Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 03-02-2006, 10:00
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
1.70m és 100kg. tömör, nem szálkás. lefogyott 90kg-ra de a 100-ba se tudott belenyomni... tök gáz... Most visszament 100-ra és ugyanúgy néz ki :-(
miért 100 kilosan mennyivel nyomott? 105tel? : )
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 03-02-2006, 11:30
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
nagy baromságot beszélsz. az egy dolog hogy te milyen sportágban érzed magad jol de a testépitést sport mivoltát nem tedd idézöljeben csak mert nem olyan gyors és mozgalmas mint a sprintelgetés. micsoda egy hülye logikád van. amugy a testépitéshez a kardio is hozzátartozik. ott lhet futkorászni.
nanananana!
Azért amikor már arról beszéltek, hogy ki mennyit kokszol és milyen mesterséges táplálékkiegészítőket szedjen kilószám, onnan a dolog nem sport. Miattam aztán elgyúrogathattok, nem zavar, csak hát úgy tűnik, ezzel együtt járnak az ilyen megfogalmazások, hogy "nem szeretem a természetet, kivéve a strandot" meg hasonlók Meg a vas szaga meg ilyenek. Na, a gáz, az itt kezdődik... Gyúrjatok csak, gondolom, azt hiszitek a nőknek így jobban bejöttök. És hogy sport vagy nem... Olimpián már ott van a fekvenyomás, mint új szám?
Szal csak szolidan itt a megfogalmazásokkal, főleg olyan emberrel szemben, aki végigsportolta az életét. Én ismerem Daemont, és akkora a karja mint az én combom, és nem a vasszagtól meg a magába tömködött műizéktől.

Last edited by Davalon; 03-02-2006 at 11:32..
Reply With Quote
  #93  
Old 03-02-2006, 14:32
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
nagy baromságot beszélsz. az egy dolog hogy te milyen sportágban érzed magad jol de a testépitést sport mivoltát nem tedd idézöljeben csak mert nem olyan gyors és mozgalmas mint a sprintelgetés. micsoda egy hülye logikád van. amugy a testépitéshez a kardio is hozzátartozik. ott lhet futkorászni.
Arra azért kíváncsi lennék hány ilyen felfújt alak használ kardiogépeket.
Ég és föld a különbség egy pár éve edző, felfújt gyúró, és kisportolt alak között.
Természetesen az utóbbira esküszöm.
Reply With Quote
  #94  
Old 03-02-2006, 14:39
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Arra azért kíváncsi lennék hány ilyen felfújt alak használ kardiogépeket.
Ég és föld a különbség egy pár éve edző, felfújt gyúró, és kisportolt alak között.
Természetesen az utóbbira esküszöm.
Engem meg az érdekel, hogy úgy nézzel ki e mint Liv Tyler ő az egyetlen szinésznő akit teccik képernyőn keresztül is
És jó az a felfút is de nekem a kisportolt alak maradt csak
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #95  
Old 03-02-2006, 15:24
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
nanananana!
Azért amikor már arról beszéltek, hogy ki mennyit kokszol és milyen mesterséges táplálékkiegészítőket szedjen kilószám, onnan a dolog nem sport. Miattam aztán elgyúrogathattok, nem zavar, csak hát úgy tűnik, ezzel együtt járnak az ilyen megfogalmazások, hogy "nem szeretem a természetet, kivéve a strandot" meg hasonlók Meg a vas szaga meg ilyenek. Na, a gáz, az itt kezdődik... Gyúrjatok csak, gondolom, azt hiszitek a nőknek így jobban bejöttök. És hogy sport vagy nem... Olimpián már ott van a fekvenyomás, mint új szám?
Szal csak szolidan itt a megfogalmazásokkal, főleg olyan emberrel szemben, aki végigsportolta az életét. Én ismerem Daemont, és akkora a karja mint az én combom, és nem a vasszagtól meg a magába tömködött műizéktől.
huha. na figyelj. nem kell a távkiértékelés. köszönöm. nem a nök miatt gyurok immár 8 éve. hidd el nekem ha mondom. és ne legyél már annyira butuska hogy egy-egy hozzászolo egy-egy mondtábol itéled meg az egész sportot és az azt üzö embereket.

a testépités sport mivoltát pedig tényleg ne kérdöjelezétek már meg. igen tudom... nem lehet sprintelgetni közben és nem is olimpiai sportág ergo 8 éve nem tudom mit csinálok. jo vicc.

Daemont pedig csokoltatom de ha 60as keze van akkor is hülyeséget beszélt.
Reply With Quote
  #96  
Old 03-02-2006, 15:29
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
huha. na figyelj. nem kell a távkiértékelés. köszönöm. nem a nök miatt gyurok immár 8 éve. hidd el nekem ha mondom. és ne legyél már annyira butuska hogy egy-egy hozzászolo egy-egy mondtábol itéled meg az egész sportot és az azt üzö embereket.

a testépités sport mivoltát pedig tényleg ne kérdöjelezétek már meg. igen tudom... nem lehet sprintelgetni közben és nem is olimpiai sportág ergo 8 éve nem tudom mit csinálok. jo vicc.

Daemont pedig csokoltatom de ha 60as keze van akkor is hülyeséget beszélt.

Hát most aztán jól megvédted magatokat ezzel a beírással "Hidd már el", "akkor is", stb. Érvek? A beírásokra konkrét reagálás?
Erre a válaszom nekem is ilyen:
de, megkérdőjelezem (okokat lásd előbb)
nem, nem beszél hülyeségeket (ez következik az előző állításból)

Last edited by Davalon; 03-02-2006 at 15:33..
Reply With Quote
  #97  
Old 03-02-2006, 15:45
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Hát most aztán jól megvédted magatokat ezzel a beírással "Hidd már el", "akkor is", stb. Érvek? A beírásokra konkrét reagálás?
Erre a válaszom nekem is ilyen:
de, megkérdőjelezem (okokat lásd előbb)
nem, nem beszél hülyeségeket (ez következik az előző állításból)
mi ellen érveljek? ugye nem mondod komolyan hogy azért mert nem olimpiai sportág és mert nem olyan mozgékony mint a sprintelés már nem is sport? hm... szerintem az egyik legkeményebb sport. persze ne pistékét hozd fel példának aki 2 honapig emelgeti a sulyokat nyár elött. szoval azért mondom hogy kicsit sztereotipiákban gondolkodtok ami nem baj de engem idegesit.
Reply With Quote
  #98  
Old 03-02-2006, 15:52
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elmondtam már. Kokszoltok, el tudom képzelni, milyen durva anyagokkal. Gondolom, nem banánturmix-szal Mesterségesen fújjátok magatokat, lényegében ha úgy értelmezem, doppingoltok, ami minden sportnál kizárás... Még ha sokan űzik is (pl. kerékpár). Az egyetlen szempont, a méret. Meg gondolom, a menő napszemüveg mellé, izompóló, nyáron strandon feszítés, (Ti irtátok... és a többi. Én nem ítélem el a gyúrósokat, de ha egy gyúrós magát meri hasonlítani egy olyan sportemberhez, aki nem művackok által kisportolt, még én is szólok.
Ismerek itt egy olyan gyúróst, aki olyan, mint egy élére állított háromszög. Baromi hatalmas. És közben úgy megy, mint egy csípőficamos (mert az is). Az emberek szánakozva fordulnak meg utána...
Reply With Quote
  #99  
Old 03-02-2006, 16:26
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem felesleges folytatni... ha valaki megmozgatja magát, és még meg is izzad, akkor sportol... a sakk is sportnak számít, mégsem kérdőjelezik meg
Én sem szeretm a gyúrást, de néha nincsen másra lehetőségem, és jobb mint a semmi.
Aki napi rendszerességgel gyúr, azt semmiképpen nem lehet lebecsülni. Remélhetőleg többségben vannak azok, akik eredményeiket kitartásuknak köszönhetik - igen erős ellenérzéseim vannak a szeresekkel kapcsolatban

Mindenki másban látja azt, amitől "ottragadhat" egy sportágnál, mindegyikben van valami jó
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 03-02-2006 at 16:29..
Reply With Quote
  #100  
Old 03-02-2006, 16:28
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
ha valaki megmozgatja magát, és még meg is izzad, akkor sportol...
Akkor a szex is sport
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu