Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melsik verziót támogatnád, és miért?
A súgót javítsuk a tényleges állapotoknak megfelelően. (Elf katonai védelem: 20%) 37 41.11%
Erősítsük az elf védelmét mégjobban, a súgóban leírtak szerint. (Elf katonai védelem: 30%) 53 58.89%
Voters: 90. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 04-25-2007, 00:22
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ahogy elnézem, mekkora vihar lett itt, kezdem szégyellni, hogy elffel játszom... pedig már úúúúúúgy megszerettem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 04-25-2007, 00:24
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ahogy elnézem, mekkora vihar lett itt, kezdem szégyellni, hogy elffel játszom... pedig már úúúúúúgy megszerettem
sztem töröld is az orid, mert átvertek, vagy esetleg követelj a supportol +150000vip kört,de ha azt nem adják meg esetleg egy fajváltoztatást
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #233  
Old 04-25-2007, 00:29
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
sztem töröld is az orid, mert átvertek, vagy esetleg követelj a supportol +150000vip kört,de ha azt nem adják meg esetleg egy fajváltoztatást
Nem is rossz ötlet... mármint nem az ország törlése, de néhány ezer vip kör azért jól jönne

Szóval: jaaaaaj de becsaptak, jaaaaj de megszívtam, minden tervem dugába dőlt, kárbaveszett több hónap munkája, mi lesz most? (No, kapok 10000 vip kört? )
Reply With Quote
  #234  
Old 04-25-2007, 02:19
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Lightbulb

Enis egyetertek azzal, hogy a 20%-ra modositas az igenis az elf gyengitese lenne -hiaba volt eddigis ez a helyzet- mert mindenki 30%-al szamolt... nelegyel makacs Ati, hacsak nagyon elvakultan nemakarod, akkor ezt belathatod.
Mindazonaltal enis arra szavaztam, hogy 20% legyen, van neki eleg bonusza igyis.

A "kisharcosokrol" meg annyit, hogy attol meg hogy nem lattatok oket erre, nembitti, hogy hulyeseget beszelnek, es csak azert mert erre a topikra regisztraltak meg nem (feltetlenul) kellene oket sz*rba nezni...
Reply With Quote
  #235  
Old 04-25-2007, 06:30
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jódreggelt

Ahogy olvasgattam itt mindenki ork VS elf csatákkal van elfoglalva. NA akkor szösszenek egyet.
Én nem játszom egyik fajt sem. Az elf eccerűen nem jön be, mert ráalszok a gépre, az orknak meg nem tetszik az arcberendezése Én gnóm-óriás ritkábban 50%-os elfel szoktam mendegélni. Ami eddig lejött nálam /nem számolgatva hanem tapasztalati szinten/: ha az alsóbb szinten ki lett szúrva egy elf vagy nekem jött valamilyen formában, ott kivétel nélkül az elf húzta a kurtát.
1/A már valamivel érdekesebb történet. Atti irta hogy nem szoktak vakon menni az emberek. Nem a francokat nem. De soxor mentem vakon... De soxor blaziroztam arra hogy nem figyel a klánja. És bizony volt két olyan esetem is amikor konferencia ment az MSN-en hogy nem férhettem volna be és mégis, tehát csalok. Én akkor arra gondoltam hogy a tag benézte a haditekit... Mondjuk ettől függetlenül benézhette is akár. Szal egyelőre az a stálysz, hogy nem kell az elfnek okvetlenül az ork. Megy az, igaz az 1/A-ban neccesen, egyéb hadis fajjal is...
Reply With Quote
  #236  
Old 04-25-2007, 07:07
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akik a 30-20% vonzatában átverve érzik magukat
most őszintén mondják meg
ha eleve 20% lenne kiírva más fajt választ? Mert továbbra se látom alternatíváját az elfnek bunkerolásban... továbbra is megfelelő malusz hiányában...
Reply With Quote
  #237  
Old 04-25-2007, 07:51
Cit Cit is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Minas Pápa
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

nem hiszem, hogy másikat választottam volna, tolisként a fantom jobban megvéd, mint a 20 vagy a 30% ( mert ,bár vannak, akik vakon is nekimennek egy elfnek, azért a többség nem ilyen ), 1-2 ártóvari jön rám, de katonákkal nem engem szemel ki az ellenfél egy szöviháborúban.
Reply With Quote
  #238  
Old 04-25-2007, 07:53
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tőlem lehet 20%. Akkor is jó faj marad az elf. Majd kialakul valami új egyensúly. Valószínüleg az elfek az 1A-ban erősítenék védelmüket a kajatermelés rovására. Igazán az fizet rá, aki komolyabb vagyon nélkül 1 személyes klánban elfként akarja teljesíteni a fordulás feltételét. De nekem nem igazán tetszenek az 1 személyes klánok.

Igazán az egész vitában a kérdésfeltevés bosszant. Mármint hogy erősítsük-e tovább az elfet, amikor tulajdonképpen a gyengítéséről van szó.
Reply With Quote
  #239  
Old 04-25-2007, 07:58
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default Más szempontok

Sziasztok

Miután aludtam rá egyet, két dolog jutott eszembe.

1. Ha az elf védelmét (virtuálisan) csökkentjük akkor arányaiban módosítani kell a felépítését. Mivel az elf a legjobb kajatermelő (minden szinten) kevesebb hely marad kaját termelni, ez befolyással lenne a kaja árára is. A kiélezett orkokat is jó esélyel elfek etetik.

2. Nem az 1/A-ban az elf leggyakrabban tolis és a plusz kiépítendő védelem helyet venne el a toliktól.

Ati korábban ezt írta:

Azt, hogy az elf nem 30%-ot kap, azt hiszem feltételezhetjük, hogy tapasztalták már jópáran (csak elfelejtettek róla szólni). Ennek fényében hatalmas erősítés az elf védelem tényleges 30%-ra emelése, szemben azzal, hogy egy "titkot" most mindenkinek elárulunk.

Mindkettő némi átépítést igényelne mind a támadó, mind a védő oldalon, de az egyik verzió a meglevő játékot nem változtatja, a másik igen.

Egyelőre én erősen arra a verzióra hajlok, amelyik nem változtatja a meglevő játékot, és nem erősíti mégtovább az amúgyis nehezeb sebezhető elfet.

Ennek ellenkezőjéről meggyőzhető vagyok, ha olyan érv merül fel, ami eddig elkerülte a figyelmem.


Én azt gondolom a játékosok számára a legkisebb változtatás a 30% bónusz megadása lenne, mivel ez jelentené a legkisebb meglepetést a (még mit sem sejtő) nagyközönségnek.

OFF

Akit megtévesztene regisztrációm időpontja vagy hozzászólásaim csekély száma, azoknak tájékoztatásul közlöm, hogy a külső fórum indulásának napján reggeltem, de kb 3 hete (valszeg az e-mail címem változása miatt) töröltek a tagok közül.

ON
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.

Last edited by Artúr; 04-25-2007 at 08:01..
Reply With Quote
  #240  
Old 04-25-2007, 07:59
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Míg írtam Fegya megelőzött...
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu