Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-18-2007, 08:57
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Újraindulás

Kíváncsi vagyok a véleményetekre a szint újrakezdéssel kapcsolatban. MIért jó, miért rossz?

Nem vagyok régi játékos, ezt mindenki tudja, aki rendszeresen olvassa a külsőt.
Kezdetnek elmondanám az én tapasztalataimat. Nemrég felléptem a 4. szintre, a szövitársakat meg lenn hagytam tekercset írni. Szóval 600hekis mfként vágtam neki, számítva arra, hogy nem lesz könnyű dolgom. Egy moráljavító ütés után, beütöttem egy elég gyenge orit alulról +40hektár, azán felülről beütöttem egy törpit, de valahogy az is fölém került, még 40hektár. (Persze egyik esetben se kellett fullra kitámadnom) Egy kis célzott felfedezéés után ott álltam máris 700hektáron, minden erőfeszítés nélkül, ami még rendben van. Aztán megláttam egy totál üres országot, és ki is mentem rá pár sereggel, hirtelen 800hektáron találtam magam, a 700hektárra beállított országgal, mégse jött senki, hogy elvigyen tőlem vagy 50hektárt. Nyilván a környéken még gyengébb országok is voltak! (Pedig ez már a 100.hely) A napokban pedig még egy újrázó ori jött velem szembe, és máris 950hekinél tartok, hát most se próbált senki földet elvenni.

Szóval most úgy érzem, hogy ez a két újrázó ori a játékélmányemet erősen rontotta. Legalább ötödiken ilyenek nem voltak... Másrészt most már a szövitársak is fenn vannak, de egy ilyen szinten elvileg sem lehet együtt haladni.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 02-18-2007, 09:05
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Kíváncsi vagyok a véleményetekre a szint újrakezdéssel kapcsolatban. MIért jó, miért rossz?

Nem vagyok régi játékos, ezt mindenki tudja, aki rendszeresen olvassa a külsőt.
Kezdetnek elmondanám az én tapasztalataimat. Nemrég felléptem a 4. szintre, a szövitársakat meg lenn hagytam tekercset írni. Szóval 600hekis mfként vágtam neki, számítva arra, hogy nem lesz könnyű dolgom. Egy moráljavító ütés után, beütöttem egy elég gyenge orit alulról +40hektár, azán felülről beütöttem egy törpit, de valahogy az is fölém került, még 40hektár. (Persze egyik esetben se kellett fullra kitámadnom) Egy kis célzott felfedezéés után ott álltam máris 700hektáron, minden erőfeszítés nélkül, ami még rendben van. Aztán megláttam egy totál üres országot, és ki is mentem rá pár sereggel, hirtelen 800hektáron találtam magam, a 700hektárra beállított országgal, mégse jött senki, hogy elvigyen tőlem vagy 50hektárt. Nyilván a környéken még gyengébb országok is voltak! (Pedig ez már a 100.hely) A napokban pedig még egy újrázó ori jött velem szembe, és máris 950hekinél tartok, hát most se próbált senki földet elvenni.

Szóval most úgy érzem, hogy ez a két újrázó ori a játékélmányemet erősen rontotta. Legalább ötödiken ilyenek nem voltak... Másrészt most már a szövitársak is fenn vannak, de egy ilyen szinten elvileg sem lehet együtt haladni.
az együtt haladást mindenhol meg lehet sőtt meg kell oldani ha normális szövit akarsz!!
üres orikat pedig mindenhol lehet találni,csak felfelé egyre nehezebb
Reply With Quote
  #3  
Old 02-18-2007, 09:08
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

az újrázásról pedig annyit,hogy elég sok oka lehet de az esetek többségében a tartalékok többszörözését szolgálja
azt viszont nem értem mit írkálsz,hogy elrontotta a játékélményedet!!
szerintem senki nem kényszerített arra,hogy több sereggel földeld őket!!
Reply With Quote
  #4  
Old 02-18-2007, 09:38
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

és milyen dolog az, törpit földezni...
ejnye
Reply With Quote
  #5  
Old 02-18-2007, 09:41
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én alapból nem értem a problémád, ha akarsz kis izgalmat, megnyugtatlak találhatsz, az másik dolod h kifogtad a férgesét, és gyorsan húztál rajta
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
  #6  
Old 02-18-2007, 09:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
az újrázásról pedig annyit,hogy elég sok oka lehet de az esetek többségében a tartalékok többszörözését szolgálja
azt viszont nem értem mit írkálsz,hogy elrontotta a játékélményedet!!
szerintem senki nem kényszerített arra,hogy több sereggel földeld őket!!

Ott a szó
Legközelebb, ha játékélményre vágysz, nem az újrázó üres orikat fogod földelni, hanem a fullos tanyafree orkokat, azt' lesz élmény meglásd
Reply With Quote
  #7  
Old 02-18-2007, 09:50
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ott a szó
Legközelebb, ha játékélményre vágysz, nem az újrázó üres orikat fogod földelni, hanem a fullos tanyafree orkokat, azt' lesz élmény meglásd
*tökéletesen eggyetért*
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
  #8  
Old 02-18-2007, 09:50
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

két szinten keresztül egész jól haladtam, és haladok együtt a szövimmel. összehangolt támadások, és számolások után nagyjából meg lehet csinálni, hogy maximum 3 körön belül maradjunk. az ötödik szinten lévő újrázásról sztem anyit, hogy mivel 200 hekis alap orival kezdesz nem éri meg szvsz az újrázás. meg nem is hoz annyit pénzt a kiárusítás. igaz az attól is függ, hogy ott milyen magasan újrázol. magasabb szinteken elég jól ki lehet használni. igaz én még nem csináltam ezt a trükköt, de a szövitársaim igen, és elég szép pénzt tudtunk felhalmozni ezzel.
Reply With Quote
  #9  
Old 02-18-2007, 09:58
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
két szinten keresztül egész jól haladtam, és haladok együtt a szövimmel. összehangolt támadások, és számolások után nagyjából meg lehet csinálni, hogy maximum 3 körön belül maradjunk. az ötödik szinten lévő újrázásról sztem anyit, hogy mivel 200 hekis alap orival kezdesz nem éri meg szvsz az újrázás. meg nem is hoz annyit pénzt a kiárusítás. igaz az attól is függ, hogy ott milyen magasan újrázol. magasabb szinteken elég jól ki lehet használni. igaz én még nem csináltam ezt a trükköt, de a szövitársaim igen, és elég szép pénzt tudtunk felhalmozni ezzel.
5. szinten NEM lehet újrázni!!
Reply With Quote
  #10  
Old 02-18-2007, 10:00
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

bocsi. mivel említettem, hogy még nem újráztam ezért ezt az apró bakit el lehet nézni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
újraindulás -Fegya- Megbeszélések 130 06-02-2007 14:33
Ujraindulás Hunor a sirály Elvetett javaslatok 3 12-11-2006 14:24
Ujraindulás új email cimmel Netelek Segítség 3 11-26-2006 09:10
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 19:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu