Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-21-2007, 15:53
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Kedves Angelika!

Ha nem is nagyon, de ismerjük egymást. Az S-ben is volt több orid, és gyakran leveleztünk. Az S fórumon is gyakran megjelentél, és elég, hogy is mondjam... "kitárukozó" voltál. Ne csodálkozz, ha ilyesfajta leveleket kapsz, sokan ki fognak használni, és piszkálni, mert ilyen a személyiséged. Szinte korlátok nélkül megbízol az emberekben, ami a mai világban nem túl jó. sajnálom, hogy bántanak téged, mert te tényleg nem ezt érdemled, de szerintem kicsit, ha "visszavonulsz" sok próblémát megoldhatsz vele.
Igen emlékszem rád
Lehet hogy igazad van de én nyitott és őszinte vagyok.
Nekem a világ minden tályán vannak barátaim és megszoktam, hogy szeretetel viseltetünk egymás iránt és ha bajunk van azt közösen megbeszéljük és normális emberi módon rendezzük azt.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-21-2007, 16:01
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Igen emlékszem rád
Lehet hogy igazad van de én nyitott és őszinte vagyok.
Nekem a világ minden tályán vannak barátaim és megszoktam, hogy szeretetel viseltetünk egymás iránt és ha bajunk van azt közösen megbeszéljük és normális emberi módon rendezzük azt.
Igen, ez lenne a normális, de sajnos nem normális világban élünk, gondolom erre már te is rájöttél. Van, aki szereti kihasználni azt, ha mások segítőkészséggel, teljes bizalommal fordulnak feléjük...
Tényleg sajnálom, mert te igazán nem ezt érdemled!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #23  
Old 05-21-2007, 16:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Normális emberi módon jelentsd fel, attól te nem leszel rosszabb hogy feldobod hanem éppen hogy segíted a játékban az adminokat hogy tiszta és kultúrált játék legyen a hódító
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #24  
Old 05-21-2007, 16:05
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Először is sajnálom, ha sértegetett.

Ez az ori, aki neked írta, hogy : " te kis éhenkórász" , mire célzott?
A valós életbeli személyedre? vagy a játékbeli személyedre ?

Tudhat arról, hogy a magánéletedben milyen vagy , milyen problémákkal élsz?
Remélem nem.
Ha mégis, az baj, sajnos nem szabad a játékbeli személyedet és a valódi életetedet összemosni és kiadni magáninfókat, mert esetleg azzal visszaélnek.

Ha viszont nem tud a valós személyedről semmit, akkor ez a mondat esetleg csak a játékkal kapcsolatos félmondta volt, amit esetleg magadra vettél, pl, ha loptad, vagy fosztogattad.
Az egész szövegkörnyezetben lenne értelmezhető az a félmondata.

Remélem nem akart megsérteni, bár vannak erős beszólások néha...ezt tudom.

Atinak igaza van, sajnos nem idézhetsz be szöveget az ori nevével, mert nem azt az üzit csak te látod, tehát nem tudod hitelesen ideidézni.
Bár biztosan igazat szóltál, de nem mindenki olyan becsületes , mint Te.

(pl itt a fórumon leírtakat lehet és szabad idézni, mert az mindeki által visszakereshető, de a te üzneteidbe csak te látsz bele)

Ha sértegetett, és neked igazad is van, akkor is ezt csak a support tudja megnézni, ha jelented.
Atiék megnézik és biztosan megkapja a magáét a sértegető.

Egyébiránt én inkább viccesen szoktam fogadni, ha valaki sérteget, vagy fenyeget, még jobb, ha nem válszolsz, attól nagyon tudnak kínlódni az ilyen sértegetők ))
Az üzenetváltás is harc : lélektani hadviselés

A játékban kapcsolódj ki (felejtsd el a hétköznapi problémákat), hiszen te itt nem egy ember vagy a zord és nehéz hétköznapi életből, hanem egy álomvilág uralkodója, egy hadvezér, aki inkább lovagias,becsületes de elszánt, és harcos is.
Szerintem végy egy nagy levegőt és játssz tovább !
Kedves vagy,és el kell neked is mondanom, hogy engem nagyon sok helyen ismernek és sok fórumon és chatelőbe beszélgetek a barátaimmal.
Lehet, hogy valahol olvasott valamit. Nem tudom.
Egyébként elküldtem a két leg sérelmesebb levelet, tehát vissza lehet ellenőrizni, hogy igazat szóltam.
Éppen azért nem idértem az egész üzenetét itt ne legyen az, hogy privát üzit másolok ide, még is az lett
Én nem adom fel sosem a játékot mert ez nekem csak egy szórakozás amivel eltöltöm az időm, és ezért sem értem miért kell egyekeknek ilyen módon megnyilvánulni.Szeretem ezt a játékot és ezér is játszom már rég. Én sosem csináltam abból gondot, hogy volt némi nézeteltérésem más orival, mert ez egy játék és itt nem ellenségek csak max ellenfelek vagyunk.
Reply With Quote
  #25  
Old 05-21-2007, 16:13
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Én tehát csak azért nyitottam ezt a topicot hogy, ha valakit hasonló sérelem ér akkor legalább legyen hova megírni ahol legalább eggyüttérzést talál e kis közösség szertetteljes 'lakói' közt.
Legalább legyen egy hely ahol a hasonló sérelmet szenvedők elmondhatják 'kibeszélhetik' maguk és talán ezzel kis lelki megnyugvást is nyerhetnek, mely segít levezetni a feszültséget és nem a játékba fogjuk belevinni sérelmeink.
Nem lenne jó a a játék szelleme megváltozna és megtorlássá alakulna akaratunk ellenére.
Remélem ezt ti is megértitek és elfogadjátok.
Reply With Quote
  #26  
Old 05-21-2007, 16:19
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

kedves Invisible !

az internet bizony túl nyilvános, ezt tudomásul kell vennünk

én bizalmas dolgokat nem mernék csatikon megtárgyalni, honlapokra kitenni, aki a barátom igazán, azzal meg privi módokban lehet bizalmaskodni

óvatosabb lennék ezután idegenek nyilvánossága előtt

Reméljük a legjobbakat a Te ügyedben is !
Reply With Quote
  #27  
Old 05-21-2007, 16:22
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Én tehát csak azért nyitottam ezt a topicot hogy, ha valakit hasonló sérelem ér akkor legalább legyen hova megírni ahol legalább eggyüttérzést talál e kis közösség szertetteljes 'lakói' közt.
Legalább legyen egy hely ahol a hasonló sérelmet szenvedők elmondhatják 'kibeszélhetik' maguk és talán ezzel kis lelki megnyugvást is nyerhetnek, mely segít levezetni a feszültséget és nem a játékba fogjuk belevinni sérelmeink.
Nem lenne jó a a játék szelleme megváltozna és megtorlássá alakulna akaratunk ellenére.
Remélem ezt ti is megértitek és elfogadjátok.

Talán működhetne egy szégyenfal a legkirívóbb elmebeteg üzenetek publikálása céljából, kizárólag a support működtetné és ott akár az ország neve is látható lenne - elrettentés végett ! De ez Atiék dolga, hogy lesz-e ilyen vagy sem.
Reply With Quote
  #28  
Old 05-21-2007, 16:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Talán működhetne egy szégyenfal a legkirívóbb elmebeteg üzenetek publikálása céljából, kizárólag a support működtetné és ott akár az ország neve is látható lenne - elrettentés végett ! De ez Atiék dolga, hogy lesz-e ilyen vagy sem.
Amikor a játékba regisztrálsz, hozzájárulásodat adod, hogy az üzeneteidet a játék adminisztrátorai elolvassák a játék tisztaságának és kultúráltságának ellenőrzése érdekében. Amikor írsz valakinek, akkor egyértelműen az üzenetet a címzettnek szánod. Ahhoz azonban nem járult senki hozzá, hogy az üzenete mindenki által hozzáférhető legyen. Ilyen módosítást nem is tervezünk.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #29  
Old 05-21-2007, 16:28
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by jura View Post
Talán működhetne egy szégyenfal a legkirívóbb elmebeteg üzenetek publikálása céljából, kizárólag a support működtetné és ott akár az ország neve is látható lenne - elrettentés végett ! De ez Atiék dolga, hogy lesz-e ilyen vagy sem.
annak viszont örülnék, ha lenne egy best of jelentett zöldek, persze orinév nélkül
Reply With Quote
  #30  
Old 05-21-2007, 16:31
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by jura View Post
kedves Invisible !

az internet bizony túl nyilvános, ezt tudomásul kell vennünk

én bizalmas dolgokat nem mernék csatikon megtárgyalni, honlapokra kitenni, aki a barátom igazán, azzal meg privi módokban lehet bizalmaskodni

óvatosabb lennék ezután idegenek nyilvánossága előtt

Reméljük a legjobbakat a Te ügyedben is !
Lehet, hogy igazad van, csak hát én olyan emberek közt nevelkedtem és éltem idáig akik bátran megbeszélhették dolgaikat, hiszen nem tettem semmi rosszat amit titkolnom kéne.
Én bízom benne, hogy még most is sokkal több a szeretetre méltó ember mint az aki mások nyomorúságából csinál gyúny tárgyát.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu