Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #491  
Old 09-02-2010, 00:27
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Az igényeken túl sajnos én megutáltam majdnem az összes szereplő, egyedül Eli volt valamennyire szimpatikus, ami után jó ok kellett volna, hogy mégis nézője maradjak.
Nekem speciel bejön,hogy Eli-on kivül minden szereplőnek van valami vaj a füle mögött. sőt igazából Eli is spicile szerepben volt....
Amúgy egyetértek azzal hogy ebből a sorozatból, ezzel a költségvetéssel (sőt még jóval kevesebbel is) vmi sokkal jobbatt ki lehetet volna hozni. én a végéig reménykedtem a régi SG-1-es feelingben...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #492  
Old 09-02-2010, 06:46
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Szerintem az SGU.-ban éppen az a jó, hogy nem az SG1, és az Atlantis stílusát követi.
Én szeretem benne, hogy itt inkább a szereplők közötti konfliktusok játszanak főszerepet, és nem a rohangálás egyik világról a másikra, és hogy minél több ellenfélt lehessen lelőni.
Szerintem hülyén jönne le, hogy elkerülnek egy messzi messzi galaxisba És úton út félen össze futnak, mindenféle idegennel.
Tejúton hány faj volt? 6-7 max
Pegazusba még kevesebb.
Reálisan nézve, nem hiszem, hogy annyi fajjal össze lehetne futni, vagy ha igen, rég lelőtték volna azt a hülye hajót.
Biztos, hogy a következő évad pörgősebb lesz, hisz az előző zárása erre utal.
Van még potencia abban a sorozatban, nekem ez is tetszett, de persze azért elvárásaim is vannak.
De tuti nem lesz belőle Csillagok háborúja, ahol minden bolygón 15 féle egyed rohangál lézer kardal, és lövöldözik egymást halomra.
Reply With Quote
  #493  
Old 09-22-2010, 08:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Season 2, Episode 1: Intervention
Original Air Date—28 September 2010
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #494  
Old 09-30-2010, 15:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Nekem egy kicsit kiábrándító volt ez a nyitás...

SPOILER, SPOILER, SPOILER! Ha még nem nézted, akkor ne olvasd tovább!

Elvileg az a fő irányvonala a sorozatnak, hogy mit kezd egy maréknyi "civil" az űrben, minden lényegesebb külső segítség nélkül. Ehhez képest most vagy tucatnyi embert mentett meg a Nagy, Bölcs, Jóságos Ismeretlen Faj. A forgatókönyvíróknak nagyon agyalniuk se kellett, mert "hát csak úgy lett itt egy fél tucat ház", meg "hát csak úgy idekerült a babád", és megmagyarázni se kell, hiszen a Nagy, Bölcs, Jóságos Ismeretlen Faj mindenható, ígyhát bármit meg tud csinálni, minek magyarázni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #495  
Old 10-03-2010, 00:35
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nekem egy kicsit kiábrándító volt ez a nyitás...

SPOILER, SPOILER, SPOILER! Ha még nem nézted, akkor ne olvasd tovább!

Elvileg az a fő irányvonala a sorozatnak, hogy mit kezd egy maréknyi "civil" az űrben, minden lényegesebb külső segítség nélkül. Ehhez képest most vagy tucatnyi embert mentett meg a Nagy, Bölcs, Jóságos Ismeretlen Faj. A forgatókönyvíróknak nagyon agyalniuk se kellett, mert "hát csak úgy lett itt egy fél tucat ház", meg "hát csak úgy idekerült a babád", és megmagyarázni se kell, hiszen a Nagy, Bölcs, Jóságos Ismeretlen Faj mindenható, ígyhát bármit meg tud csinálni, minek magyarázni.
Tehát összegezve ...Maradt ugyanaz a hitvány semmitmondó összecsapott sorozat amit csak azért rendelt meg a SYFY mert szégyenszemre hogy nézett volna az ki már, hogy egy Évad után jegelnek egy olyan Nevet mint a STARGATE
De már látható volt az elsö 10 . rész után, hogy ez egy nagy nulla úgy ahogy van...
Reply With Quote
  #496  
Old 10-03-2010, 08:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Tehát összegezve ...Maradt ugyanaz a hitvány semmitmondó összecsapott sorozat amit csak azért rendelt meg a SYFY mert szégyenszemre hogy nézett volna az ki már, hogy egy Évad után jegelnek egy olyan Nevet mint a STARGATE
De már látható volt az elsö 10 . rész után, hogy ez egy nagy nulla úgy ahogy van...
A legrosszabb, hogy szerintem egy csomó izgalmas történetet ki lehetne hozni ebből az alaphelyzetből. De ilyen butaságokkal rontják el.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #497  
Old 10-08-2010, 18:48
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nekem egy kicsit kiábrándító volt ez a nyitás...
Ati nagyon csöndbe vagy, a 2. részt már meg se nézted?
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #498  
Old 10-08-2010, 18:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ati nagyon csöndbe vagy, a 2. részt már meg se nézted?
Nagyon sokmindent nem tudok a második részre mondani. A címéhez semmi köze nem volt. Elindult megint egy olyan irányba, ami akár jó is lehet, kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki belőle.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #499  
Old 10-08-2010, 23:37
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nagyon sokmindent nem tudok a második részre mondani. A címéhez semmi köze nem volt. Elindult megint egy olyan irányba, ami akár jó is lehet, kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki belőle.
A nézettség mélypontra került, kíváncsian várom, hogy tudnak-e bármit változtatni.
Nem bánnám, ha összehoznának végeredményben egy jó sci-fit. De egyelőre úgy néz ki, ogy vagy nem akarnak, vagy nem tudnak
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #500  
Old 10-09-2010, 01:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
A nézettség mélypontra került, kíváncsian várom, hogy tudnak-e bármit változtatni.
Nem bánnám, ha összehoznának végeredményben egy jó sci-fit. De egyelőre úgy néz ki, ogy vagy nem akarnak, vagy nem tudnak
Nem hiszem, hogy ne tudnának. Alapvetően adott a lehetőség, a mostani helyzetből rengeteg jó történetet ki lehetne hozni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu