Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események
Register Stats Members List Today's Posts

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 11-06-2006, 19:44
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pont ezt mondom akkart a nyavaja fedezgetni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 11-06-2006, 23:41
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

ahogy L nézem kezd alakulni a dolog:P

a csoportok: 2/D és utána jönne a köv szint.... az 1/...
de a D ből aki fel akarna lépni a felső szintre sztem annak top40% keljen.
akinek vn fent orija viszont a D ben a top 30% ot kéne teljesíteni
Hullának az L képzelése a körökkel kapcsolatban jó lenne
a max föld mivel lehet lépni az még megbeszélésre szorul de ahogy olvasgatok nekem az szürődik le ha lenne egy másik szint ahol vannak klánok a nagy orikat simán bebontanák mert teljesen értelmetlennek látják a nagy orit
na szóval ennek következtében sokkal lejjeb kerülne mint a top 30 mint a top 40:P
Legyen 10 ori emberenként aki felléphet 1/... szintre....(de sztem ezt is át kéne beszélni még)
1/... szinten teljesen az lenne a felállás mint 1/a ban detto és Atinak is könnyebb lenne sztem megoldani a szintet mert csak koppintani kéne
az hogy max x orival lehet fent valaki azt normálmod szerint kéne ellenörizni de itt ne egy ori lenne a legális hanem az x ori
azt hogy az az x ori milyen klánokban vagy egy klánba léphetne be azt is át kéne beszélni.....
a piac meg egy idő után ugyis kialakulna vannak nagyon jó játékosok és vannak akik nagyon jol tudják ezeket kezelni erről nem is beszélnék mert ugyis kialakul:P
szóval sztem egész jól haladunk ebben a témában már csak Atinak kéne valami biztatot mondania
Reply With Quote
  #223  
Old 11-07-2006, 10:34
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem egy ember csak egy klanba lehessen akarhany orival (max. 10 ertelemszeruen), viszont egy klanba tobb ember is lehet, ahogy kenyelmesebb nekik...
Ha itt is meglehetne oldani az SZK-t, mint tény, akkor 1/...-ba akarhany orit feltud vinni egy ember, viszont egyszerre osszesen max. 10 orival lehet aktiv.
Cserelgetheti oket, ahogy akarja.Ha egyik orija lelép, behozhat egy sajat ujabb orit ami már SZK-s. (Erdemes pl. egy jo bányás törpicseket felléptetni SZK-ra 1/...-ba mintsem lefordulni vele D-ből vagy ott szabira tenni.)
Ott meghal a jatek, ha egy ember orijai tobb klanba is lehetnek.
Reply With Quote
  #224  
Old 11-07-2006, 10:44
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez az SZK-s dolog jó ötlet,Szecsa
valóban az lenne a fő (?) kérdés, h hány hekivel lehetne lépni D-ből...
Reply With Quote
  #225  
Old 11-07-2006, 11:25
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
ez az SZK-s dolog jó ötlet,Szecsa
valóban az lenne a fő (?) kérdés, h hány hekivel lehetne lépni D-ből...
szerintem mivel sokkan feláldoznák nagy orijukat a klánokért ez a lépés ne 20k n történnyen meg....
mert eklg nagy orikkal a szintet sztem nem jó kezdeni...
legyen kb 5-8k heki között a fellépés
és akkor a csopi nem indul magas hekiről.
aki fel akar lépni ugyis bont több 100k hekiket is
szerintem ez lenne az ideális
ja és az szk tényleg jó és az egy ember max egfy klánba max 10 oribal...stb. is nagyon tetszik
Reply With Quote
  #226  
Old 11-07-2006, 11:48
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

En alacsony hekit javaslok.
Leirtam korabban, hogy miert.
Max. 3k hekis hatar.
S en ezt egy lehetosegre titulalnam az 1/...-ba valo lepest, nem pedig szuksegesse a leforditashoz.
Legyen az embernek dontesi lehetosege: fellép 3k hekivel egy harcos csoportba vagy marad D-ben es fedezve vagy utve elmegy mondjuk 500k-ig vagy akarmeddig ahol eppen kezdodik a top30%.
De mindenkeppen az 1/...-ba valo lepest egy D-s helyezesszam %-hoz kötném, ahol relative több ori van.
Tehat ha mondjuk 3k a lepeshatar, es a 3k hekis orik (ezek csak szamok) a 300. helyen vannak 700-ból, akkor olyan top50% legyen a követelmény.
Tehat elozzuk meg, hogy ami problema volt a 710k-s lefordulasos top30%-hoz, es ne gyulemleljen fel rengeteg ori, de ez valoszinuleg amugyse tortenne meg ha a Topx %-ban csak 336 kör eltölteni.
Reply With Quote
  #227  
Old 11-07-2006, 16:47
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
En alacsony hekit javaslok.
Leirtam korabban, hogy miert.
Max. 3k hekis hatar.
S en ezt egy lehetosegre titulalnam az 1/...-ba valo lepest, nem pedig szuksegesse a leforditashoz.
Legyen az embernek dontesi lehetosege: fellép 3k hekivel egy harcos csoportba vagy marad D-ben es fedezve vagy utve elmegy mondjuk 500k-ig vagy akarmeddig ahol eppen kezdodik a top30%.
De mindenkeppen az 1/...-ba valo lepest egy D-s helyezesszam %-hoz kötném, ahol relative több ori van.
Tehat ha mondjuk 3k a lepeshatar, es a 3k hekis orik (ezek csak szamok) a 300. helyen vannak 700-ból, akkor olyan top50% legyen a követelmény.
Tehat elozzuk meg, hogy ami problema volt a 710k-s lefordulasos top30%-hoz, es ne gyulemleljen fel rengeteg ori, de ez valoszinuleg amugyse tortenne meg ha a Topx %-ban csak 336 kör eltölteni.


egyetértek Szecsa mesterrel
Reply With Quote
  #228  
Old 11-09-2006, 07:32
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hehe
nem eleg a 4 csopi akartok meg?
igy is az idohiany meg a 4 csopi oli meg a jatekot
meg egy anarch csopit csinalni nagy ostobasag lenne es semmi ertelme nincsen a jatekot igy is megoli hogy tul sok csopi van es sok helyen nagyok a tavok es utni sem lehet
inkabb 1-2 csopit kene csinalni max a 4bol es mindkettobe klanrendszert rakini
vagy lehetne anarch vip arena max5db orikkal fejenkent
mindenesetre ha lenne ilyen akarmikor is akkor az anarchban a klanutesek hatekonysagat mashogy kene szamolni sztem
pl dupla kakkora erteku ori hozna 50% nyit klanuteskor es ha az ellen 4szer akkora is hozhatna min 25%ot rendes uteshez kepest
vagy vmi ilyesmi
olyasmi rendszer kene ami megkonnyiti a jatekot nem olyan ami neheziti a jaccodast
keves ember kepes ra hogy 100orikkal nyomuljon szintenkent....
az elvezetes jatekhoz kevesebb szint kene klanrendszerrel es akkor meg a fedezesi meg fordulasi szabalyok sem lennenek annyira veszesek
de igy az uj szabalyokkal csak meg fog halni az egesz anarch
ez a szigoritunk szigoritunk szabalyrendszer lehet a normalnak jot tesz de sztem ott is keteselyesek a szabalyvaltoztatasok okozta "elonyok"
Reply With Quote
  #229  
Old 11-09-2006, 08:23
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

A vip arena csak 4 oriva lenne jo, amik szövik De ebbe se tudom, mennyien jelentkeznenek.
Egyebkent, tenyleg az idohiany es a tamagochi öli meg a jatekot
Reply With Quote
  #230  
Old 02-23-2007, 13:21
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

mikor lessz az egészből valami?
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Egyedi vagy egész csoportot érintő hiba ? webesc Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 02-22-2008 16:19
játék nem rendeltetés szerű használata Hóhér Segítség 14 01-15-2008 07:23
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 13:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu