Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1021  
Old 11-14-2013, 12:16
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha már itt tartunk, a 3xos katonagyilok senkiben nem kelt aggályokat? Pláne egy egységhiányos piacon tud nagyon gyilkos lenni.
De! Azért is írtam a példát 4-5k pontról most le lehet szedni a 6-7% egységet, erősítés után 18-21% pl. íjat lehet legyilkolászni.... drága katona árak esetén elég durva. Épp ezért mondtam hogy nem hiányzik emellé, hogy a bankokkal is butítani kelljen az orit.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1022  
Old 11-14-2013, 12:28
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
továbbra sem hiszem, hogy sok feles fog szaladgálni 2B-ben
Szerintem lesznek, még A-ban is. Nagyon jó support orit lehet belőle csinálni majd, pl. csak képzeld el ahogy 50% készültséggel legyilkolja az íjaid, a másik 47%-kal meg kitekiz... mindezt a szövi- vagy klántárs seregének beérkezése előtt, közben meg azt hiszed, hogy simán véded aztán jön a piros
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sequator For This Useful Post:
  #1023  
Old 11-14-2013, 12:34
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Ha a cél az, hogy a feljebbi csoportokban legyenek félelfek nem lehetne esetleg szintenként erősíteni a tulajdonságaikat hasonlóan a hullákhoz?

Akkor legalább a kezdők meg lennének kímélve.
Reply With Quote
  #1024  
Old 11-14-2013, 12:55
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A morálnöveléshez egyetlen dolog kell: sikeres legyen a csata. Lopásnál viszont nem mindegy, hogy 2 aranyat hoz valaki lopásonként, vagy 10ezret. Itt már mérlegelni kell, hogy mivel jársz jobban.
Mérlegelni fogja a haszon és az esetleges megtorlás tükrében, tehát a kicsit megerősödött, de még nem túl profi játékosok lesznek az elsődleges célpontok. Ha meg nincs ilyen akkor a sok kicsi sokra megy elve érvényesülhet.
Reply With Quote
  #1025  
Old 11-14-2013, 14:42
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Szerintem lesznek, még A-ban is. Nagyon jó support orit lehet belőle csinálni majd, pl. csak képzeld el ahogy 50% készültséggel legyilkolja az íjaid, a másik 47%-kal meg kitekiz... mindezt a szövi- vagy klántárs seregének beérkezése előtt, közben meg azt hiszed, hogy simán véded aztán jön a piros
Ez aztán tényleg reális lehetőség
Mennyin 2k hekin? mert 4k felett első célpont lesz a feles.. aki meg együtt tud mozogni a klántársával, mindig előnyben lesz.. ez a katit leölöm kv előtt most is megoldható, mégis elég ritkán fordul elő..
Nagy hekin meg, mikor már 50-100k-t kell fokozni az ütéshez nem gondolod, hogy kétszer annyit fog valaki fokozni egy kis katigyilkolásért..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #1026  
Old 11-14-2013, 14:44
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
Ha a cél az, hogy a feljebbi csoportokban legyenek félelfek nem lehetne esetleg szintenként erősíteni a tulajdonságaikat hasonlóan a hullákhoz?

Akkor legalább a kezdők meg lennének kímélve.
Ezt már leírta Ati (szerintem a nyitóhsz-re válaszul), hogy az a hulla sajátossága más fajnak nem lesz ilyen..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #1027  
Old 11-14-2013, 14:49
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
ez a katit leölöm kv előtt most is megoldható, mégis elég ritkán fordul elő..
Ha 3x hatékonyabb lesz és még 50%ot tekizni is tud utána, nem lesz az olyan ritka a változtatások után De igazából ezzel nincs is bajom. Ami nem tetszik az a területes bankvédelem...
Reply With Quote
  #1028  
Old 11-14-2013, 14:49
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ezt már leírta Ati (szerintem a nyitóhsz-re válaszul), hogy az a hulla sajátossága más fajnak nem lesz ilyen..
Oké! Csak azért hoztam fel, mert 5ik szinten a 10% körüli félelf nem kevés. Tudom, hogy egy másik fórum témája az új játékosok becsalogatása, de ide is kívánkozott egy megjegyzés erről. Szerintem érdemes a mások játékára gyakorolt hatást is mérlegelni a félelf erősítésénél.
Reply With Quote
  #1029  
Old 11-14-2013, 14:50
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
Mérlegelni fogja a haszon és az esetleges megtorlás tükrében, tehát a kicsit megerősödött, de még nem túl profi játékosok lesznek az elsődleges célpontok. Ha meg nincs ilyen akkor a sok kicsi sokra megy elve érvényesülhet.
Vagy inkább írat tekit gnómmal, mert többet összehoz, mint kezdőktől lopva napi 1 millát
Persze lesz (most is van) olyan, hogy valaki kezdőket lopja, de, hogy ez extrémen el fog szaporodni, ha a feles megerősödik, az elég valószínűtlen.. aki eddig nem választotta a felest, az a kezdők lelopása miatt tuti nem fogja beválasztani..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #1030  
Old 11-14-2013, 14:57
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
Oké! Csak azért hoztam fel, mert 5ik szinten a 10% körüli félelf nem kevés. Tudom, hogy egy másik fórum témája az új játékosok becsalogatása, de ide is kívánkozott egy megjegyzés erről. Szerintem érdemes a mások játékára gyakorolt hatást is mérlegelni a félelf erősítésénél.
A 9,1% szerintem nem sok.. félelf a két tolis faj egyike.. plusz össz 8 faj van.. tehát a 12,5% alatti azt jelenti, hogy átlag alatti
(arról nem beszélve, hogy sokszor a kezdők választják be akik csak véletlen böknek rá egy fajra.. plusz ott az elhagyott orik is ötödiken..)
5. szinten emlékeim szerint az átlagos pénz valami 40 milla körüli volt, vagy valami ilyesmit írt anno Ati.. tehát nem igazán fogja az 5. szintet borítani ez a változás, sokkal inkább magasabb szinteken jelent változást..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 09:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu