Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #501  
Old 11-17-2013, 13:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ráadásul felmerült egy teljesen racionális kiegészítés hozzá, így célszerű lesz azzal együtt megnézni majd az eredményét.
Nekem az eddigi tapasztalatok alapján kicsit hasonlít a topkörös földleadás kedvezményre. Azt azért hoztuk, hogy bátorítsuk a klánütéseket, de sajnos a szétdobálás miatt nem csak bátorítja, hanem menekülő útvonalat is ad, amivel azóta sem lett törődve, pedig egyszerűen kiküszöbölhető.

Saját tapasztalat alapján eddig ez a lehetőség is főleg menekülésre lett használva. (Menekülés alatt nem azt értem, hogy épp nem ér rá valaki)
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #502  
Old 11-17-2013, 17:14
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nekem az eddigi tapasztalatok alapján kicsit hasonlít a topkörös földleadás kedvezményre. Azt azért hoztuk, hogy bátorítsuk a klánütéseket, de sajnos a szétdobálás miatt nem csak bátorítja, hanem menekülő útvonalat is ad, amivel azóta sem lett törődve, pedig egyszerűen kiküszöbölhető.

Saját tapasztalat alapján eddig ez a lehetőség is főleg menekülésre lett használva. (Menekülés alatt nem azt értem, hogy épp nem ér rá valaki)
hogyan?.......
Reply With Quote
  #503  
Old 11-17-2013, 18:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
hogyan?.......
Van egy topic, ami ezzel foglalkozik, a legegyszerűbb megoldás, ha a klánkilépés nem azonnal történik, hanem a lentebbi szintek mintájára belekerül mondjuk 1-3 körbe.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #504  
Old 11-19-2013, 21:47
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zordi View Post
értékelem... hétvégén elszabiznak, így unalmas lett a játék.... nem lesz ennek jó vége
Hat anarch eddig se volt valami izgalmas, hacsak nem valaki attol porog be hoy hogyan lehat 1000 orit folyamatosan szabin tartani...
Reply With Quote
  #505  
Old 11-19-2013, 22:01
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zordi View Post
értékelem... hétvégén elszabiznak, így unalmas lett a játék.... nem lesz ennek jó vége
Aki erre hajlamos az eddig is szabizhatott. Most annyi van h nem kell 72 korig varni h ujra megjelenjen.
Vag rosszl latom???

Lehet h epp felporgeti a jatekot. Attol fugg ugye h honnan nezzuk es mit akarunk kiemelni!!

En pl nagyon tamogattam az uj szabit. Bevezetese ota 1 ejszaka voltam szabin mert mf voltam eppen es szuksegem volt 6-7 ora nyugodt alvasra. Nekem eddig csak elonyomre valt. Van aki arra hasznalja amire valo. Aki nem arra hasznalja az nem biztos h a szabi hibaja, hanem a jatekose...
Reply With Quote
  #506  
Old 11-20-2013, 00:55
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Aki erre hajlamos az eddig is szabizhatott. Most annyi van h nem kell 72 korig varni h ujra megjelenjen.
Vag rosszl latom???

Lehet h epp felporgeti a jatekot. Attol fugg ugye h honnan nezzuk es mit akarunk kiemelni!!

En pl nagyon tamogattam az uj szabit. Bevezetese ota 1 ejszaka voltam szabin mert mf voltam eppen es szuksegem volt 6-7 ora nyugodt alvasra. Nekem eddig csak elonyomre valt. Van aki arra hasznalja amire valo. Aki nem arra hasznalja az nem biztos h a szabi hibaja, hanem a jatekose...
szerintem nem a 72 órára utalt hanem a 12 óra akciómentesség lecsökkenésére de majdnem megértetted
Reply With Quote
  #507  
Old 12-22-2013, 13:53
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Találkoztam olyan esetekkel, hogy egy ori mondjuk éjjel 3-kor belép, kiküldi a sereget, 4-kor beüt, majd 6-kor már szabin is van.

Mire az ellenfél felébred, már szabin is van az illető, azaz lehetetlenné válik a válaszcsapás.

A hadi akciókat követően legalább 5-6 körig nem tenném lehetővé a szabiramenetelt.
Aki üt, az érjen rá és ne szabizzon.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #508  
Old 12-22-2013, 14:03
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Találkoztam olyan esetekkel, hogy egy ori mondjuk éjjel 3-kor belép, kiküldi a sereget, 4-kor beüt, majd 6-kor már szabin is van.

Mire az ellenfél felébred, már szabin is van az illető, azaz lehetetlenné válik a válaszcsapás.

A hadi akciókat követően legalább 5-6 körig nem tenném lehetővé a szabiramenetelt.
Aki üt, az érjen rá és ne szabizzon.
Akkor miért nem megy el a másik is szabira, ha éjjel nincs?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #509  
Old 12-22-2013, 14:16
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Akkor miért nem megy el a másik is szabira, ha éjjel nincs?
Mert ez a játék nem arról szól. Én menjek szabira, mert valaki kihasznál becstelen játékra egy kényelmi funkciónak bevezetett változtatást?

Üssön be éjjel, ha valamiért nem sikerül leszervezni a szövinek a távolt. De ébredés után indul is a megtorlás. Most erre nincs lehetőség.
Szerencsére eddig vagy volt éjjel távol, vagy pattant az ellenfél, de már pattanáskor is zavart, hogy reggel nem lehet megcsapkodni a próbálkozót.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #510  
Old 12-22-2013, 14:24
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Mert ez a játék nem arról szól. Én menjek szabira, mert valaki kihasznál becstelen játékra egy kényelmi funkciónak bevezetett változtatást?

Üssön be éjjel, ha valamiért nem sikerül leszervezni a szövinek a távolt. De ébredés után indul is a megtorlás. Most erre nincs lehetőség.
Szerencsére eddig vagy volt éjjel távol, vagy pattant az ellenfél, de már pattanáskor is zavart, hogy reggel nem lehet megcsapkodni a próbálkozót.
A 6 órával kb alig marad mozgástere annak, aki rendeltetés szerűen használja az éjszakai szabit..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 01:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu