Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #591  
Old 11-03-2010, 19:00
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nem tudom a múltkori résszel mi bajod volt Ati én tök másra számitottam mint amit mondtál. sztem az egész universe 2.legjobb része volt. Tök azt az érzést váltotta ki mint anno az SG-1. nekem nagyon bejött, főleg hogy végre szerepet kapott a csillagkapu is.
A mostani se volt rossz, sztem nagyon jó irányba halad a sorozat
főleg hogy a múltkori résznél nem mertem elkiabálni, de mostmár 2rész után merem kimondani. az egyik legnagyobb fejlődés számomra hogy a végéről lehagyták végre azt a szutyok bemutatunk mindenkit semmit tevés közben jeleneteket...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
  #592  
Old 11-03-2010, 19:04
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
az egyik legnagyobb fejlődés számomra hogy a végéről lehagyták végre azt a szutyok bemutatunk mindenkit semmit tevés közben jeleneteket...
Az nem semmittevés. Olyankor az arcokról kell leolvasni abbéli aggodalmukat, hogy vajh mit tartogat nekik a következő epizód.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #593  
Old 11-03-2010, 19:11
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Az nem semmittevés. Olyankor az arcokról kell leolvasni abbéli aggodalmukat, hogy vajh mit tartogat nekik a következő epizód.
Sztem is annak szánták, csak általában tök nem oda illő zenét választottak. Sztem ez nem illik minden rész végére, bennem pl tök nem teccést keltet a legtöbbször. van ahova illik de a részek legtöbbjének a végére nem. már azzal hogy minden rész végén volt elvesztette a jelentőségét...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #594  
Old 11-05-2010, 08:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Sztem is annak szánták, csak általában tök nem oda illő zenét választottak. Sztem ez nem illik minden rész végére, bennem pl tök nem teccést keltet a legtöbbször. van ahova illik de a részek legtöbbjének a végére nem. már azzal hogy minden rész végén volt elvesztette a jelentőségét...
Volt minden rész végén? Nem is tűnt fel. Néha kifejezetten zavart, amikor egy izgalmas szálat "elnyomtak" eg yilyen butasággal, olyankor észrevettem. A többi rész ezek szerint nem volt számomra annyira izgalmas, hogy észrevegyem a váltást.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #595  
Old 11-05-2010, 08:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
A mostani se volt rossz, sztem nagyon jó irányba halad a sorozat
A mostani rész nekem is tetszett. Wow, de rég volt ilyen.

(Sőt, még sose volt ilyen, hogy pont ez a rész tetszen. )
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #596  
Old 11-06-2010, 12:30
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A mostani rész nekem is tetszett. Wow, de rég volt ilyen.

(Sőt, még sose volt ilyen, hogy pont ez a rész tetszen. )
Ez hanyadik rész volt már??? a 3. vagy 4. ???? Én a második Évadból azt a részt láttam utoljára amikor a hadnagy kezén valami idegen izé volt azt azt álmodta hogy megnösült vagy mi..De az egész részt nem láttam, mert kb 10 perc után elaludtam rajta és a végén a zenére ébredtem fel mert az hangosabb volt mint Maga a film...Aztán nem volt már lelkieröm ujra nekikezdeni valahogy nem akartam ujra mélyálomba zuhanni...
Reply With Quote
  #597  
Old 11-06-2010, 19:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Ez hanyadik rész volt már??? a 3. vagy 4. ???? Én a második Évadból azt a részt láttam utoljára amikor a hadnagy kezén valami idegen izé volt azt azt álmodta hogy megnösült vagy mi..De az egész részt nem láttam, mert kb 10 perc után elaludtam rajta és a végén a zenére ébredtem fel mert az hangosabb volt mint Maga a film...Aztán nem volt már lelkieröm ujra nekikezdeni valahogy nem akartam ujra mélyálomba zuhanni...
Ez az után jött közvetlenül.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #598  
Old 11-06-2010, 23:42
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Köszi..Na majd ha összegyülik még vagy 4 ilyen rész egymás után akkor szoljatok már azt ujra elöveszem a második évadod addig meg jó lesz nekem a Caprica..

TSOBI kifejtenéd mi nem tetszett abban hogy az a rész amit láttam olyan dögunalom volt, hogy egyszerüen elalludtam Rajta???

az SG-U második évadának nézöszáma a mostani részre amit láttam leesett olyan 500.000 körülire a kezdö 1.200.000 röl....

Lehet bennünk van a hiba de ez akkor is egy nagy rakat kutyagumi...Még mindig sajnos:-(((((
Reply With Quote
  #599  
Old 11-06-2010, 23:50
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Én annó azért küldtelek el a búsba, mert itt szídtad,holott egyszerü a megoldás: szapulás helyett inkább csak simán ne nézd,ha nem élvezed...
Ekég késön reagolok Rá de kénytelen vagyok, mert úgy látom Tanult kollegám elfelejti a filmszapulás aranyszabályának a legfontosabb tételét..Na szóval azt mondták anno az istenek, hogy Édes fiam filmet csak úgy szidjál ha már megnézted és tudod, hogy mit szidsz..Én azért nézem ezt a harmatgyenge SG névvel nem lenne illendö illetni sorozatmaradványféleséget , hogy tudjam szidni..
Mert azért leégne a pofámról a bör ha úgy szidnám az SG-Universe sorozatot hogy nem nézem meg..Így legalább van egy kevés fogalmam arról, hogy miért is esett a nézöszám ilyen drasztikusan..Azt bizony Drága Tanult kollegám ha az USA ban esik a népszerüség akkor bizony elöbb utobb fuccs a sorozatnak ugyhogy tessék összerakni icikepicike kacsókat és imát rebegni, hogy hátha forgattak az éévad végére valami ütöset ami elnyeri az ottani Nézök kegyeit és a SYFY megrendeli a 3. évadot mert jelen állás szerint még amásodiknak sem lesz biztos vége , mert kifele áll a rudja a sorozatnak keményen...
Reply With Quote
  #600  
Old 11-06-2010, 23:57
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

IDÉZET egy mostani SG-U hírböl...


Kedden folytatódott Amerikában a Stargate Universe című scifisorozat a Syfy csatornán a 2. szezonjával, melyet minden bizonnyal azért rendelt be a programigazgatóság, mert bízott abban, hogy a nézők ismét rátalálnak a szériára. Azonban úgy tűnik, hogy az első évad fináléja és a második évad premierje között sokan arról is elfeledkeztek, hogy létezik a Stargate Universe.

A Stargate Universe szeptemberi visszatérését 1,17 millióan kísérték figyelemmel mindössze, s ezzel a sorozat a legalacsonyabb nézettségét érte el fennállása során. Az eredmény azért is csalódásnak számít, mert péntekről keddre került át az SGU, ahol eddig a nemsokára a TV6-on bemutatkozó 13-as raktár (Warehouse 13) című scifi volt látható, mely hétről-hétre 2,5 millió körüli nézettséget produkált.



Azért ez nem a véletlen miatt lett ígyhanem mert a sorozat minösége GYENGE !!!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu