Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #441  
Old 04-18-2010, 20:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Akkor mégse vártad annyira

Ha felpörög, akkor lehet visszatérek a sorihoz, de egyelőre még kibírom nélküle
De, csak időm nincs egyelőre megnézni...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #442  
Old 04-19-2010, 00:39
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Akit még érdekel a Stargate Universe már a 13. epizódot is leadták, és egyre "izgalmasabb " lesz..egyszerüen aki kihagyja az élete baklövését követi el...Elérkezettt az a pilanat az SG sorozatok történetében, hogy az lesz egy epizód legizgalmasabb része , hogy egy orvosi tisztet teherbe ejtenek...Ez aztán az izgalom igen...Most már kíváncsian várom, hogy a gyerek apja vajon most mit csinál?? elmondja-e a kövek segítségével a földön lévö feleségének vagy nem??? mert ennél nagyobb izgalomra szerintem nem lehet várni..egyszerüen hihetetlen, hogy a kommunikációs kövekkel már mindenkit a hajóra hoztak, még egy mütétet is elkezdtek, de hogy egy 4 milliardos Földön ne találjanak egy nyamvadt tudóst aki segíteni tudna Nekik ez egyszerüemn hihetetlen..10 évad SG -1 és 5 Évad Atlantis után azért kicsit többet várna az alkotógárdától az ember....
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez majd hogy nem szánalom amit írsz. emléxel te egyáltalán az igazi SG-1-ra???? könyörgöm nézd meg újra az első 4évadot. hidd el az se fog tetszeni, mert a te felfogásod szerint semmi izgalmas nincs benne 1-2 rész kivételével... nekem kifejezetten bejött 12-13-as rész pl.

ez a rész speciel kellett, hogy oldja a feszültséget a katonák és a civilek között... és hogy ezt úgy oldották meg,hogy egy létrehozott bolygón voltak csak nagyobb ötlet volt, sajnálom ha számodra nem izgalmasak az olyan dillemák,hogy egy bizonyitottan magasabb rendü civilizáció által teremtett bolygóra érdemes-e oda menni hetekre (elvágva a destiny-től) vagy nem. sztem kifejezetten jó irányba terelödött a sorozat, azzal,hogy nem hozták be az új idegeneket, és találkoztak egy fejlettebb civilizáció vivmányaival, úgy, hogy géppuska ropogás és vér lett volna minden felé...

De igaz mennyivel jobb lenne a sorozat ha innentől minden rész arról szolna, hogy a kék idegenek elakarják foglalni a destinyt és közben magán a hajón is menne a belső viszály a civilek és katonák között... fantasztikus irói ötlet lenne gyönyörü űrcsaták stb... jah hogy olyan sorozatból már van 5-6... nem lehet inkább azt kéne nézni???
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #443  
Old 04-19-2010, 10:20
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
De igaz mennyivel jobb lenne a sorozat ha innentől minden rész arról szolna, hogy a kék idegenek elakarják foglalni a destinyt és közben magán a hajón is menne a belső viszály a civilek és katonák között... fantasztikus irói ötlet lenne gyönyörü űrcsaták stb... jah hogy olyan sorozatból már van 5-6... nem lehet inkább azt kéne nézni???
Vagy újra elővennék az atlantisos sablont: elmegyünk valahová (esetleg meg lehet úgy csavarni, hogy évadonként max kétszer a névadó kapun keresztül...), bajban vagyunk, kilövünk két tárat és már nem vagyunk bajban, jaj, mégis, kilövünk még két tárat, és hopp, mégsem vagyunk bajban... Izgi (és nézhetőbb) lenne, ugye?
Én spec kifejezetten örülök, hogy nem próbáltak meg még egy bőrt lehúzni ugyanarról a rókáról, hanem végre tényleg megújították a sorozatot. Ugyan semmi köze az SG-1 vagy az Atlantis sztorijához, de nem is az a címe Stargate SG-1 II, vagy Stargate Atlantis II...
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #444  
Old 04-19-2010, 10:30
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Elérkezettt az a pilanat az SG sorozatok történetében, hogy az lesz egy epizód legizgalmasabb része , hogy egy orvosi tisztet teherbe ejtenek...
Ha szerinted ez a legizgalmasabb rész, akkor ez a sorozat tényleg nem neked való. Kismillió másik van az "emberek lőnek alienekekre azok meg vissza" témában...
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #445  
Old 04-19-2010, 11:06
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Csak azt felejtitek el, hogy az Universe nem csak a sztori miatt ratyi. Az sg1-et és az atlantist számomra a karakterek vitték el. Már az atlantis és a sg1 között is voltak történetbeli párhuzamok, de a karakterek miatt teljesen nézhetőek voltak. Itt viszont a karakterek is rosszak (szerintem), a színészi játékuk pedig egyenesen pocsék (volt abban a négy érszben, amit végig tudtam ülni).
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to tdomo For This Useful Post:
  #446  
Old 04-19-2010, 13:16
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Csak azt felejtitek el, hogy az Universe nem csak a sztori miatt ratyi. [...] Itt viszont a karakterek is rosszak (szerintem), a színészi játékuk pedig egyenesen pocsék (volt abban a négy érszben, amit végig tudtam ülni).
Abból a négy részből aztán marhára kiderül hogy ratyi-e a sztori vagy sem. (Itt legalább van...). A színészek szvsz hozzák egy tv sorozat átlagos színvonalát, azok akiket a sztori szerint utálni kell, még túl is szárnyalják.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #447  
Old 04-25-2010, 14:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nah az eheti részen is túlvagyunk. tőlem megkapta az 5-öst mondjuk ami ennyire felhúzta nálam a részt, azaz hogy végre elmaradt az a tipikus klisé ami komolytalanná tette az sg:1-t a végére, vagy az atlantist,hogy az utolsó pillanatban mindenki megmenekül, 2perc alatt megoldanak egy problémát amit elötte napokig, néha hónapokig nem tudtak. nagyon kellemeset csalódtam a rész lezárásában. emellett megvolt minden, haladt a történet,voltak egy bolygón is.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #448  
Old 04-25-2010, 15:21
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Én örülök annak, hogy Nektek tetszik ez a SG-nek nevezett "valami" Nekem meg nem ezért szép az élet, hogy nem kell bológatni egymásnak ...

Én öszintén csak egy dologért nézem bármennyire is ócska

Az évadzáró duplarész második feléért , amelynek a végén Mallozzi szerint egy olyan megdöbbentő cliffhanger lesz, amelyhez hasonlót korábban még sosem írt.

Na ezek után ami 14 rész lement már azt a 8 részt kibirom valahogy...

Igaz Tavaly decemberi a hír de azóta nem sokat változott a nézök véleménye szerte a világban de azért nem árt átismételni pár dolgot, hogy miért is létezik még egyáltalán ez a sorozat


Folytatódhat a 2. évaddal az új Csillagkapu-sorozat, a Universe, vagyis biztosra vehető, hogy az eddig leadott 10 epizódot még minimum 30 fogja követni. Járulékos nyereségként a Sanctuary című, effektekkel dúsított scifisorozat is 3. évadjába léphet.



Bár a sorozat nézettsége botrányos, a rajongók pedig a készítőkön köszörülik a nyelvüket, attól a ténytől sem lehet eltekinteni, hogy bőven vannak olyanok is, akiknek bejön a Stargate Universe komorabb hangulata és karakterközpontúsága.

Igaz utóbbiak, a pártolók, egyre kevesebben vannak (ld. a negatív nézettségi rekord két hete), de a Syfy támogatásáról biztosította a készítőket. Újabb 20 epizód elkészítésére adtak nekik megbízást, melyek az áprilisban folytatódó 1. évad után ősszel kerülhetnek adásba. A lépés, akárcsak az, hogy a Syfy legkevésbé nézett sorozatát, a Sanctuary-t is folytatja ősszel, minden bizonnyal magáról a csatornáról is szól, hiszen ártott volna az arculatuknak és a Stargate-franchise hírnevének egy azonnali megszüntetés.

Reply With Quote
  #449  
Old 05-24-2010, 01:16
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nah lement a legutobbi comment óta 4rész, hát sztem aki eddig szidta a sorozatot, annak is tetszethet ebből legalább 2, ha nem, 3rész... nagyon jól eltalált sztori is volt, kellően húzva az idegeket.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #450  
Old 05-24-2010, 10:54
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hány rész van még az évadból?
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu