Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 03-01-2006, 08:58
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én 1 évig 100 kiloval nyomtam fekve annyira megakadt a fejlödésem a kiégés miatt. aztán egy kis variálás egy kis pihenés és megindultam felfele. ha tanulsz az edzéseidböl és kitarto vagy nem kell kox. "mindig" lehet találni egy utat amivel még egy picit fejlödhetsz. persze ha 200 felett akarsz nyomni hát azt tisztán bizti nehéz lesz elérni bár ha jo a genetikád...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 03-01-2006, 09:35
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Daemon
Szerintem a gyúrás a létező lehető legpasszívabb és legunalmasabb "sport" - azért idézőjelben, mert szerintem a fizikai sportok pont hogy a mozgalmasságuktól, gyorsaságuktól lesznek SPORT...
nagy baromságot beszélsz. az egy dolog hogy te milyen sportágban érzed magad jol de a testépitést sport mivoltát nem tedd idézöljeben csak mert nem olyan gyors és mozgalmas mint a sprintelgetés. micsoda egy hülye logikád van. amugy a testépitéshez a kardio is hozzátartozik. ott lhet futkorászni.
Reply With Quote
  #83  
Old 03-01-2006, 19:48
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez igyvan Zima. aki lenézi a gyurást mint fizikai sportot, az elég gáz.
csak 1 példát mondok: DARIUS MIHAILCEWSKY
gyurosbol lett világ legerősebb embere.
tehát ezek után ne beszéjjünk lassu lomha sportrol. kiváncsi lennék mennyit futcc 2x 125 kiloval......
Zima ,hanyas karod van ?
Reply With Quote
  #84  
Old 03-01-2006, 20:09
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hátde komolyan. mi sem megyünk be a maratonisták forumára és tesszük idézöljelbe a sportjukat merthogy szegénykék milyen kis gizdák.

nincs valami jo kezem. a kedvedért megmértem most igy hirtelen és 49 de most gyenge vagyok.
Reply With Quote
  #85  
Old 03-01-2006, 21:18
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
hátde komolyan. mi sem megyünk be a maratonisták forumára és tesszük idézöljelbe a sportjukat merthogy szegénykék milyen kis gizdák.

nincs valami jo kezem. a kedvedért megmértem most igy hirtelen és 49 de most gyenge vagyok.

teccik....keress meg a forumon nem toudom az ori neved.
megprobálom beilleszteni az msn cimem (ha érdekel)
Reply With Quote
  #86  
Old 03-01-2006, 21:22
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

elméletileg beraktam az imél cimemet... ha gondold keress meg....
Reply With Quote
  #87  
Old 03-01-2006, 22:33
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zima!
Én több mint 4 éve edzek, és soha sem szedtem izomtömeg, vagy izom térfogat növelőket. Csak fehérjét és a szénhidrátot pedig a napi 6-8kajából pótoltam... Szerintem egy olyan fiatal gyereknek tök fölösleges mindenféle ,,sz@rt,, magába tömni. Ez csak az én véleményem, az én példámat irtam le ami nálam bejött... Ilyen fiatalon minek még tele tömni magát? :-) Úgyis csajozni akar, és nem igazán gondolja komolyan az egészet szerintem...
Ha már a kar a lényeg akkor 35-ről 45-ig jutottam el. 55kg-ról 85kg-ig hiztam fel. Max 1-2kiló zsir van rajtam! Meg lehet nézni a tablón :-) MySuzyland (#131356)... Nem vagyok szakértő, de azért én is olvasom a szakirodalmat... Sztem mindenkinek más jön be. Van egy haverom aki 12éve edz és semmit sem változott... 1.70m és 100kg. tömör, nem szálkás. akármilyen cuccot nyomott, akárhogy kajált semmit sem változott... Még most is ugyanolyan :-) Egy megoldás lenne arra hogy fogyjon, de az jelentős erővesztéssel jár. Elkezdtem futtatni, salátáztatni, fehérjézett+zsirégető+effedrin. lefogyott 90kg-ra de a 100-ba se tudott belenyomni... tök gáz... Most visszament 100-ra és ugyanúgy néz ki :-(
Reply With Quote
  #88  
Old 03-02-2006, 00:58
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
Zima!
Én több mint 4 éve edzek, és soha sem szedtem izomtömeg, vagy izom térfogat növelőket. Csak fehérjét és a szénhidrátot pedig a napi 6-8kajából pótoltam... Szerintem egy olyan fiatal gyereknek tök fölösleges mindenféle ,,sz@rt,, magába tömni. Ez csak az én véleményem, az én példámat irtam le ami nálam bejött... Ilyen fiatalon minek még tele tömni magát? :-) Úgyis csajozni akar, és nem igazán gondolja komolyan az egészet szerintem...
Ha már a kar a lényeg akkor 35-ről 45-ig jutottam el. 55kg-ról 85kg-ig hiztam fel. Max 1-2kiló zsir van rajtam! Meg lehet nézni a tablón :-) MySuzyland (#131356)... Nem vagyok szakértő, de azért én is olvasom a szakirodalmat... Sztem mindenkinek más jön be. Van egy haverom aki 12éve edz és semmit sem változott... 1.70m és 100kg. tömör, nem szálkás. akármilyen cuccot nyomott, akárhogy kajált semmit sem változott... Még most is ugyanolyan :-) Egy megoldás lenne arra hogy fogyjon, de az jelentős erővesztéssel jár. Elkezdtem futtatni, salátáztatni, fehérjézett+zsirégető+effedrin. lefogyott 90kg-ra de a 100-ba se tudott belenyomni... tök gáz... Most visszament 100-ra és ugyanúgy néz ki :-(
nincs ebben semmi probléma...szerintem. asszem az elején hangsúlyozva lett, (legalábbis részemről) hogy az egész gyurás dolg teljes mértékben szervezet függő.van akinek ez üt be van akinek az
ezt nem lehet szabálxozni. ismertem embret aki natur "paraszt " erővel lejött a terembe és begugolt 240 kiloba.
elkzdték gyuratni, és vissza esett
tök relativ a dolog szerintem. láttam csodákat,és anti csodákat
7 éve gyurt a srác, amiko kellett a legjobb cuccokkal, saját termet üze,eltetett, és 49 es kartol nem birt feljebb menni.
a guta veregette aki hozzá járt, mint a gomba ugy nőtt...egyén függő minden
ezért montam h. sztem edzéstervet vakon csinálni paliság, v. pézlehuzás...
Reply With Quote
  #89  
Old 03-02-2006, 08:36
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sztem is :-)
Bár mégegyszer hozzátenném, nem vagyok hozzéártő...
Viszont már sok embernek sikerült segitenem, és nekik sikerült is. Van olyan rokonom aki most tojásdiétát csinál... Egész nap 6db tojás és semmi más. Ez azért már kemény, de viszont hatásos...
Reply With Quote
  #90  
Old 03-02-2006, 08:44
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
Zima!
Én több mint 4 éve edzek, és soha sem szedtem izomtömeg, vagy izom térfogat növelőket. Csak fehérjét és a szénhidrátot pedig a napi 6-8kajából pótoltam... Szerintem egy olyan fiatal gyereknek tök fölösleges mindenféle ,,sz@rt,, magába tömni. Ez csak az én véleményem, az én példámat irtam le ami nálam bejött...
kár hogy nem értelek. szerinted a tömegnövelö miböl áll? ja. fehérje és jo minöségü szénhidrát. az 59 kilos gerinek felesleges tiszta fehérjét venni. sokkal többet használ magának ha tömegnövelöt vesz.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu