Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-23-2006, 22:39
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Hát van benn vmi :D A barakkokat nem bontottam, torony, tanya, ház került bontásra, csak én vegyes vagyok, teleíjazott orit csak segítséggel tudok támadni, ami az 5kör miatt "nincs". De megoldottam a helyzetet: sz**ok rá! :D
Többször remélem nem jár rám.
remek megoldás:) ha nem árt sokat, akkor érdemes hagyni.. majd elunja.. vagy nem.. és akkor szopó:P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 03-24-2006, 08:44
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Nekem is lenne kérdésem ehhez a topichoz/hozzátok.. Nyilván sok (részben)hadis játékossal megesett már, hogy aki pl. lelopta, 4-5körre van..Nos ilyen esetekre említettétek a leépülést, én ki is próbáltam. Úgy néz ki a dolog hogy a szövitől nem tudok segítséget kérni mivel ők nem épültek le velem együtt (ez még áthidalható, ha az egész szövi mozog), leromboltam 70épületet, és így tudtam alákerülni..mivel ő adott hekin max haderővel rendelkezik, a szövik is távol be kellett látnom hogy ezzel a módszerrel örülhetek ha nem vernek szét a környező orik látván a minimális védelememet, és a szabad 70hekimet.A közepesen védett ellenségemet még csak véletlenül sem tudom beütni! Van esetleg jó taktikátok az ilyen országok ellen, vagy inkább ha ilyen távlatból érnek támadások, hagyjam ?

Házat bonts akkor abból kimegy a lakosság és az rendesen viszi le a pontértéked nem kell tornyot bontanod! Állítsd be az intéződet yol és akkor foglalás után visszaépítés, pénzosztás és minden a régiben
5kör probléma? Inditsd éjszaka a sereget! Ha nem bagoly akkor nem tud behivni védelmet mert már alszik és reggelre vissza is érsz
Reply With Quote
  #13  
Old 03-24-2006, 08:53
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Házat bonts akkor abból kimegy a lakosság és az rendesen viszi le a pontértéked nem kell tornyot bontanod! Állítsd be az intéződet yol és akkor foglalás után visszaépítés, pénzosztás és minden a régiben
5kör probléma? Inditsd éjszaka a sereget! Ha nem bagoly akkor nem tud behivni védelmet mert már alszik és reggelre vissza is érsz
most lehet hogy akit támadsz az pont nem bagoly, de valami krónikázó kiszurja, és kap 10 sereget
Reply With Quote
  #14  
Old 03-24-2006, 09:41
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A kronikázó azt látja hogy te 2körre vagy az illetőtől mint normál esetben! És nemond hogy elkezd szálni és megnézi és felmér és üt és élezett és...ez nem tuti stratégia ami mindig yo mert olyan nincs
Reply With Quote
  #15  
Old 03-24-2006, 12:54
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Házat bonts akkor abból kimegy a lakosság és az rendesen viszi le a pontértéked nem kell tornyot bontanod! Állítsd be az intéződet yol és akkor foglalás után visszaépítés, pénzosztás és minden a régiben
5kör probléma? Inditsd éjszaka a sereget! Ha nem bagoly akkor nem tud behivni védelmet mert már alszik és reggelre vissza is érsz
Szerintem ez is csoport függő mert az 5-ben még ritka az éjszakai játékos viszont feljebb egyre több. Pl: a 2-ben már az éjszakai támadás az szinte csak arra jó hogy akkor sötét van ott majdnem mindenki éjszakázik. Ha meg ugye a toli szöviben van elég ha egy valaki aki figyel mert az küldi a védelmet. A magányos toli pedig jól be van íjjazva.

Aztán ha kifogsz egy krónikázót mint ahogy Láma mondta akkor az kellemetlen.
Reply With Quote
  #16  
Old 03-24-2006, 14:57
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Köszönöm a válaszokat Mindig lehet újat tanulni.
Reply With Quote
  #17  
Old 03-26-2006, 20:33
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Hát van benn vmi A barakkokat nem bontottam, torony, tanya, ház került bontásra, csak én vegyes vagyok, teleíjazott orit csak segítséggel tudok támadni, ami az 5kör miatt "nincs". De megoldottam a helyzetet: sz**ok rá!
Többször remélem nem jár rám.
vigyázzál mert a tolik igen pofátlan népség és a jó tolis addig megy még ki nem herélik
Reply With Quote
  #18  
Old 03-27-2006, 10:06
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_
vigyázzál mert a tolik igen pofátlan népség és a jó tolis addig megy még ki nem herélik
egy jó tolist nehezen herélnek ki.
kap pár mészárt, de ha tényleg jó, mire kapná a következöt, már visszavette a seregét.
ha pusztitják, akkor is 4 körönként eleinte, igy túlórában még épitkezni is van ideje. ha meg szöviben van, akkor indul az egymás csépelése.
Reply With Quote
  #19  
Old 03-27-2006, 10:22
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Steve
És nemond hogy elkezd szálni és megnézi és felmér és üt és élezett és...
felmérheti és rá is mozdulhat. a baglyok már tudják a dörgést. van 1 kör ideje kitalálni mit csináljon. ha a támadó nem hiv be védelmet 5 körröl is, akkor ugyanúgy van esélye, hogy hazakisérik. pontlistából a támadott is látható, itt meg kiderül, hogy nem 2 körre ment ütni.
Reply With Quote
  #20  
Old 03-27-2006, 11:31
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Oks ez rendben! De akkor mondjuk azt hogy hogy hát ha rádszállt egy toli akkor töröld az orit mer vége?
Minden igaz amit leirtatok dehát 5ös szinten igen ritka az ilyen nekem speciel egy olyan szövivel volt dolgom aki legalább odáig eljutott nhogy behivta a szöviket védeni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07


All times are GMT +1. The time now is 23:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu