsz megfelelo társakat meg olyan szoviket akik torpel is felutik magukat akár
akkor lehet te se itt tartanál....
és rengeteg "ha" van még a képletben
amibol jopár meghiusithatta volna azt hogy megengedhesd azt az oricserét
sot ha olyan konnyu lenne akkor az emberek 50%-a A-bol forogna
nem pedig a top30at nyomnák egyre foljebb

Last edited by NewJackCity; 02-13-2012 at 20:39..
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
  #22  
Old 02-13-2012, 20:34
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

anarchban jelenleg 1 személyiséggel 3100 hekirol lehet plusz szemért forogni
ha teljesited a 2500kör játékidőt és az 1000kör top30-at
amég egy négyeskének 9k hekin nemegyszer visszafele porog ugyanabban a csopiban

százszor korrektebb az a rendszer mint ami az A-csopiban van

és nem értem miért fájna az neked vagy bárki másnak hogy ha az elso szemet konnyebb lenne megszerezni másoknak
lehet akkor nőne a létszám nem pedig lassan 300 alá esne
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #23  
Old 02-13-2012, 20:37
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Hozzáteszem, és A-ban járatlan emberekről beszéltem. Szerintem Ti nem először léptetek A-ba.
hát de


Szint kezdése: 2007-07-10 07:47:06






Megnevezés

Követelmény

Teljesítve

Besorolás



Játékidő

1.000 kör

39.082 kör
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
  #24  
Old 02-13-2012, 21:30
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De. Magamról el tudom mondani, hogy igen. Ez az országcsere volt a második fellépésem.

De nem ez a főszereplő a beszélgetésbe. Nekem 8, akkor nem lehet 3 év alatt elérni A-ban semmit, de az, aki versenyt fedez a topban maradásért, és ez az ÖSSZES cselekedete, azt sajnálom, de csak nekik lettek kedvezmények bevezetve.

Ne hagyjuk már kinevettetni magunkat. Naponta egyszer megnyomják a gombot, oszt csókolom. Mi, a többiek a top-ban (bocsánat az összes elftől, aki elé bevágtam, és kiszorítottam) játszunk. Szervezett 24 órás figyelés, klánütések, éjszakázás, stb. Nehogy már nekik legyen még nagyobb könnyítés.

Olvasd el az első postot újra. Könnyítést szeretne, hogy 1 év után végre tudjon fordulni a lenti országával.
A könnyítésről egy szót sem szóltam, csak megjegyeztem, hogy azért elég nagy különbség van klán és klán, valamint játékos és játékos között

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
hát de


Szint kezdése: 2007-07-10 07:47:06
Oké Kill, Te először léptél A-ba, a többi 9 ember? Ha ők is először léptek A-ba, akkor szerintem Ti kivételes emberek vagytok.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #25  
Old 02-13-2012, 22:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Jack, hagyjuk már a dumát. Miért van annyi elf az A-ba? Mert ha értelmes éplistája van, csak orkkal lehet beverni, vagy nagyon kiélezett egyéb hadissal. Az utóbbiak 1-1 nagy klánhoz csatlakozó kisebb országok. Elenyésző mennyiség.
Plusz klánban beverhetetlenek.

Had legyen már annyi nehézség benne, hogy tudni kell a TOP mozgásával együtt haladni...

Az meg kevéssé érdekel, hogy éppen mekkora az ország. Az izgalom a 330k-n is ugyanaz volt, mint itt fent, amikor az volt a top 10% környéke.

Én elhiszem, hogy nem lehet mindenki állandóan aktív, ezért kell az elf. De valamit valamiért. Akit 10x annyit tesz azért, hogy a TOP-ban legyen, az had legyen már előnyben azzal, aki csak tamagocsizik, és beverhetetlen elfklánban ücsörög.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 02-13-2012 at 22:32..
  #26  
Old 02-14-2012, 01:08
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
A könnyítésről egy szót sem szóltam, csak megjegyeztem, hogy azért elég nagy különbség van klán és klán, valamint játékos és játékos között


Oké Kill, Te először léptél A-ba, a többi 9 ember? Ha ők is először léptek A-ba, akkor szerintem Ti kivételes emberek vagytok.
Pedig így történt. Egyedül Taki volt régi motoros A-ban, de nem igazán volt motivált mivel lehetetlennek tünt még akkor a 12k hekis minimum földje. emmellett nem igazán volt aktív sem.nem volt még kedvezményes földleadás sem, nagyon komolyan megfizettük a tanuló pénzt azért amit akkor megtanultunk... a semmiből épült fel az a sarkvidéki klán, egyedül a név a sorszám volt ezeréves... se tudás se vagyon nem volt mögötte A-ból...

Jack tény hogy igazságosabb az Anarchos fordulási rendszer, de nem feltétlen emiatt csökken a létszám. egyszerüen az egész játékban ez a tendencia már egy ideje...

Én még mindig azt mondom, hogy lent kezdödik a baj. Szerintem nagy hiba volt leszedni a nagy termelőket, lehet tisztább lett a játék így, viszont az indulás az új játékosoknak sokkal nehezebb. egy új játékos nem fog leállni tekercset írni hetekig, mert 2 nap után le is tojja az országát. a régiek meg szép lassan kikopnak.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #27  
Old 02-14-2012, 01:15
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Jack, hagyjuk már a dumát. Miért van annyi elf az A-ba? Mert ha értelmes éplistája van, csak orkkal lehet beverni, vagy nagyon kiélezett egyéb hadissal. Az utóbbiak 1-1 nagy klánhoz csatlakozó kisebb országok. Elenyésző mennyiség.
Plusz klánban beverhetetlenek.

Had legyen már annyi nehézség benne, hogy tudni kell a TOP mozgásával együtt haladni...

Az meg kevéssé érdekel, hogy éppen mekkora az ország. Az izgalom a 330k-n is ugyanaz volt, mint itt fent, amikor az volt a top 10% környéke.

Én elhiszem, hogy nem lehet mindenki állandóan aktív, ezért kell az elf. De valamit valamiért. Akit 10x annyit tesz azért, hogy a TOP-ban legyen, az had legyen már előnyben azzal, aki csak tamagocsizik, és beverhetetlen elfklánban ücsörög.
Vityu amikor felléptem A-ba még nem volt 4k heki se a top30 határa, és nem is volt annyi elf, mert teljesíthető volt a top30 értelmes időn belül fedezve is. éppen ezért nem kellett ott tartani egy bunker fedezgetős elfet, emmellett nem volt annyi bunker klán se, mert nem tudtak szétmenni akármikor a felső klánok kisklánozni, hiszen akkor még ért valamit a +1% leadás.
de sajnos az egész játékban az müködik, hogy valaki vagy "aktív hadis" vagy végigverhető áldozat, teljesen eltünt a köztes félprofi réteg, aki érti már a játékot csak kevesebb az ideje...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #28  
Old 02-14-2012, 05:46
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Nem érdekel különösebben az A, hála a kedvezményes lefordulásnak felkínlódom magam 4k-ig és lefordulok. Még ez is felvetette régebben a nem túl könnyű-e így kék számokat szerezni kérdést. Ha az állandó A-s top ország mellett B-ből forgás is meg lenne könnyítve valahogy, tényleg futószalagon készülnének a kék számok.

Ha nem akar A-ban játszani valaki, de kellene a plusz szem, akkor könnyített lefordulás 4k-n, vagy 9k-n. Ha ennél többet akar, akkor viszont igazodjon a körülményekhez.
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #29  
Old 02-14-2012, 13:59
Inczi Inczi is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Sepsiszentgyorgy
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nézd meg a fekete lyuk klánt, együtt indultam velük A aljáról. top10 klánba benne vannak. Mindent lehet, csak akarni kell és együtt elég jól nyomják, persze nem 500 kör alatt jutottak fel oda, de a kicsiknek, kezdőknek követendő példa lehetne szerintem. És azért az alsó 4 szinten elég sok mindent meg lehet tanulni, az A-s dolgokra meg a kezdők fórumán rá tudnak kérdezni és biztos, hogy ott választ is kapnak.

Plusz a régi nagy klánokkal bármilyen összehasonlítás szerintem eleve szóba sem jöhet. Pár nagy klán szinte változatlan tagokkal már rég elég magasan an, ők anno megvívták a saját csatáikat, hogy ott lehessenek, hogy mennyi vagyonuk lehet, azt csak ők tudhatják, de nekik sem az ölükbe pottyant ez és eleve szerintem hibás dolog erre mutogatni. Kis taktikával összefogással, A alján tartalékgyűjtéssel és utána elindulni, sok klánnak van esélye a top10-be kerülésre. A top2 klán szinte befoghatatlan, de ők tettek is anno ezért, hogy ott lehessenek, ahol most vannak.
Koszi Hex
  #30  
Old 02-14-2012, 15:00
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Inczi View Post
Koszi Hex
Téged nem soroltalak oda :P:P:P:P
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szintlépés előtt Kisangyal86 Stratégia & Tippek 59 01-13-2009 18:38
22. Szintlépés Ati Hódító Kézikönyv 15 04-14-2008 14:14
szintlépés vityu Segítség 30 03-22-2008 23:02
Szintlépés! Dragi Segítség 79 03-20-2007 09:56
1A Szintlépés Csocsó Megvalósult javaslatok 163 02-23-2007 23:19


All times are GMT +1. The time now is 22:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu