Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #511  
Old 02-24-2010, 11:52
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mindenképp azok a bónuszok lennének jók a hulláknak, amik anélkül is működnek hogy tudnának róluk ill tenni kéne érte. Különben nincs esély az várva várt invázióra. De szerencsére a fejlesztés pont ilyen irányban halad.
__________________


Last edited by Princ; 02-24-2010 at 11:55..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #512  
Old 02-24-2010, 11:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ez egy érdekes kérdés, kb 4 éve magyarázom, hogy a tudós hulla üt a legnagyobbat.
Ha feleslegesen téptem a szám ennyi időn át, akkor legalább annyi előnyom van, hogy nekem lesznek a legerősebb hulláim....

ui.: Gabro, ennyire ne nézz már le, jó? Lehet, hogy szeretek fecsegni, meg vannak hülye dolgaim, de úgy gondolom, hogy a játékkal kapcsolatban ritkán írok baromságot. Képtelen vagy olyan országot mondani, ami nekem ne lett volna már...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 02-24-2010 at 12:00..
Reply With Quote
  #513  
Old 02-24-2010, 12:05
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
micsoda?!
szerinted a tudományban elérhető 0%-ot ha felszorzod 1.05-tel akkor mégis mi a lószart kapsz????

a zombinak a tudós annyit tesz hogy 10%-kal olcsóbban ír tekit, már ha akad olyan barom aki tekiírásra akarja használni...
legalább itt a fórumon ne hintsük a hülyeséget, van elég "jólfelkészült" játékos így is....

nem hiszem el...
Ha tudom, hogy ilyen mélyen érint, nem is írok semmit

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
Eredeti szerző: Súgó/Élőhalott/Hátrányok

* nem varázsolhat,
* nem indíthat semmilyen tolvajakciót,
* tudománytekercseinek maximum hatásfoka: 0%.

számomra a maximum azt jelentette, hogy nem lehet több!

akkor ezúton mindenkit megkövetek, sajnálom
éljenek a tudós hullák
Semmi gond Remélem nincs harag.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Andrew For This Useful Post:
  #514  
Old 02-24-2010, 12:19
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ez egy érdekes kérdés, kb 4 éve magyarázom, hogy a tudós hulla üt a legnagyobbat.
Ha feleslegesen téptem a szám ennyi időn át, akkor legalább annyi előnyom van, hogy nekem lesznek a legerősebb hulláim....

ui.: Gabro, ennyire ne nézz már le, jó? Lehet, hogy szeretek fecsegni, meg vannak hülye dolgaim, de úgy gondolom, hogy a játékkal kapcsolatban ritkán írok baromságot. Képtelen vagy olyan országot mondani, ami nekem ne lett volna már...
nem nézlek le, másokat se, téged se
nekem is volt mindenféle országom már, és hullákkal mindig vándor voltam (ill. talán kereskedő is rémlik 1x), DE MÁR rájöttem hogy a tudós azért nem lett mert varira meg tolira nem adott volna úgyse (meg lakásra természetesen, + a mezgazd.gazd.ipar szinte felesleges)....és TÉVHITBEN éltem, hogy semmire se jó pedig HADÜGYRE JÓ.
a legelejére visszatérve amire írtam, a vándor szem. a hullának is hasznos. szerintem.
grrr...
Reply With Quote
  #515  
Old 02-24-2010, 12:21
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ha tudom, hogy ilyen mélyen érint, nem is írok semmit



Semmi gond Remélem nincs harag.
nem érint mélyen, évek óta nem volt zombim. és sorry a kirohanásokért nem személynek hanem beírásnak szólt eleve, az más kérdés hogy én írtam baromságot...
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #516  
Old 02-24-2010, 21:14
csakegygnóm csakegygnóm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Budapest
Posts: 74
Activity: 0%
Longevity: 89%
Talking

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
nem nézlek le, másokat se, téged se
nekem is volt mindenféle országom már, és hullákkal mindig vándor voltam (ill. talán kereskedő is rémlik 1x), DE MÁR rájöttem hogy a tudós azért nem lett mert varira meg tolira nem adott volna úgyse (meg lakásra természetesen, + a mezgazd.gazd.ipar szinte felesleges)....és TÉVHITBEN éltem, hogy semmire se jó pedig HADÜGYRE JÓ.
a legelejére visszatérve amire írtam, a vándor szem. a hullának is hasznos. szerintem.
grrr...
Szia bár nem fog tetszeni a többségnek de én is a vándor személyiséget tartom a legjobbnak a hullának. Sokat játszottam lent az 5 ben vele az alsó mezönyben nagyon jókat tudtam vele fosztogatni anno. Pontlistából kikerestem a jó magas hírnévpontú orikat(és remélve hogy egy ember félelf tolist ütök) inditottam 3 körröl a fosztó hadjárataimat. Persze sokszor pattantam is (a tolis nem egy gyenge tolis volt vagy nem is tolis volt mert beütésem elött 1 körrel inditott rám 2 sereget is hiába volt olyan magas a hírnévpontja )

Last edited by csakegygnóm; 02-24-2010 at 21:16..
Reply With Quote
  #517  
Old 02-24-2010, 22:37
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
Szia bár nem fog tetszeni a többségnek de én is a vándor személyiséget tartom a legjobbnak a hullának. Sokat játszottam lent az 5 ben vele az alsó mezönyben nagyon jókat tudtam vele fosztogatni anno. Pontlistából kikerestem a jó magas hírnévpontú orikat(és remélve hogy egy ember félelf tolist ütök) inditottam 3 körröl a fosztó hadjárataimat. Persze sokszor pattantam is (a tolis nem egy gyenge tolis volt vagy nem is tolis volt mert beütésem elött 1 körrel inditott rám 2 sereget is hiába volt olyan magas a hírnévpontja )
hírnővből ilyen szinten nem hiszem, hogy lehet erre következtetni. ha előző szinten volt tolis? és egy tolis nem mindig felfelé lop.. szerintem a hírnév teljesen fügetlen a beállítottságtól.
Reply With Quote
  #518  
Old 02-24-2010, 23:15
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
Szia bár nem fog tetszeni a többségnek de én is a vándor személyiséget tartom a legjobbnak a hullának. Sokat játszottam lent az 5 ben vele az alsó mezönyben nagyon jókat tudtam vele fosztogatni anno. Pontlistából kikerestem a jó magas hírnévpontú orikat(és remélve hogy egy ember félelf tolist ütök) inditottam 3 körröl a fosztó hadjárataimat. Persze sokszor pattantam is (a tolis nem egy gyenge tolis volt vagy nem is tolis volt mert beütésem elött 1 körrel inditott rám 2 sereget is hiába volt olyan magas a hírnévpontja )
A vándor hogyan függ össze a sikeres fosztogatásokkal? 5-ös szinten 200 hektár körül a pontlista sűrűsége miatt pár pontkülönbség is okozhat több környi távolságot, amik könnyedén áthidalhatók egy kv alatt. Szóval nem értem.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #519  
Old 02-24-2010, 23:54
csakegygnóm csakegygnóm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Budapest
Posts: 74
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

a vándornál itt arra az elönyös tulajdonságra gondoltam hogy nyugodtan ki lehet menni 3 körre támadni fosztani mert nem tudnak kisérni.(persze ha vándor az ellen akkor máris borul ez az elmélet sajna )
amúgy itt sokat a célpont nem tud tenni ellenne max szembe jön a sereggel.
200 heki környékén nem lehet szerintem sokat ugrálni a pontlistában bontogatásokkal vagy kati visszafokozásokkal az szerintem inkább az A ban járható út.(meg lent az 5 ben nem nagy pénzű orik vannak akik szerintem ezt a stratégiát nem szívesen alkalmaznák csak hogy a vándor szemes hullát vissza tudják kisérni mondjuk 3-5 sereggel mert az meg kiment mondjuk full elittel)

Tisztelet igazad van a hírnévpontot illetöen ezért is irtam hogy néha volt meglepetésben részem mikor visszakisért a tolisnak hit hadis
De néha azért bejött hogy tolist támadtam (vagy lehet hogy akkor is hadis lehetet de nem jött vissza rám sereggel )

Last edited by csakegygnóm; 02-25-2010 at 00:01..
Reply With Quote
  #520  
Old 02-25-2010, 04:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
a vándornál itt arra az elönyös tulajdonságra gondoltam hogy nyugodtan ki lehet menni 3 körre támadni fosztani mert nem tudnak kisérni.(persze ha vándor az ellen akkor máris borul ez az elmélet sajna
Hullánál ki kell pucolni az országot egy támadáshoz, ha meg igencsak üres, akkor kiküldöm én szembe azt a 2-3 kisebb sereget 3 körre is, úgyse látod, hogy most megy vagy nem, a lényeg, hogy be fog verni. Kicsit rászámolok, nehogy a kapott barakkokat íjakkal televedd, és máris ugyanaz a helyzet, csak kevesebb lovasom van otthon, mint amúgy, meg betegebb leszek
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 19:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 21:22


All times are GMT +1. The time now is 10:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu