Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 03-03-2006, 07:54
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

ne humorizálj kérlek. maradjunk a vita tárgyánál.

az egész ott kezdödött hogy a barátod besétált egy testépitö topikba és megaszonta hogy amit mi évek ota üzünk az nem sport illetve csak idézöjeles sport. mivel nem sprintelgetös és nincs az olimpián.

aztán erre jöttél te a komplexusokkal teli képzelgéseiddel. és azzal a szerencsétlen szöveggel hogy a haverodnak igaza van mert neki szteroidok nélkül is kétszer akkora keze van mint nekünk.

majd amikor értetlenségemnek adtam hangot. elöadtad a ti biztosan csak nagymenöztök itt de maugy kis csirák vagytok szöveget. itt hoztad fel a csipöficamos srác esetét.

végül egyetlen menedékedként belekapaszkodtál a helyesirásba.

figyelj. ha megkérdezzük egymástol ki mennyivel nyom fekve. kinek mekkora a keze az nem azért van ám hogy téged frusztáljunk és hogy érdemtelenül vagizzunk. amugy megjegyzem. nyugodtan lehet büszke a teljesitményére. a kitartására. a láthato eredményére az aki már évek ota üzi ezt a sportot.

nameg már megint kéred tölünk az érveket de fogalmam nincs mi ellen kellene érvelnünk. ha számotokra azért nem rendelkezik a testépités sport értékkel mert nem olimpia sportág hát azzal nehéz mit kezdeni. max annyit tudok irni amit eddig is hogy ostobán kategorizáltok.

illetve... áruld már el hogy kit és miröl kell meggyöznöm. mert akkor meggyözöm.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 03-03-2006, 08:00
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Ami pedig a lányokat illeti, akik az ilyenekre buknak, nos, azokat egy csöppet sem irigylem tőletek Szerintem Ti nagyon rosszul ismeritek a nőket, ha szerintetek ezek számítanak nekik. Azokat pedig akiknek igen, csak vigyétek.
hát hogy ezt is honnan vetted. te a saját téveszméiddel vitatkozol. erösen sztereotipiákban gondolkodsz. hihetetlen.... ti nyomatjátok ezerrel hogy mi a nök miatt gyurunk és hiába mondjuk hogy nem.... ember. itt évekröl beszélünk.
Reply With Quote
  #113  
Old 03-03-2006, 08:16
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
hát hogy ezt is honnan vetted. te a saját téveszméiddel vitatkozol. erösen sztereotipiákban gondolkodsz. hihetetlen.... ti nyomatjátok ezerrel hogy mi a nök miatt gyurunk és hiába mondjuk hogy nem.... ember. itt évekröl beszélünk.
Hogy-hogy honnan vettem? G.O.D. írta, arra reagáltam. Daemon esetében pedig azt mondtam, a karja akkora mint az én combom, nem pedig azt, hogy a ti karotoknál kétszer vastagabb az övé A sport mivolta a dolognak pedig ott kérdőjeleződött meg, hogy művackokkal tömitek magatokat. Többször már nem akarok korrigálni
Azt pedig el kell fogadnotok, hogy az élsportolók, tesisek, stb. soha nem fognak benneteket sportolónak tartani, hanem maradnak azok az előítéletek, amiket csak ti is megerősítetek bennük...

Last edited by Davalon; 03-03-2006 at 08:19..
Reply With Quote
  #114  
Old 03-03-2006, 08:21
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
A kosárlabdázók pedig nem kokszolnak, már megbocsáss, de hány kosarast láttál te már életedben? Csak azért, mert nálatok ez általános dolog, nem kell minden sportot beszennyezni. Főleg, hogy élsportolókat említesz, azaz magadat hozzájuk hasonlítod.
a kosárlabdázok is nyomatják csak ök nem anabolitikus szteroidokat. amugy pedig...

én 3-4 napnál egy héten nem birok edzeni. aki koxol birja az 5-6 napot is. lent van a terembe napi minimum 2 orákat. évek ota rizsen és csirkehuson él. ha ismered egy komoly testépitö diétáját akkor asszem tudod hogy azt önmagában végigszenvedni nem kis dolog. a versenyfelkészülések és az azzal járo kiszáritásrol már ne is beszéljünk.

igen igazad van. aki koxol az kárositja az egészségét de ettöl függetlenül minimum 2szer olyan keményen kell edzenie mint nekem különben hiába szurkál. érted miröl beszélek? attol hogy még többet akar kicsikarni a szervezetéböl még ugyanolyan sportolo marad mint aki nem szur. most nem a versenyek tisztasága a kérdés hanem ha lemegy a terembe két hobbi gyurus aki közül az egyik koxol....

azt kellene végre leirnod. leirnotok hogy számotokra miért nem bir sportértékkel a testépités. azt hagyjuk hogy nem olimpiai spotág mert ez egy nagyon gyermeteg érv.
Reply With Quote
  #115  
Old 03-03-2006, 08:25
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azért, mert már egy kezdőnek is azt javasoltátok, hogy szedjen tömegnövelőket, fehérjekészítményeket, stb. Ami még nem koksz, de akkor is úgy kezdjen "sportolni", hogy tömje magát ezekkel. Itt Szeged tele van vizilabdázókkal, kajakosokkal. Na, ők sportolnak... Ők is gyúrnak persze, de azért, hogy a sportjukban eredményesebbek legyenek. Azaz, egy eszköz, edzés, hogy jó sportoló legyen, és nem az a célja, hogy nagyobb legyen a karja mint a szomszéd feje.
Reply With Quote
  #116  
Old 03-03-2006, 08:27
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Hogy-hogy honnan vettem? G.O.D. írta, arra reagáltam. Daemon esetében pedig azt mondtam, a karja akkora mint az én combom, nem pedig azt, hogy a ti karotoknál kétszer vastagabb az övé A sport mivolta a dolognak pedig ott kérdőjeleződött meg, hogy művackokkal tömitek magatokat. Többször már nem akarok korrigálni
Azt pedig el kell fogadnotok, hogy az élsportolók, tesisek, stb. soha nem fognak benneteket sportolónak tartani, hanem maradnak azok az előítéletek, amiket csak ti is megerősítetek bennük...
akkor kérlek szépen egy hozzászolo alapján engem ne minösits és ne mond meg hogy kiért miért üzöm ezt a sportot.

tudom hogy mit irtál a barátoddal kapcsolatban. csak probáltam kisarkitani a lényeget. miszerint. ö kox nélkül is akkora illetve nagyobb mint mi.

de az élsportolok is tömik magukat vackokkal. vagy nekik szabad nekünk nem?
Reply With Quote
  #117  
Old 03-03-2006, 08:31
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Azért, mert már egy kezdőnek is azt javasoltátok, hogy szedjen tömegnövelőket, fehérjekészítményeket, stb. Ami még nem koksz, de akkor is úgy kezdjen "sportolni", hogy tömje magát ezekkel. Itt Szeged tele van vizilabdázókkal, kajakosokkal. Na, ők sportolnak... Ők is gyúrnak persze, de azért, hogy a sportjukban eredményesebbek legyenek. Azaz, egy eszköz, edzés, hogy jó sportoló legyen, és nem az a célja, hogy nagyobb legyen a karja mint a szomszéd feje.
: (((( mindig szomoru leszek ha a táplálékiegészitökkel valakinek valami baja van. sajnos ez nagy hozzánemértést tanusit rolad.

sajnos a mi sportunk nem arrol szol hogy a vizen minnél gyorsabban hajokázzunk hanem hogy nagy erös és szép bicepszünk legyen. többek között.
Reply With Quote
  #118  
Old 03-03-2006, 08:34
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

de legalább már értelek. azért nem sport a testépités mert sokan koxolnak közben. no és velem aki nem koxol mi lesz? tölem is elveszed azt hogy immár 8 éve sportolok? vagy velem mi a baj?
Reply With Quote
  #119  
Old 03-03-2006, 08:38
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen, nem látom, hogy azon kívül, hogy minél hatalmasabbra nőjjetek, még mi a cél? Mert ugye az érthető, hogy ha gizda vagy, nekiállsz gyúrni, hogy jobban nézz ki (ettől még nem sport), de utána? Olyan durva alakokat látni, akik szétgyúrták magukat, hogy hihetetlen... Ti azt hiszitek, hogy az szép? vagy mi a cél, a méretnövelésen kívül? Mert ha csak ez, akkor nem sport...
Reply With Quote
  #120  
Old 03-03-2006, 08:49
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bocs... az ,,ájronmen,, kifejezést szándékosan irtam igy...
Hány éves vagy ember???
Szerintem Zima, Apa, meg én is vagyunk annyira elszántak a sport terén mint te!!! Nekem ez az életem, és szerintem sokan igy vannak ezzel.
Másrészt a kosárlabdában nem koxolnak??? EMBER AZ NBA-BAN EFFEDRINT SZEDNEK!!! Nézd már meg a tiltólistát mielőtt marhaságokat beszélsz???
A fociban még Zidane is kreatint stb, szed!!! Sztem egyedül Lékó Peti nem koxol
Szerintem nyiss egy topicot és ott gyalázkodj, vagy vegyél vissza ebből az undoritó stilusodból kérlexépen!!! (ja igy irják helyesen: kérlek szépen)
Minden sportolót tisztelek és becsülök, éppen a saját példámból kiindulva. Eddig téged is, de most már minden dondolkodás nélkül szembe tudnálak...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu