Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10861  
Old 05-31-2011, 10:26
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robicsek View Post
igazabol en azt sem ertem hogy miert nem tudsz csak egyszeruen csendben maradni es folytatni a jatekodat sztem senki sem kivancsi a nagy vityu velemenyere ha meg igen akkor nyiss egy postot a Vityu megmondja cimen es elvezd ki..
Sziasztok!Jo hoditozast!
Ezt szívesen megosztom. Azért figyeltünk fel Heini folyamatos hiénázásaira, mert a mi harcosunknak emiatt ment el a kedve egy időre a becsületes harcoktól.

Aztán. Vityunak nemhogy postja, hanem topikja van a győzedelmes tetteinkről és dicső klántörténetről. Javaslom mindenkinek, aki büszke arra amit tesz.

Mi van még. Hunyadi hiénázása. A hiénázás nem az, amikor vki visszakísér egy sereget, ami nem ellene (szövije ellen) jött? Itt nem láttam ilyet; próbáld meg máshonnan közelíteni, ha tényleg köze van Heinihez Hunyadinak.
__________________

Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Princ For This Useful Post:
Sponsored Links
  #10862  
Old 05-31-2011, 10:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Robicsek View Post
Igen is Heini eleg sokat hienazott mivel O kezdo jatekos es igazabol nem tudja hogy mit illik csinalni es mit nem de a hodito nem is a fair playrol szol szerintem..
Ezért kell irányítani, mert kezdő. PetiKE is kezdő A-ban, mégse csinálja. Heineken hányszor jött ki hiénázni a mi legkisebb országunkra? Ő folyamatosan ütött, haladt felfelé a ti kis reménységetek meg folyamatosan ment rá hiénába, nappal, hajnalban, reggel, bármikor.

Most mondd azt, hogy ő MINDIG ott volt a gép előtt, és azt várta, hogy hiénázzon... Szerintem inkább szóltatok neki.

Nem rég azt mondta Dragi, meg Orsi (AKIK IDEJÉBEN NEM VOLT HIÉNÁZÁS, MOST MÁR NINCSENEK OTT), hogy a csak egy maradhat egyáltalán nem hiénázós. Én tapasztaltam, újra meg újra tapasztaljuk. Szerintem felvételi követelmény.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 05-31-2011 at 21:23..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #10863  
Old 05-31-2011, 10:50
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

[Igen is Heini eleg sokat hienazott mivel O kezdo jatekos es igazabol nem tudja hogy mit illik csinalni es mit nem de a hodito nem is a fair playrol szol szerintem..

Amit Ti csinaltatok Hunyadival az is felfoghato egy hienazasnak..Alatta vagytok 8an 1 valaki kikuld ra egy nagy sereget varva h majd lesz szembesereg es a tobbi is atrohan rajta..erre se mondanam azt hogy vitezes fair play hozzaallas..
szal elobb nezz magadba aztan rakj ki ilyen postokat..
igazabol en azt sem ertem hogy miert nem tudsz csak egyszeruen csendben maradni es folytatni a jatekodat sztem senki sem kivancsi a nagy vityu velemenyere ha meg igen akkor nyiss egy postot a Vityu megmondja cimen es elvezd ki..
Sziasztok!Jo hoditozast![/quote]

Itt nem is hiénázásról, hanem hiénázásokról volt szó! És bár a hiénázást nem ítélem el azért az elgondolkodtató, hogy egy ori "egy" országra van kihegyezve és konkrtétan csak azt várja mikor üti vissza magát mellé, hogy ismét mehessen. Ha meg nem sieti el a visszaérkezést ül a babérjain! Elf fajjal még ezt is megérteném no de Heini esetében...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10864  
Old 05-31-2011, 11:57
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Sztem a Hunyadis témát le lehetne zárni
Nem volt semmiféle "hiéna"
Nekem csak az nem tetszett hogy nem tehetett semmit az ütések ellen,mert ha szembemegy akkor .....
Nem nézem le a Dragont emiatt , de ismétlem hogy sztem nagy tudás nem kellett hozzá,mert védve volt a "segge" Princnek
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GenXter For This Useful Post:
  #10865  
Old 05-31-2011, 12:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

hiénát is meg lehet szívatni főleg ha tudod hogy jönni fog, sőt ha nem tudod akkor is.. és szerintem a "reggel este jön" kategória a tudom hogy jönni fogba tartozik..
Reply With Quote
  #10866  
Old 05-31-2011, 13:09
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ezt szívesen megosztom. Azért figyeltünk fel Heini folyamatos hiénázásaira, mert a mi harcosunknak emiatt ment el a kedve egy időre a becsületes harcoktól.

Aztán. Vityunak nemhogy postja, hanem topikja van a győzedelmes tetteinkről és dicső klántörténetről. Javaslom mindenkinek, aki büszke arra amit tesz.

Mi van még. Hunyadi hiénázása. A hiénázás nem az, amikor vki visszakísér egy sereget, ami nem ellene (szövije ellen) jött? Itt nem láttam ilyet; próbáld meg máshonnan közelíteni, ha tényleg köze van Heinihez Hunyadinak.
Ohh hat ezzel most nagyon okosat mondtal...igazabol en ezert nem is nagyon hasznalon a forumot mert itt semmi mas nem tortenik csak egymas szavainak kiforgatasa...En csak annyit mondtam h kicsit mar elegem van abbol h Vityu mindig a mi klanunkal foglalkozik meg akkor is amikor ez semmilyen hatassal nincs az O klanjara..teljesen mind1 h mit csinalunk allandoan rajtunk lovagol...inkabb foglalkozzon mar sajat magavol a velemenyet meg irja ahova akarja..Mi sem tettunk megjegyzeseket az o postjaira hat o se tegyen..
Reply With Quote
  #10867  
Old 05-31-2011, 13:11
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robicsek View Post
Igen is Heini eleg sokat hienazott mivel O kezdo jatekos es igazabol nem tudja hogy mit illik csinalni es mit nem de a hodito nem is a fair playrol szol szerintem..
Egy ilyen nagy múltú (ebben az esetben értsd: régi) klánban elvárható lenne, hogy a felkarolt kezdők magukba szívjanak némi tudást tapasztaltabb társaiktól, szóval erre kár fogni ezt a gusztustalan játékstílust (mert ez akkor a klán szégyene).
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #10868  
Old 05-31-2011, 13:25
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ezért kell irányítani, mert kezdő. PetiKE is kezdő A-ban, mégse csinálja. Heineken hányszor jött ki hiénázni a mi legkisebb országunkra? Ő folyamatosan ütött, haladt felfelé a ti kis reménységetek meg folyamatosan ment rá hiénába, nappal, hajnalban, reggel, bármikor.

Most mondd azt, hogy ő MINDIG ott volt a gép előtt, és azt várta, hogy hiénázzon... Szerintem inkább szóltatok neki.

Nem rég azt mondta Dragi, meg Orsi, hogy a csak egy maradhat egyáltalán nem hiénázós. Én tapasztaltam, újra meg újra tapasztaljuk. Szerintem felvételi követelmény.
Vityu hidd el hogy a Mi klanunkban mindenki magasrol leszarja hogy mit csinal Petike...senki nem ul itt egesz ejszaka azt figyelve hogy Petike vajon mikor megy ki es hogy lehessen hienazni mert az Nektek majd mennyire fog fajni..
Mindenkinek megvan a maga dolga csaladja stb-stb..En pl szivesebben fexem az elettarsam mellett mint a hodito mellett azt figyelve hogy vajon kit lehetne hienazni..En mindig is mondtam Heininek h ha mar ork lett akkor ussun egyeniben mondjuk a hajnal 4es valtaskor olyan klantagokat ahol nincs 24 oras tavol de sajna neki sincs ideje itt ulni hajnalok hajnalan...igy megragad minden lehetoseget annak erdekeben h feljebb keruljun..O ilyen szellemben jatsza a jatekot...undorito vagy sem o ezt csinalja..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Robicsek For This Useful Post:
  #10869  
Old 05-31-2011, 13:26
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
hiénát is meg lehet szívatni főleg ha tudod hogy jönni fog, sőt ha nem tudod akkor is.. és szerintem a "reggel este jön" kategória a tudom hogy jönni fogba tartozik..
Meg is kapta a magáét attól ne félj
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #10870  
Old 05-31-2011, 13:32
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
[Igen is Heini eleg sokat hienazott mivel O kezdo jatekos es igazabol nem tudja hogy mit illik csinalni es mit nem de a hodito nem is a fair playrol szol szerintem..

Amit Ti csinaltatok Hunyadival az is felfoghato egy hienazasnak..Alatta vagytok 8an 1 valaki kikuld ra egy nagy sereget varva h majd lesz szembesereg es a tobbi is atrohan rajta..erre se mondanam azt hogy vitezes fair play hozzaallas..
szal elobb nezz magadba aztan rakj ki ilyen postokat..
igazabol en azt sem ertem hogy miert nem tudsz csak egyszeruen csendben maradni es folytatni a jatekodat sztem senki sem kivancsi a nagy vityu velemenyere ha meg igen akkor nyiss egy postot a Vityu megmondja cimen es elvezd ki..
Sziasztok!Jo hoditozast!
Itt nem is hiénázásról, hanem hiénázásokról volt szó! És bár a hiénázást nem ítélem el azért az elgondolkodtató, hogy egy ori "egy" országra van kihegyezve és konkrtétan csak azt várja mikor üti vissza magát mellé, hogy ismét mehessen. Ha meg nem sieti el a visszaérkezést ül a babérjain! Elf fajjal még ezt is megérteném no de Heini esetében...[/quote]


Wolfi Mi mar eleg regota ismerjuk egymast tudod nagyon jol hogy en milyen felfogasban jatszom a hoditot...Felre van ertve ez az egesz ezt Petikenek meg Heininek kene lerendeznie mivel sztem mindakettoben van tuske egymas iranyaban es amig ez nem tunik el addig mindketten kisergetni fogjak egymast..
Az meg h elf fajjal ez meg ertheto is egy picit viccesen hangzik mivel ha pl xy kimegy melloled egy sereggel Te azert nem kisered meg mert ork vagy es milyen ciki mar hogy ork letedre kisersz...
Nagyon sok iranybol meglehet ezt kozeletieni en csak annyit kerek toletek hogy hagyjatok beken a klanunkat nem kell egymasra megjegyzeseket tenni ha nem tetszik amit lattok akkor nem kell nezni ilyen egyszeru..
Nem kell se elismerni azt amit csinalni de fikazni sem kell..Ghosti kirakta a forumra azt a bizonyos pawa utest en tudtam h hiba volt mert majd jonnek a megjegyzesek megtette hat ez van..Es ezek utan miert is ussun egyeniben ha ugyanugy megkapja a hiena titulust..semmi ertelme..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu