Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Ki milyen személyiséget használ? (kékszámosoknál a biztos elsőbbséget élvező)
Kereskedő 14 13.59%
Tolvaj 2 1.94%
Varázsló 2 1.94%
Harcos 1 0.97%
Tábornok 2 1.94%
Vándor 18 17.48%
Gazdálkodó 1 0.97%
Tudós 54 52.43%
Túlélő 9 8.74%
Voters: 103. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-13-2006, 12:33
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Sziasztok!
Hát megmondom őszíntén, nem sok értelmét látom annak, hogy a személyiségeken változtatni kelljen...
az csöppet sem baj
Sponsored Links
  #12  
Old 02-13-2006, 12:34
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az eredeti felvetéshez szólva, azt a plusz 1%-regenerációt én is kevésnek tartom. Fel lehetne emelni mondjuk 3%-ra, vagy a toli/vari erőhöz rakhatna hozzá 3-5%-ot (tekik nélkül).
  #13  
Old 02-13-2006, 12:36
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
Aznem lenne jó hogy a kereskedő 50%-ban védi a raktárt mert a törpnél is a raktárkulcs 50%-ban védi és ha mindkettőt felrakja nem lehetne lopni tőle
Lehetne, csak 25%-ot.
  #14  
Old 02-13-2006, 12:37
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
Az eredeti felvetéshez szólva, azt a plusz 1%-regenerációt én is kevésnek tartom. Fel lehetne emelni mondjuk 3%-ra, vagy a toli/vari erőhöz rakhatna hozzá 3-5%-ot (tekik nélkül).
3%? Pfff gondolkoztál már azon, hogy mit jelentene körönkénti +3% regenerálódás? Maradjunk a realitás talaján. A +1% még elfogadható, de több nem.
  #15  
Old 02-13-2006, 12:39
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A kis kockákat a szerver adja vagy lehet szavazni egymáséra?
  #16  
Old 02-13-2006, 12:44
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
A kis kockákat a szerver adja vagy lehet szavazni egymáséra?
A szerver dönti el, tetszik-e a beírásod vagy nem.... Szóval, mások adják, de egy hétig szavazni is lehetett róla A 3% irdatlan, de amég mindig csökkenthetné mondjuk a károkozás mértékét a varázsló és tolvaj személyiség szerintem
  #17  
Old 02-13-2006, 12:47
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Mephisto
3%? Pfff gondolkoztál már azon, hogy mit jelentene körönkénti +3% regenerálódás? Maradjunk a realitás talaján. A +1% még elfogadható, de több nem.
Gondolkodtam. Alapból ugye 5% + 1 regenerálódás + 1 (3?) személyiség bónusz. =7 (9?)
Jobban kihasználható lenne ez a 2 személyiség.

Picit megsűrüsödnének a toli/vari akciók. Baj lenne?
Te hányadiknak választanád ezeket a személyiségeket a jelenlegi helyzetben?
  #18  
Old 02-13-2006, 12:54
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah szóval akkor leírom bővebben kicsit, hogy miért is nem látom értelmét a személyiségek változtatásának... Nem azért mert mindennél jobbak lennének, hanem mert:
Ha kicsit jobban megnézitek a személyiségeket, akkor mind olyan, ami alapvetően nem változtatja meg a játékot azok között akiknek több van és akiknek nem, hanem inkább szinesítésképpen van bent, éppen ezért a legtöbb nem teki %-ot ad, hanem egyéb bónuszokat... ez alól csak a tudós a kivétel, éppen ezért ajánlom mindenkinek, hogy nézzen körül az orija körül, mennyi tudóst talált és mennyi egyéb személyiségűt... látni fogja, hogy a tudósok jelentősen nagyobb mennyiségben vannak, mivel jelentősen befolyásolják az orik közötti erőegyensúlyt, ezért ha lenne még 1 személyiség ami ilyen tipusú bónuszt ad, akkor az jelentős hátrányba taszítaná a kezdőket és azokat akik még nem szereztek több személyiséget...
A nagyobb regenerácó se túl jó ötlet éppen a fentiek miatt...
Arra viszont felhívnám a figyelmeteket, hogy ha kicsit végiggodoljátok a személyiségeket, akkor látszik, hogy néhány teljesen tökéletes arra, hogy kombókat lehessen kihozni belőle, amelyek jelentősen faj specifikusak... orkt tábornok, fél-elf tolvaj, óriás varázsló, hogy csak a legnyílvánvalóbbakat mondjam... éppen ezért szerintem ha változtatni akarnánk, akkor ilyen irányba kéne elmenni.
  #19  
Old 02-13-2006, 12:55
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Utolsónak

Szerintem a plusz regeneráció halott téma a fél-elf miatt, mivel már igy is 7%-ot kap, ami nála igen magas a készültség csökkenéshez képest. Mint a téma elején írtam, célom más fajok számára is használhatóvá kéne tenni ezen személyiségeket!
  #20  
Old 02-13-2006, 13:17
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

aúú: (nem illesztettem be a szöveget, mert elég hosszú)

De nekem pont az a problámám, hogy ezek a személyiségek nem szinesítik a játékot. 5000 kör alatt Varázslót eddig 1 Óriásnál (3személyiséggel) és "200 hektáros támadó-védős" országoknál találtam. Szerintem ezért szorulnának változásra (nem pont csak %-os erősítésre, hanem valami pluszra)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Személyiségek kiegyenlítése monro Megbeszélések 200 01-19-2010 12:21
uj faj és személyiségek ötletek ide! Csigusz:P Általános beszélgetés Hódítós témákban 116 01-10-2010 13:34
09. Személyiségek Ati Hódító Kézikönyv 2 07-16-2007 11:12
Személyiségek vs 1/A Ati Megvalósult javaslatok 163 12-16-2006 17:16
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33


All times are GMT +1. The time now is 00:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu