Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #411  
Old 11-28-2009, 09:35
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Sajnos igazad van Blacky...
Engem is egyre jobban idegesít, hogy eltelt 9 rész és még nem történt SEMMI. Szó szerint semmi. Nem tudnék említésre méltó dologra visszaemlékezni.
Viszont ha már hoztad a BSG-s példát: BSG sokkal sötétebb környezetben játszódik, drámának ezerszer jobb már maga az alapvetés is. Ellenben az SGU egyáltalán nem frusztráló környezetben van ehhez képest, és az, hogy némelyik idiótánál elszakad a cérna 1 hónap hajókázás után, hát szerintem az egyáltalán nem drámai. Nem arra, gondolok, hogy "ú szegény tényleg nehéz lehet neki", hanem sokkal inkább, hogy "dögölnél meg inkább ahelyett hogy a rinyálásod kell hallgani". Persze csak a karaktere és elnézést az erős, de szemléltető kifejezésért.
Eddig csapnivaló az egész, hatalmas csalódás, és ha dráma lesz, annak szar is fog maradni. Eszméletlenül nem tud meghatni, hogy eleve idegen bolygón dolgozó emberek kinnragad egy random hajón és sírnak mintha muszáj lenne. Hasonló szeméttel tele a padlás, itt csak a környezet más, ami meg szerintem elég irreleváns.
Ez eddig gyász. Kíváncsi leszek a mai részre
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
  #412  
Old 11-28-2009, 11:24
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
SGA nézettsége felmenő ágban volt, az 5. évad szuper volt, Robert Picardo remek volt Atlantis vezetőnek, erre cancel és ezt kapjuk.
Az Atlantist évad közben lőtték le, mert a nézettsége a béka hátsója alatt volt, utána kezdett emelkedni. Az SGU akkor is indult volna, ha az Atlantist nem dobják ki a kukába. Én spec örülök neki, hogy nem húztak le még egy bőrt ugyanarról a rókáról, még akkor is, ha ez így nem az igazi.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #413  
Old 11-28-2009, 11:34
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Én most fejeztem be a SG Atlantis 3. évadját, így ömlesztve nekem tetszett.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 11-28-2009 at 11:36..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #414  
Old 11-28-2009, 13:47
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Kíváncsi leszek a mai részre
Na, azt várhatod, ezen a héten nincs SGU.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #415  
Old 11-28-2009, 13:50
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Na, azt várhatod, ezen a héten nincs SGU.
Lassan kezdett feltűnni Vártam már, hogy mikor bírom elkezdeni tölteni, de csak nem akart megjelenni
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #416  
Old 11-28-2009, 17:42
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Az Atlantist évad közben lőtték le, mert a nézettsége a béka hátsója alatt volt, utána kezdett emelkedni. Az SGU akkor is indult volna, ha az Atlantist nem dobják ki a kukába. Én spec örülök neki, hogy nem húztak le még egy bőrt ugyanarról a rókáról, még akkor is, ha ez így nem az igazi.
Szerintem meg nyugodtan lehetett volna ezt a szálat úgy is csinálni , hogy mondjuk itt teremnek az Ös ürhajón szépen felefedezik, megpróbálják a rendszereket életre kelteni, azt azért a 9. részre uram bocsá tudják irányítani azt a nyavajás Ős-űrhajót

legalább idáig eljutottak volna vagy valami...DE semmi csak a Dög unalom ezerrel..Vagy legalább ha már vissza vissza térnek a földre más agyával akkor legalább a Földi tudósok csináltak volna már valamit hiszen azért csak maradt valami Atlantiszról, mert azt már egy kicsit felfedezték nem ???? vagy valami ..mert azt aláírom , hogy nekik nincs energiájuk, DE ha már a kövekkel mászkálnak a földre akkor a doki csak el tudná mondani vagy a kis srác a hajó csillagkapujának a koordinátáit nem ???

Azt csak tudnák azt tárcsázni akár az ATLANtiszról vagy mittudomén csak legyen már valami..

most 4 hónapig semmi remélem átgondolják az írók a továbbiakat...

mert kb így tünt el a süllyesztöbe a babylon 5 folytatása is egy évad után a Crusader is....sajna..
Reply With Quote
  #417  
Old 11-28-2009, 21:08
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Én most fejeztem be a SG Atlantis 3. évadját, így ömlesztve nekem tetszett.
Az jó is, nincs gond egy szál sem vele
Csak az új CSK-t sikerült rossz sínre rátenni, legalábbis az eddigiek alapján.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #418  
Old 11-28-2009, 22:49
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
DE ha már a kövekkel mászkálnak a földre akkor a doki csak el tudná mondani vagy a kis srác a hajó csillagkapujának a koordinátáit nem ???

Azt csak tudnák azt tárcsázni akár az ATLANtiszról vagy mittudomén csak legyen már valami..
Tudják a koordinátákat, de csak az Icarus bázisról lehetett betárcsázni, az meg már nincs.

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Csak az új CSK-t sikerült rossz sínre rátenni, legalábbis az eddigiek alapján.
Szóltak előre, hogy más lesz, minden rajongó készüljön fel. Én nem vártam semmit a sorozattól, így eddig nem okozott csalódást.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #419  
Old 11-28-2009, 22:52
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Szóltak előre, hogy más lesz, minden rajongó készüljön fel. Én nem vártam semmit a sorozattól, így eddig nem okozott csalódást.
Na ja, ez az előre szólás hozzám nem jutott el Nem figyeltem eléggé. De, valójában nem az a baj, hogy más, hanem, hogy semmilyen... Ez gond viszont...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #420  
Old 11-28-2009, 23:12
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Szerintem meg nyugodtan lehetett volna ezt a szálat úgy is csinálni , hogy mondjuk itt teremnek az Ös ürhajón szépen felefedezik, megpróbálják a rendszereket életre kelteni, azt azért a 9. részre uram bocsá tudják irányítani azt a nyavajás Ős-űrhajót

legalább idáig eljutottak volna vagy valami...DE semmi csak a Dög unalom ezerrel..Vagy legalább ha már vissza vissza térnek a földre más agyával akkor legalább a Földi tudósok csináltak volna már valamit hiszen azért csak maradt valami Atlantiszról, mert azt már egy kicsit felfedezték nem ???? vagy valami ..mert azt aláírom , hogy nekik nincs energiájuk, DE ha már a kövekkel mászkálnak a földre akkor a doki csak el tudná mondani vagy a kis srác a hajó csillagkapujának a koordinátáit nem ???

Azt csak tudnák azt tárcsázni akár az ATLANtiszról vagy mittudomén csak legyen már valami..

most 4 hónapig semmi remélem átgondolják az írók a továbbiakat...

mert kb így tünt el a süllyesztöbe a babylon 5 folytatása is egy évad után a Crusader is....sajna..
Legalább értsd meg mit nézel a tejútban és a pegazusban 1-etlen 1 olyan bolygót találtak ami rendelkezett azzal a felépitéssel, amiből kitudtak nyerni akkora,viszonylag stabil, energiát, amivel tárcsázható egy hajó, ami több 1000x messzebb van mint atlantis volt... innen indult az egész, de ez sajnálatos módon felrobbant, szal a föld nem tudja tárcsázni a Destiny-t amig nincs ilyen energia forrásuk. a 9ékzárat pedig tudják, de nem kell semmit megtudniuk... Furcsa is lett volna,ha egy nem erre kiképzett kutató csapat 2-3rész alatt átveszi a hajó felett az uralmat arról nem beszélve, hogy egy kód védi a főbb rendszereket, ami sztem teljesen logikus, egy olyan hajónál, ami legénység nélkül indult el... Nekem pl még mindig tetszik, bár néhány jelenet tényleg túlzás volt. Sőt teljes respect a flogging molly számért a rész elején. Nekem az is tetszik, hogy több hangsúlyt kapnak a karakterek,mint egy nagy főszáll. végre nem az a roham tempó. Nem csak abból egy sci-fi sorozat, hogy minden részben az ellenséget gyapjuk. minden rész vmi történetet mesél el, és folyamatosan fedezik fel a hajót.

Ha az lett volna hogy 2-3rész után ide-oda repdesnek a hajóval, akkor tuti nem nézném így hogy a hajó irányitja őket, sokkal nagyobb szerepet kap a Csillagkapu. és sztem az évad második felében sokkal több bolygójárás lesz, amit ezzel elakartak érni,hogy fokozatosan bemutatják és felépitik a karaktereket, sztem sikerült.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu