Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Jónak találod-e ezt az apró módosítást?
Igen, jó lenne 39 92.86%
Nem, fölöslegesnek tartom 3 7.14%
Voters: 42. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-12-2006, 09:13
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Lightbulb Szövetségi karaván

Sziasztok!

Lenne egy javaslatom a karavánnal kapcsolatban:
Sok olyan esetet hallottam, h vki a karaván használata során teljesen véletlenül az összes raktáron lévő anyagát és az összes pénzét küldte át.
Ezeket az esetleges tévedéseket el lehetne kerülni, ha alapértelmezettként, üres lenne a karaván.
Így nem lehetne eltéveszteni, h mennyit szeretnénk küldeni vele, mert 0-ról kéne beállítani a küldeni kívánt mennyiséget, meg SZVSZ időt is meg lehet vele takarítani.

A karaván működését ez nem befolyásolná, de SZVSZ egyszerűbb lenne a használata.
Várom a véleményeket és a szavazatokat.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-12-2006, 09:31
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az dolog a régi pénzosztáshoz hasonló. Volt hogy az összes (80 milla) pénzemet szétosztottam véletlenül.

Támogatom az ötletet.
Reply With Quote
  #3  
Old 06-12-2006, 11:14
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Ez is felmerült már valahol ha jól emlékeszem, de el is tűnt, ahogy ott is, itt is támogatom az ötletet!

(Igaz hogy a karavánt vissza lehet küldeni, de az elég nagy veszteség már pl 100k rúnánál is....)
Reply With Quote
  #4  
Old 06-12-2006, 11:55
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Alapovetően támogatom az ötletet, viszont akkor mellette legyen látható hogy mennyi van raktáron az adott cuccból és akkor télleg kényelmi lenne a megoldás
Reply With Quote
  #5  
Old 06-12-2006, 13:06
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

höhöhö... én is jártam má igy... igaz nem tul bonyolult, csak entert nyomtam és már ment is.... 0 forinttal nem tudtam gabonát sem venni.....
lehet 1 dupla ablakos listával elkerülhető lenne, de nem hiszem hogy ez tul sűrün fordul elő bárkinél is...
Reply With Quote
  #6  
Old 06-12-2006, 13:21
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
höhöhö... én is jártam má igy... igaz nem tul bonyolult, csak entert nyomtam és már ment is.... 0 forinttal nem tudtam gabonát sem venni.....
lehet 1 dupla ablakos listával elkerülhető lenne, de nem hiszem hogy ez tul sűrün fordul elő bárkinél is...
Én se emékszem rá, hogy valaha is elöfordult volna velem, de a legjobb biztonság ha megelözzük a bajt
Mellesleg azért ha jobban belegondolok ez is teljesen haza vághat egy országot, föleg ha a címzett nincs gépközelben és nincs már katona piacod az napra.
Támogatom az ötletet!
Reply With Quote
  #7  
Old 06-12-2006, 15:16
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Alapovetően támogatom az ötletet, viszont akkor mellette legyen látható hogy mennyi van raktáron az adott cuccból és akkor télleg kényelmi lenne a megoldás
Ilyen típusu módosítást nem merek remélni, mert szerintem mindenki tudja, h mennyi van raktáron és mennyit akar küldeni...de ez is praktikus lenne.
Amit Colony mondott, h teljesen tönkrevághat egy orit....gondoljatok bele, h mi lenne egy tanyafree orival. Csak a segély mentené meg.

Last edited by DearCody; 06-12-2006 at 15:18..
Reply With Quote
  #8  
Old 06-12-2006, 19:52
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Velem egyszer fordult elő, és csakugyan a segélykerethez kellet forduljak. Részint hogy kaját vegyek, másrészt meg hogy ne essen békapopsi alá a katmorálom zsoldhiány miatt. Valamivel rosszabb mint az éhezés
Ugyanakkor viszont az ilyen jellegű balesetek miatt van ha jól sejtem a segélykeret. Azaz, az ötlet bár tetszik, de nem hiszem, hogy megvalósulna...
Reply With Quote
  #9  
Old 06-12-2006, 21:04
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Ugyanakkor viszont az ilyen jellegű balesetek miatt van ha jól sejtem a segélykeret. Azaz, az ötlet bár tetszik, de nem hiszem, hogy megvalósulna...
Szerintem a segélykeret nem erre való, de jól jön ilyen esetekbe. Én a segélyhez csak a legvégső esetbe nyúlok hozzá, had gyűljön szépen lassan. Én látok esélyt, h megvalósuljon, mert SZVSZ nem igényel nagy munkát és ahogy a szavazás is mutatja sokan szeretnék, bár jó lenne minél több szavazat.
Reply With Quote
  #10  
Old 06-13-2006, 08:01
Georgio
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Egyreszt azt mondom, hogy oda kell figyelni, mint a jatekban oly sok helyen!
Az emberi figyelmetlenseget nem feltetlen a jatek modositasaval kell megoldani!!!!
Masreszt meg ha annyira valltoztatni akartok, akkor a %-os megadasi lehetoseg megoldast nyujthat a problemara. Es akkor nem kell megjelolni hogy mennyi van!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
párbaj jobban Half Megvalósult javaslatok 35 12-01-2006 13:18
Szövetségi infók a ,,Pontok"-ban DearCody Elvetett javaslatok 4 07-04-2006 10:44
1/A változás: szövetségi szabadság alatti raktárdíj Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2006 14:14


All times are GMT +1. The time now is 13:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu