Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #421  
Old 11-30-2009, 14:12
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Legalább értsd meg mit nézel
Megértettem hidd el , hogy ez nem a STARGATE .Kinek a pap kinek a paplan, van akinek tetszik ez a barátok közt feeling és van akinek arra a névre , hogy Csillagkapu nem az fog az eszébe jutni, hogy " figyi emlékszel amikor Dr.Rush személyisége milyen fejlödésen ment át míg nagynehezen kinyögi, hogy lila dunsztja sincs az egészhez és nem is akar visszamenni ???,meg emlékszel arra , hogy amikor a csajszi hazament a másik Nö személyébe bújva azt mekkorát szeretkezett a két nö ?,Öh Milyen megható volt, hogy a halálos beteg szenátor feláldozta Magát a többiekért teljesen elérzékenyültem..El is ment pár tucat zsepi..Óhh Milyen drámai is ez a SG-U Istenem miért nem csináltak még több ilyen filmet.."
Szerintem nagyon sok sok rajongónak akinek ha bemutatnád ezt a Filmet Cím nélkül nem hiszem, hogy elsöre a Csillagkapu jutna eszébe, de nem vitatkozom ezen veled Neked tetszik , Én tiszteletben tartom más ember Ízlését....Nekem meg nem tetszik

Csak az a baj, hogy ezt a sorozatot Nem lett volna szabad STARGATE néven kiadni.i lehetett volna akármi a neve csak nem STARGATE...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Blacky For This Useful Post:
Sponsored Links
  #422  
Old 11-30-2009, 14:15
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Melyik csatornán megy az új Csillagkapu?
Reply With Quote
  #423  
Old 11-30-2009, 14:17
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Melyik csatornán megy az új Csillagkapu?
Hát, szerintem leginkább torrenten. Meg Sci-Fi Channel-en, de magyaron nemhiszem, na meg az nem is lenne az igazi, amilyen fordításokat meg szinkronhangokat csinálnak manapság...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #424  
Old 11-30-2009, 14:22
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Hát, szerintem leginkább torrenten. Meg Sci-Fi Channel-en, de magyaron nemhiszem, na meg az nem is lenne az igazi, amilyen fordításokat meg szinkronhangokat csinálnak manapság...
Kár Remélem eljut azért hozzánk is. Még az Atlantiszt sem tudtam megnézni teljesen, képtelen vagyok kiböngészni mikor játszák hol és melyik részét.
AXN-en hétvégén szokott lenni egy --egy rész szombaton és vasárnap valamint az AXN SCIFI-on kedden és csütörtökön este, de sosem tudommelyik részt adják le
Reply With Quote
  #425  
Old 11-30-2009, 14:23
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Melyik csatornán megy az új Csillagkapu?
Magyarországon még sehol USA -ban a SyFY adó adta de most 4 hónap szünet van...
Itt nálunk meg a nagyobb torrenteken meg lehet találni...

a Régi Csillagkapukat meg adja az AXN és az AXN SCI-FI
Reply With Quote
  #426  
Old 11-30-2009, 14:32
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
" figyi emlékszel amikor Dr.Rush személyisége milyen fejlödésen ment át míg nagynehezen kinyögi, hogy lila dunsztja sincs az egészhez és nem is akar visszamenni ???,meg emlékszel arra ...
Kérlek légy tekintettel azokra, akik még nem látták, de szeretnék megnézni és élvezni is a sorozatot. Bár én is unalmasnak találom, de még nem tettem le teljesen arról, hogy megnézem. Nem elolvasom Tőled, hanem megnézem.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #427  
Old 11-30-2009, 16:17
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Kár Remélem eljut azért hozzánk is. Még az Atlantiszt sem tudtam megnézni teljesen, képtelen vagyok kiböngészni mikor játszák hol és melyik részét.
AXN-en hétvégén szokott lenni egy --egy rész szombaton és vasárnap valamint az AXN SCIFI-on kedden és csütörtökön este, de sosem tudommelyik részt adják le
A neten van epizódlista, abból rá lehet jönni, hogy hol tart a dolog. Persze nem árt, ha az újság is közli a címeket...
Szóval most az AXN-en hétvégén az SGA 5. (utolsó) évada megy. A port.hu-n fen van, hogy melyik nap hányadik rész. (legalábbis úgy látom az egyelőre stimmel)
Sci-fi sajnos nálunk nincs, így arról nem tudok infót adni.
Vagy eljut vagy nem Látok rá némi esélyt, hogy úgy fog járni, mint a Terminátor sorozat. Pár részt leadnak nálunk aztán huss...
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #428  
Old 11-30-2009, 23:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Megértettem hidd el , hogy ez nem a STARGATE .Kinek a pap kinek a paplan, van akinek tetszik ez a barátok közt feeling és van akinek arra a névre , hogy Csillagkapu nem az fog az eszébe jutni, hogy " figyi emlékszel amikor Dr.Rush személyisége milyen fejlödésen ment át míg nagynehezen kinyögi, hogy lila dunsztja sincs az egészhez és nem is akar visszamenni ???,meg emlékszel arra , hogy amikor a csajszi hazament a másik Nö személyébe bújva azt mekkorát szeretkezett a két nö ?,Öh Milyen megható volt, hogy a halálos beteg szenátor feláldozta Magát a többiekért teljesen elérzékenyültem..El is ment pár tucat zsepi..Óhh Milyen drámai is ez a SG-U Istenem miért nem csináltak még több ilyen filmet.."
Szerintem nagyon sok sok rajongónak akinek ha bemutatnád ezt a Filmet Cím nélkül nem hiszem, hogy elsöre a Csillagkapu jutna eszébe, de nem vitatkozom ezen veled Neked tetszik , Én tiszteletben tartom más ember Ízlését....Nekem meg nem tetszik

Csak az a baj, hogy ezt a sorozatot Nem lett volna szabad STARGATE néven kiadni.i lehetett volna akármi a neve csak nem STARGATE...
Ahogy nézem akkor neked az eredeti stargate SG-1 sem techetet nagyon az első pár évadban... mert ott sem volt jellemző egy állandó összefüggő fő szál. kb az epizód nyitó és záró részekben meg évközben 1-2rész még ezzel foglalkozott, de a 20részből 15 karakter épitő,bolygó felfedezős rész volt,új létformákkal, goauld mentesen... Nekem sem tetszik pl az hogy behozták a leszbikus szálat meg ilyenek, de az alap vonalvezetés tetszik,hogy végre nem egy olyan sci-fi sorozat ahol minden csak arra megy rá,hogy minél látványosabban minél több ellent gyapjunk le. Ha jól látom a sorozat felépitését, akkor az évad második felében, sokkal több bolygóra fognak elmenni mint eddig, és ha ez tényleg így lesz, akkor sokkal jobban hasonlit az eredetei sorozat kezdetére, mint mondjuk az Atlantis, vagy a IV. évad utáni SG-1. én is elfogadom,hogy neked az tetszik, de azon vitatkoznék,hogy kinek mi az igazi Stargate feeling. nekem inkább a bolygómászkálos, különálló viszonylag főszáll mentes részek. és ha vki nem csak akcióra megy rá, akkor látja,hogy nagyon sok minden történt ahogy kezdik felfedezni a hajót. A lövöldözös minden részben feszitett tempójú sci-fi-ből tele van a polc, ha olyat akarsz, legalább 8különfélét tudsz leszedni a netről amit még nem láttál (mint mondottam,sok olyan jelenet volt, amit én is túlzásnak meg hülyeségnek tartottam,de 40percből 1perc alapján még nem itélek el egy részt...)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #429  
Old 11-30-2009, 23:38
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Kicsit bosszantó, hogy a SGA 4. évadot sehol nem találom, míg az 5.-et részenként igen... Valaki tudna ezügyben segíteni?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #430  
Old 11-30-2009, 23:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Kicsit bosszantó, hogy a SGA 4. évadot sehol nem találom, míg az 5.-et részenként igen... Valaki tudna ezügyben segíteni?
Hát, ha most átugranál 1-2DVD-vel akkor éppenséggel tudnék segiteni
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu