Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: a nektek tetsző ötleteket nyugodtan x-elhetitek, többet is lehet!!!
Újrázás után megmaradó minimum föld és baráti malusz 17 39.53%
Fedezési határ a pontokban 4.helyezettig 10 23.26%
Földvesztés bizonyos topkör után 20 46.51%
Katonai morál romlása bizonyos topkör után 9 20.93%
Gyújtogatás erősitése 7 16.28%
Egyik sem tetszik 16 37.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 43. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 06-08-2007, 18:01
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Angry

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Félre értés ne essék, Lehetetlen annyit eladni amennyit termelek így jobb híjján
kirakom fogónak.
tehát belátod, hogy fölösleges vagy ott? Ha már egyszer állításod szerint nem is veszik meg az összeset, amit termelsz, akkor mi a bánatért kell olyan magasan lenni? Félsz valakitől?

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Nem vagyok Mártír, Persze hogy önös érdek vezérelt felfele, mert egy önző disznó vagyok én csak azt írtam hogy, azért a csopinak is van némi haszna a topból
Persze, aki bányás törpével szeretne egy kis plussz pénzt szerezni, az mehet a búsba?

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
mert ha az lesz amit ti szeretnétek akkor ott nem termelgetés lenne hanem marakodás ami ha létre jönn akkor üres piac lesz így is van ha topon marakodás van akkor terület beépítésénél és katik pótlásánál csontra leürülhet a piac.
és végre másnak is van esélye eladni a termelését...

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Nem akarom ezzel azt mondani hogy ami most van az a helyes vagy jó, csak amit ti akartok ott biztos hogy a csoportnak csak hátránya lesz belőle a játék élvezhetetlenebb lesz
Magadról beszélsz amikor a 'csoport' szót használod?

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
és topot a multuis gazdag emberkék fogják uralni aki 4orival 4gépről meg dinamikus ipről meg proxy mögé bújva stb. Most azért egy orival is oda lehet érni. TUDOM szerintetek csak jkszel
a multisok ellen is tenni kell valamit, de az sem egészséges, ha a jksz-elők uralják... főleg az nem, hogy ha még dicsekednek is vele


bocsánat, de ezt nem lehetett szó nélkül hagyni... ha kéritek törlöm
hogy valami értelmeset is mondjak, az 1-, 3-, 5-ös a legszimpatikusabb nekem, hiába, a páratlan számok
Sponsored Links
  #52  
Old 06-09-2007, 12:30
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Figyelj eléggé eltérő példát hozok, de remélem érthető lesz, CS-ben is semmilyen szabály nem tiltja a campelést, mégis egyre több public szerveren van a campelés kiszürésére patch. lehet campelni, csak nem sokáig. nah ez kb ugyanaz lenne
Ha valaki rászánja magát jah. Nehogy ne lehessen már topolni, lehessen de ne örökké, és ne így.ű

OFF: A CS meg egy vicc, semmi köze a valódi akcióhoz, minden valamire való harc eleme az ún kempelés, az állásharc, a lesharc.... aki tanult harcászatot az jól tudja. Rohangálva, ugrálva nem lehet harcolni csak egy primitív játékban.
  #53  
Old 06-09-2007, 12:38
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Tudod, mi ezzel a baj?
A mostani toposoknak rohadt jó lenne, ha összehoznánk valamit, ami megakadályozza a földleadást, mert akkor tuti, hogy az életben semmi nem fogja többé veszélyeztetni őket. Te, Rexa, meg az érdekszférák ezért támogatjátok a földleadás ellehetetlenítését.

Szerintem kell az, hogy a mindenkitől elrugaszkodott topokat lekényszerítsük onnan ahol vannak. Nem lenne ez újkeletű próbálkozás, bizonyos topkör fölött a gyújtogatás, és a népek lázongása is ezt a célt szolgálja, csak éppen annyit ér mint hurrikánban a szellentés... Szal hiszem, hogy erősíteni kell a fellépést kényszerítő eseményeket.
Igen, ez részben olyan mint a 1A meg a fedezés korlátozás... Akik már fent vannak azok jó hogy az az érdeke, hogy más ne jusson fel vagy csak nagyon nehezen
  #54  
Old 06-09-2007, 12:49
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

AndrewB: erre a nyersis törpre reagálnék csa, mert ez Lazigának tán egyetlen érve, amivel egyetértek. Ha nincs fen nyersis csak a kicsi lenn, akkor persze a kicsi L tudja adni a cuccát. méghozzá heroin áron.Csak a szövijei szívnak 1-1 pusztítás után. Nem tartom normálisnak a stabil 5k feletti nyersiket. Ezzel a kezdőknek illetve a már valamennyire a játékhoz szagoló de nem profi játékosoknak teszik tönkre nemkixcsit a játékát. És miért csak akkor tudja eladni a cuccait?olyan nincs hogy vmit nem tudsz eladni. Akkor nem tudsz piacozni, és akkor ne onnan akarj meggazdagodni.

OFF:
Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Igen, ez részben olyan mint a 1A meg a fedezés korlátozás... Akik már fent vannak azok jó hogy az az érdeke, hogy más ne jusson fel vagy csak nagyon nehezen
Elég szar párhuzam. Az Aban fent pont szív mindenki a felfedezési nehezítés miatt mert nem tudnak feljebb jönni és másse jön fel akit le lehetne verni. Meg kéne nézni hogy egyéniben a nehezítés bevezetése óta mennyivel nőtt a top és hány nagyori (monjuk 4-500k érték felett) esett ki a listából...
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #55  
Old 06-09-2007, 13:01
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Elég szar párhuzam. Az Aban fent pont szív mindenki a felfedezési nehezítés miatt mert nem tudnak feljebb jönni és másse jön fel akit le lehetne verni. Meg kéne nézni hogy egyéniben a nehezítés bevezetése óta mennyivel nőtt a top és hány nagyori (monjuk 4-500k érték felett) esett ki a listából...
Hát, erre mit mondjak, kongratuláció... IJ Ők találták ki
  #56  
Old 06-09-2007, 13:12
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Hát, erre mit mondjak, kongratuláció... IJ Ők találták ki
Prince most olyan dolgokban próbálsz érvelni amire nincs rálátásod. szerintem.


ps: ha jól belgondolok nekem is csak icurka picurka van
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #57  
Old 06-09-2007, 13:31
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Mért, nem az volt az alapprobláma, hogy a topot nem lehet utolérni?? Hát most aztán nem lehet
  #58  
Old 06-09-2007, 20:57
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post


tehát belátod, hogy fölösleges vagy ott? Ha már egyszer állításod szerint nem is veszik meg az összeset, amit termelsz, akkor mi a bánatért kell olyan magasan lenni? Félsz valakitől?



Persze, aki bányás törpével szeretne egy kis plussz pénzt szerezni, az mehet a búsba?



és végre másnak is van esélye eladni a termelését...



Magadról beszélsz amikor a 'csoport' szót használod?



a multisok ellen is tenni kell valamit, de az sem egészséges, ha a jksz-elők uralják... főleg az nem, hogy ha még dicsekednek is vele


bocsánat, de ezt nem lehetett szó nélkül hagyni... ha kéritek törlöm
hogy valami értelmeset is mondjak, az 1-, 3-, 5-ös a legszimpatikusabb nekem, hiába, a páratlan számok
nem félek
eddig is más adott el mert mindig fogónak van kirakva magasabb árért
Ebből adódik a bányás törp is tud pénzt csinálni
Ha nálad 1 ember csoport akkor feltélezem 6 ökör vagy
senki nem dicsekszik CSak szerintem ráutaló magatartás nem jksz
Innentől kezdve részemről lezárva mert ez meddő vita mert nagyon szemelenzős vaskalapos az ellenzék.
  #59  
Old 06-09-2007, 21:04
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
nem félek
eddig is más adott el mert mindig fogónak van kirakva magasabb árért
Ebből adódik a bányás törp is tud pénzt csinálni
Ha nálad 1 ember csoport akkor feltélezem 6 ökör vagy
senki nem dicsekszik CSak szerintem ráutaló magatartás nem jksz
Innentől kezdve részemről lezárva mert ez meddő vita mert nagyon szemelenzős vaskalapos az ellenzék.
Kikérem magunknak nem vagyok szemellenzős, sem vaskalapos. (off ráadásul az ellenzék itt te vagy)

Amúgy a földleadásos témával tényleg kezdeni kéne vmit,mert nagyon sokat szembesültem vele most, hogy figyelem a teljest.
ami pedig az ilyen esetekre történő jksz jelentőt illeti remélem az nem sokára meglesz már tényleg
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #60  
Old 06-09-2007, 21:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Kikérem magunknak nem vagyok szemellenzős, sem vaskalapos. (off ráadásul az ellenzék itt te vagy)

Amúgy a földleadásos témával tényleg kezdeni kéne vmit,mert nagyon sokat szembesültem vele most, hogy figyelem a teljest.
ami pedig az ilyen esetekre történő jksz jelentőt illeti remélem az nem sokára meglesz már tényleg
legalább megtanulod használni a teljest...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu