Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-11-2008, 18:18
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hö?

Szerintem nem feltetlen szukseges ez a dolog, aki azt akarja, hogy ne tudjak ki o, ne forumozzon, vagy ne ugy, hogy ra lehessen ismerni, ennyi az egesz...
Ezt nem értem miért ezt a részt idézted be a hszemből
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-11-2008, 19:18
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

olyanra gondoltam, hogy mindenkinek más lenne a sorszáma személytől függően. szóval ha mondjuk nekem #10000 az x, akkor pistikének #10005, de ezek a sorszámok a párbaj folyamán személyenként fixek maradnak, ezért megjegyezhetőek, hogy ki-ki. csak mivel mindenkinek más másik ember, ezért kettő dolgot is nyerünk:
1. összejátszani egy fokkal nehezebb
2. anonymabb lesz a párbaj
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #13  
Old 02-11-2008, 19:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
olyanra gondoltam, hogy mindenkinek más lenne a sorszáma személytől függően. szóval ha mondjuk nekem #10000 az x, akkor pistikének #10005, de ezek a sorszámok a párbaj folyamán személyenként fixek maradnak, ezért megjegyezhetőek, hogy ki-ki. csak mivel mindenkinek más másik ember, ezért kettő dolgot is nyerünk:
1. összejátszani egy fokkal nehezebb
2. anonymabb lesz a párbaj
Ettől még ha kimegy fórumra, hogy "Szia, Pisti vagyok", akkor máris tudod, hogy ő a Pisti. Míg ha ezt #12345 sorszámmal teszi, ami az eredeti sorszáma, akkor beszélgethettek nyugodtan a fórumon, anélkül, hogy kiderülne, hogy melyik az ő országa, teszemazt a #1000001-es.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14  
Old 02-11-2008, 19:22
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem tetszik az ötlet, télleg segítene, hogy valóban anonym legyen a párbaj.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #15  
Old 02-11-2008, 19:44
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ettől még ha kimegy fórumra, hogy "Szia, Pisti vagyok", akkor máris tudod, hogy ő a Pisti. Míg ha ezt #12345 sorszámmal teszi, ami az eredeti sorszáma, akkor beszélgethettek nyugodtan a fórumon, anélkül, hogy kiderülne, hogy melyik az ő országa, teszemazt a #1000001-es.
igen, de ha beírja hogy : "Szia, Pisti vagyok, és én vagyok az 1000001-es", , akkor már a kivötkeztetés esélye, hogy ki kicsoda , már nőtt is.
Ha valaki anonym párbajon elárulja, hogy ő kicsoda, akkor mi gátolja abban, hogy elárulja hogy melyik ország is az övé ??

Szerintem valaki fórumozhasson úgy anonym párbajon, hogy ne tudják hogy ő is részt vesz a párbajon. Jól gondolom, hogy ennek a lehetőségnek így lőnének?

Részben tartozik ide, de lehetne olyan módosítás, hogy párbaj végeztével 5 percig még elérhető lenne a menüből a fórum?

lenne idő elköszönni a másiktól tapasztalatot cserélni vagy ilyesmi. Ember közelibb lenne a vége, nem csak egy felhívó szöveg, hogy már nem leeht belépni (((((( esteleg az oszág is láthatóvá válna , pontlista stb, csak minden egyhelyben állna.Ha igen szívesen látnék ennek is egy új topicot...


OFF
10001 1/A *Pannónia*

100001 1/A __*HÓHÉR*__

kíváncsian várjuk az 1000001-es sorszám kié lesz
Reply With Quote
  #16  
Old 02-11-2008, 20:32
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
igen, de ha beírja hogy : "Szia, Pisti vagyok, és én vagyok az 1000001-es", , akkor már a kivötkeztetés esélye, hogy ki kicsoda , már nőtt is.
Ha valaki anonym párbajon elárulja, hogy ő kicsoda, akkor mi gátolja abban, hogy elárulja hogy melyik ország is az övé ??

Szerintem valaki fórumozhasson úgy anonym párbajon, hogy ne tudják hogy ő is részt vesz a párbajon. Jól gondolom, hogy ennek a lehetőségnek így lőnének?
ennek eddig is lőttek, mert a jelentkezési oldalon úgyis látod, hogy milyen országok jelentkeznek/jelentkeztek, szal semmilyen úgy infót nem tartalmazna.

Quote:
Részben tartozik ide, de lehetne olyan módosítás, hogy párbaj végeztével 5 percig még elérhető lenne a menüből a fórum?

lenne idő elköszönni a másiktól tapasztalatot cserélni vagy ilyesmi. Ember közelibb lenne a vége, nem csak egy felhívó szöveg, hogy már nem leeht belépni (((((( esteleg az oszág is láthatóvá válna , pontlista stb, csak minden egyhelyben állna.Ha igen szívesen látnék ennek is egy új topicot...
Ez viszont sztem is jó ötlet lenne.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #17  
Old 02-12-2008, 11:46
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Engem lehetetlen felismerni. Senki nem tudja, hogy tolis vagyok, és 40% kocsmás elf tudóssal, vagy félelf tudóssal játszom, amióta csak lehet fajt választani a hódítóban........ Én tutira párbajolnék ha jobb anonimitást kapna az összecsapás.

Pl az is eszembe jutott, hogy a fúrumon nem az igazi neved szerepelne, hanem ilyen sémával [párbaly(/hsz)_(#00000/hsz)].

Tehát aki az első hszt írja, annak a neve Párbaly1 lenne, a sorszáma pedig (#000001)
Aki a másodikat, az meg párbaly2 lenne, sorszám (#000002) és így tovább.
Így 1 embernek több neve és sorszáma is lehetne (kizárólag fórumon persze), tehát ha az első és a második hsz-t ugyanaz a személy is írja, más lenne megjelenítve. Midamellett az orikon belüli üzenetváltást is lehet kombózni ezzel... Pl amít írtál is. Szerintem az totál jól összepasszol ezzel. Pl 12345 sorszámról küldök üzenetet 54321 sorszámú országnak, akkor nálam megjelenik egy random szám, pl hogy Üzenetedet kézbesítettük a 34513 sorszámú országnak, és aki kapja, annak is fals sorszámot írna ki küldőnek. Így még ha meg is írom valakinek akár fórumon, akár privátba, hgoy ki vagyok, SOHA nem találhatja ki az igazi orimat.... A változó számok még talán a stílust is összemossák, hiszen ha ugyanabban a stílusban is írok 30 hsz-t, akkor annak 30 különböző feladója lesz... egy idő után azt igen nehéz kibogózni.... (szerintem)

És mindez mehet egy sima számlálóval, meg egy randommechanizmussal. Szerintem nem túl bonyolult, és tulajdonképpen 99% fölötti anonimitást biztosít.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 02-12-2008 at 11:48..
Reply With Quote
  #18  
Old 02-12-2008, 11:50
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Gee nem hiszem, hogy megértetted az ötlet lényegét

Szerintem jó dolgot találtál ki Ati, viszont én nem tervezem, hogy játszanék mostanában, ezért is nem írtam eddig semmit.
Másrészt meg eléggé rühellem az anonim párbajt
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #19  
Old 02-12-2008, 13:37
viR viR is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Nekem tetszik.. (az ötlet )
Reply With Quote
  #20  
Old 02-12-2008, 15:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Másrészt meg eléggé rühellem az anonim párbajt

Mi a baj az anonym párbajjal? Szerintem kifejezetten jó, hogy nem azt figyeli mindenki, hogy "X haver, őt nem ütjük, mert megsértődik", hanem lehet nyugodtan játszani. Akár haverokkal is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Párbaj módosítási javaslat. Gyula Elvetett javaslatok 22 05-14-2007 14:03
nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben kérdés Elvetett javaslatok 54 03-13-2007 18:59
Nem indul a párbaj... Harcosok Lezárt hibák 5 08-23-2006 09:51
Párbaj bővítés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 07-19-2006 10:51
Párbaj bővítés Ati Fontos bejelentések 0 07-18-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 04:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu