Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1131  
Old 08-24-2010, 19:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
(Azért nem semmi, hogy a téma 113. oldalán még azon megy a vita, hogy egyáltalán kinek szól a javaslat.)
Mindenkinek szól, ahogy minden változás, legfeljebb nem mindenki veszi igénybe...
Ennyi...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1132  
Old 08-24-2010, 19:27
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Lehet, hogy vannak olyanok, akik képtelenek a top30%-ba jutni, és az is lehet, hogy van átfedés közöttük, és azok között, akiknek a javaslat TÉNYLEGESEN szól. A javaslat mindenesetre NEM azoknak szól, akik képtelenek a top30%-ba jutni (bár ők is minden bizonnyal hasznát látják), hanem azoknak szól, akik NEM AKARNAK a top30%-ba jutni. Lényeges különbség.

(Azért nem semmi, hogy a téma 113. oldalán még azon megy a vita, hogy egyáltalán kinek szól a javaslat.)
ati inkább tedd fel a mágikus kérdést hogy mi az a fix heki amit elfogadhatonak tartanak a félszemes forgáshoz
akkor olyanrol folyna a vita ami elorébb is viszi a témát a kijelolt irányba
és tényleg nem kotozkodni jottem csak más a véleményem a dologrol
halkan azért megjegyzem hogy az osszes ember akivel szoktam beszélgetni ezt a javaslatot nem tekinti tényleges megoldásnak
és szerintem ilyen tervel kevesen fognak nekivágni 1/a-nak hogy igy forduljanak
max kényszermegoldásként fogják használni ha a topbamenés nem jonne ossze
de ezen tényleg folosleges vitázni

Last edited by NewJackCity; 08-24-2010 at 19:31..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #1133  
Old 08-24-2010, 20:52
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én egyelőre még mindig csak az elméletnél járok. Kezd véglegesedni, mert igazi ellenérvet eddig nem olvastam. Lassan majd áttérhetünk a konkrét számokra is.

A cél, hogy valamivel könnyebb legyen 2x fordulni alacsonyabb hektárszámról, mint 1x a magasabbról.
Tehát akkor ez a cél , én nem támogatom a félszemes fordulást fix hekiről !
A fix heis fordulást támogatom de nem félszemért !
Jelenlegi tendencia exponenciálisan növekvő topp , vagyis aki nem megalomániás és nincs fullpénzes nagy tartalékos klánja az ott lesz az egyben kb 15k kört ez szinte biztos mire feljutt a topba .

Többe emberkével is beszéltem akik mostanában ütötték fel magukat egy ori felütése 30 yard kb fedezés többszöröse...

Sok ember hsz-ből úgy tünik akinek momemtán nincs 30-50 yard tartaléka az nem tud játszani ... szerintem tévednek nekem 2 hónapon belül 2x úsztatak be 20 millió tekimet .... Ettől én vagy bárki más rossz játékos lett elúsztaták a tartalékát ?
Szerintem nem , egyszerűen csak kitoltak vele nem gyengén ....

Én tuti nem fogok ott mapetkodni 5k körtől többet , ha nem lesz elfogadható változás . Törlök vagy elfogadok egy ajánlatott aki megfinanszíroza a 30 yardot és kb 3 nap alat felütöm magam 10k heki fölé , de lehet , hogy sokat mondtam a 3 nappal ......


Fél szemmes fordulást értelmetlennek tartom fix hekiről . ugyanis akkor pont az történik majd mint sok más online játékban kicsik a nagyok közt esélytelenek és törölnek .

De meg lehet nézni a számokat a reggelt orik közül mennyi aktív és mennyi nem % arányban , a különböző szabályok alatt .....
Ha most több az inaktív ori akkor nem jó a mostani rendszer , mert nem tetszik az embereknek !!!!! Ha nekik nem tetszik nem fizetnek .

Ati programozásban biztos nagyon jók vagytok ehez nem fér kétség
Értékesítésben viszont nagyon gyengén muzsikáltok , ami nem a ti hibátok , csak nekünk rossz

Totya
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #1134  
Old 08-24-2010, 20:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Fél szemmes fordulást értelmetlennek tartom fix hekiről . ugyanis akkor pont az történik majd mint sok más online játékban kicsik a nagyok közt esélytelenek és törölnek .
Ezt kifejtenéd részletesebben? Hol kerül kis ország nagyok közé? Nem értem mire utalsz ezzel.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1135  
Old 08-24-2010, 21:22
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt kifejtenéd részletesebben? Hol kerül kis ország nagyok közé? Nem értem mire utalsz ezzel.
A gazdaságilag kis országok ott vannak a régi orik közt akik több éve vannak már a csoportban .
Esélytelenek felvenni a harcot velük .
Valamelyik nap mi is jártunk úgy , hogy fullra bontoták az orit akire mentünk és újraépíteték az egészet , hogy ne hozzunk tőle földet :S
200k pacija (kb 4 yard) és a teljes újáépítése árán ami szintén kb 4 yard nem bukott földet .

Ez persze szabályos , azzal nincs is gond .
Csak mondja meg valaki , hogy tudom beütni az ilyen orit földre ?
Mert ha nem teszem én is ezt akkor ő beüt földre engem ,viszont én őt nem :S

Vagy elfokoz 6 yard értékben egységet előlem .

Valaki modja el , hogy lehet eredményesen harcolni egy ilyen ori ellen ?

Részben erre gondoltam a kicsi és nagy közötti ügyre ...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #1136  
Old 08-24-2010, 21:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
A gazdaságilag kis országok ott vannak a régi orik közt akik több éve vannak már a csoportban .
Esélytelenek felvenni a harcot velük .
Valamelyik nap mi is jártunk úgy , hogy fullra bontoták az orit akire mentünk és újraépíteték az egészet , hogy ne hozzunk tőle földet :S
200k pacija (kb 4 yard) és a teljes újáépítése árán ami szintén kb 4 yard nem bukott földet .

Ez persze szabályos , azzal nincs is gond .
Csak mondja meg valaki , hogy tudom beütni az ilyen orit földre ?
Mert ha nem teszem én is ezt akkor ő beüt földre engem ,viszont én őt nem :S

Vagy elfokoz 6 yard értékben egységet előlem .

Valaki modja el , hogy lehet eredményesen harcolni egy ilyen ori ellen ?

Részben erre gondoltam a kicsi és nagy közötti ügyre ...
Stratégiai kérdéseket kérlek, hogy ne a megbeszélések témában feszegess, erre van külön téma. Biztos vagyok benne, hogy ha normális hangnemben (!!!) teszel fel kérdést ott, akkor fogsz segítséget kapni.

Ami a kis országok és nagy országok kapcsolatát illeti, továbbra sem értem, hogy mire célzol. Hogy kerül egy néhányezer hektáros ország a többéve játszók közé? Sehogy. Ha igen, akkor nem a könnyített fordulást választja. Én úgy érzem, hogy a mondandódnak semmi köze a javaslathoz, csak stratégiai segítséget szeretnél kapni. Azt kérlek, hogy ne itt, hanem a stratégia, vagy segítség témában tedd. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1137  
Old 08-24-2010, 21:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Úgy érzem, hogy erősen elkanyarodtunk a témától.

Témára visszatérve... Elhangzott egy fix 4ezer hektáros javaslat a könnyített forsulásra.

Elhangzott egy sávos javaslat, személyiségek számától függően emelkedve.

Koncentráljunk ezekre.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1138  
Old 08-24-2010, 21:41
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

sztem elcsúszott a téma egy kicsit, már nem azon van a hangsúly, hogy könnyíteni kellene az A-t, hanem azon, hogy könnyíteni kellene az A-t azok számára, akik keveset vannak gépnél és emiatt nem tudnak felmenni a top30-ba. sztem meg alapból könnyíteni kell az A-t, mert nagyon elszaladt a top30 alsó határa.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #1139  
Old 08-24-2010, 21:43
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Elhangzott egy sávos javaslat, személyiségek számától függően emelkedve.

Koncentráljunk ezekre.
Nem tudom az enyimre gondolsz-e és ha igen, akkor nyissak-e neki új témát, de szerintem ennek a megfontolása lenne a legkézenfekvőbb és a leghelyénvalóbb, lehetőleg ebben a topicban.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #1140  
Old 08-24-2010, 21:46
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Palinkas View Post
sztem elcsúszott a téma egy kicsit, már nem azon van a hangsúly, hogy könnyíteni kellene az A-t, hanem azon, hogy könnyíteni kellene az A-t azok számára, akik keveset vannak gépnél és emiatt nem tudnak felmenni a top30-ba. sztem meg alapból könnyíteni kell az A-t, mert nagyon elszaladt a top30 alsó határa.
Persze ettől függetlenül lehet könnyíteni azoknak is akik keveset vannak, de a lényeg az, hogy valahogyan lejjebb kell hozni a top30 alsó határát mindenképp, mégpedig egy szemért. az én javaslatom 7-8000 hektár körüli javaslat volt. akkor itt a fix javaslatom: 7500 hektár és 2x 336 topkör + az 1000 alap kör.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 00:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu