Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #721  
Old 11-16-2006, 11:30
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ugy látom mindenki alaposan megijedt ezektől a hatalmas számoktól....

Talán érdemes lenne a témát a szavazás ellenére is alaposan ujra végiggondolni.

Szükség van változásra az nem kérdés, de a mértéke az igen.
Az a cél, hogy jobbítsa segítse a játékot.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #722  
Old 11-16-2006, 14:58
Devil Devil is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Más megoldás!

Haliho!
eléggé otthon vagyok a top ügyekben igy asszem kitalaltam vmit skacok
ha utanaszamoltok hogy mennyi az esélye annak hogy felfedezzen 1 ori 20, v akár 50k hekin a jövőben kijön az h semmi
olyan durva szamok lesznek h van olyan heki ahol 1 napi kepzes 1etlen hektar felfedezesehez sem eleg...
Ezert van 1 masik javaslatom a felfedezessel kapcsolatban (ehhez a temahoz kapcsolodik Ati)
Na szoval:
Ugyebar most a top4 ori hektarszamaig lehet fedezni... A-ban 4 ori siman egyuttmukodik... mi lenne ha a top4et top10re emelnenk? v akar 15re? nem tudnak annyit bontani az elso orival h a top10 v 15 ori ala essen es ujra tudjanak fedezni!! nagyon egyutt kell ahhoz lenniuk! Annyi ori pedig fix nem fog egyuttmukodni, mert az mar 2 klan... 2 klan pedig nem mindig szivleli egymast foleg nem a top1 es top2 klan... Anarchban is beadná a szivatast, foleg Dben megállna a gigaorik keletkezése, elkezdődne a harc... viszont igy a kis orik nem szívnának!
Kérnék erre vmi kifejtős véleményt ha elvetitek, még Atitol is, ha ráér hogy leírjon pár sort :P

devil
Reply With Quote
  #723  
Old 11-16-2006, 15:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Devil View Post
Haliho!
eléggé otthon vagyok a top ügyekben igy asszem kitalaltam vmit skacok
ha utanaszamoltok hogy mennyi az esélye annak hogy felfedezzen 1 ori 20, v akár 50k hekin a jövőben kijön az h semmi
olyan durva szamok lesznek h van olyan heki ahol 1 napi kepzes 1etlen hektar felfedezesehez sem eleg...
Ezert van 1 masik javaslatom a felfedezessel kapcsolatban (ehhez a temahoz kapcsolodik Ati)
Na szoval:
Ugyebar most a top4 ori hektarszamaig lehet fedezni... A-ban 4 ori siman egyuttmukodik... mi lenne ha a top4et top10re emelnenk? v akar 15re? nem tudnak annyit bontani az elso orival h a top10 v 15 ori ala essen es ujra tudjanak fedezni!! nagyon egyutt kell ahhoz lenniuk! Annyi ori pedig fix nem fog egyuttmukodni, mert az mar 2 klan... 2 klan pedig nem mindig szivleli egymast foleg nem a top1 es top2 klan... Anarchban is beadná a szivatast, foleg Dben megállna a gigaorik keletkezése, elkezdődne a harc... viszont igy a kis orik nem szívnának!
Kérnék erre vmi kifejtős véleményt ha elvetitek, még Atitol is, ha ráér hogy leírjon pár sort :P

devil
Ez nem gátolja meg az országok többmillió pontra jutását egyszerűen felfedezéssel. Mindenképp növelni kell a felfedezés költségeit.

Arról sikerült nagyjából meggyőznötök, bár még nem mondom ki véglegesre, hogy A-ban is mindenki nulla felfedezettről induljon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #724  
Old 11-16-2006, 15:03
Devil Devil is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez nem gátolja meg az országok többmillió pontra jutását egyszerűen felfedezéssel. Mindenképp növelni kell a felfedezés költségeit.

Arról sikerült nagyjából meggyőznötök, bár még nem mondom ki véglegesre, hogy A-ban is mindenki nulla felfedezettről induljon.
Mert szted A-ban mki a top klánt akarja ott látni? vajon miért segítenének nekik növelni a határt? Rég jártam A-ban, le vagyok maradva az biztos, azonban mikor anno Wandék voltak ott, volt pár nagyobb klán akik szerették volna őket lejjebb látni, s azok a klánok az ellenségük területnövelésében tuti nem segítkeztek volna... nemtudom most melyik a top klán, de tuti vannak nekik is nagy ellenségeik
Reply With Quote
  #725  
Old 11-16-2006, 17:45
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Devil View Post
Mert szted A-ban mki a top klánt akarja ott látni? vajon miért segítenének nekik növelni a határt? Rég jártam A-ban, le vagyok maradva az biztos, azonban mikor anno Wandék voltak ott, volt pár nagyobb klán akik szerették volna őket lejjebb látni, s azok a klánok az ellenségük területnövelésében tuti nem segítkeztek volna... nemtudom most melyik a top klán, de tuti vannak nekik is nagy ellenségeik
ha abból indulunk ki, hogy pont nemrég vállt ketté az addigi top klán, akik előtte bizony 10en voltak az első helyen.. és nem is olyan régen még szorosan együtt működtek az akkori top2 klánnal a felfedezési limit kitolásának érdekében. könnyen belátható, hogy simán előfordulhat olyan (mivel már fordult elő a törénelemben), hogy az eslő 15 ori-nak közös érdeke a felfedezési határ emelése.
emelett az is előfordulhat, hogy ha 15. hely számít, akkor mondjuk 700k-n jegelik a felfedezési limitet, és akkor nemhogy sokért lehet fedezni, hanem semennyiért sem.
Reply With Quote
  #726  
Old 11-17-2006, 11:05
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

A drágítás képlete meg lett szavazva, tehát ez eldőlt. Bár a törpe lehetőségeiről még gondolkodni kéne sztem.

Ugyan a topnak közelében se vagyok, meg az 1A-nak se, tekintve, hogy fiatal az országom, de felvetnék valamit, ha megengeditek.

Devil ötletét továbbgondolva, mi lenne, ha a felfedezési határ a 4. helyezett (vagy első)90%-a lenne (vagy 95, vagy más), tehát a viszonyítási alap területe csak mások rovására tudna növekedni. Ekkor akik benne vannak ebben a körben nem tudnának felfedezni, még csillagászati áron se. Akik meg nincsenek, azok felfedezéssel be tudnak jutni ebbe a körbe (bár elég drágán) így egy idő után szerintem össszesűrösödne a mezőny. (ekkor már talán könnyebben lehetne harcolni is, ha jól gondolkodom)

Persze, ha teljesen hülyeségeket írtam, akkor ne vegyétek figyelembe, csupán a gondolkodásra támaszkodhattam tapasztalatok hiányában.
Reply With Quote
  #727  
Old 11-17-2006, 11:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Persze, ha teljesen hülyeségeket írtam, akkor ne vegyétek figyelembe, csupán a gondolkodásra támaszkodhattam tapasztalatok hiányában.
Jo, akkor maradjunk ebben
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #728  
Old 11-17-2006, 15:04
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Ez a felfedezés javaslat nem a variknak meg a toliknak tesz be nagyon?
Reply With Quote
  #729  
Old 11-17-2006, 15:09
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
Ez a felfedezés javaslat nem a variknak meg a toliknak tesz be nagyon?
Ha léteznének ilyenek 5000 heki felett, biztos borzasztóan zavarná őket...

Last edited by Láma; 11-17-2006 at 15:11.. Reason: átfogalmazás
Reply With Quote
  #730  
Old 11-17-2006, 17:51
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma View Post
Ha léteznének ilyenek 5000 heki felett, biztos borzasztóan zavarná őket...
vagyis 5000 hekinél váltsanak a varik és a tolik
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Célzott felfedezés módosíítás aúú Elvetett javaslatok 11 06-20-2006 14:05
Tartalék javaslat, mindenki olvasson :) Raw Elvetett javaslatok 12 06-18-2006 20:27


All times are GMT +1. The time now is 16:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu