Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 06-19-2008, 16:26
Arcana Anchev Arcana Anchev is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Budapest
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A másfél év alatt 10x, ha hozzászóltam a belső fórumhoz, de olvasni szerettem, kezdőként pedig nem az jelentette a segítséget, hogy megkérdeztem a profiktól, ami egyébként a súgóban is megtalálható, hanem a régi játékosok beszélgetéséből kiszűrtem, milyen taktikák, orifelállások vannak, ill azon keresztül sajátítottam el a Hódítós szlenget. Szerintem ez a spontán bekapcsolódás a Hódítós csapatban hiányozni fog az utánunk jövőknek, ill ahogy annó a V-ben neveztek minket, a leskelődőknek.
Amit felháborítónak érzek, az, ami előídézte ennek a változtatásnak az okát. Habár én XXI. századi netproli vagyok, (mert a XX.-ban még gépem sem volt), úgy gondolom egy közösségben elvárható, hogy az illem alapvető szabályait betartsuk, az Ati által felsorolt megnyilvánulások mellőzése nem csak egy netes fórumon, az élet számtalan más területén sem használhatók. Szerintem ezek engedélyezése ront a játék arculatán.
De a játék kítűnő, további sok sikert hozzá, és remélem, hogy most, hogy a fórum moderálásának egy kis része lekerült Ati válláról, felszabadult energiáit a hulla faj fejlesztésére fordítja.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #162  
Old 06-19-2008, 16:26
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor a két szövetség repül anarchba, lásd előző beírások. Már írtam, és a címlapra is be van linkelve, hogy ezeken a fórumokon továbbra is a fórumetikett van érvényben. Akkor is, ha csak a saját szövetséged használja. Még ebben ez esetben sem összekeverendő a szövetségi fórummal. Információ kiadása más országról anarchba helyezést von maga után. Ez nem változott, és teljesen független az adott fórum moderátoraitól.
nem volt egyszerűbb moderálni X csoport fórumot mint moderálni kismilliót ????
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #163  
Old 06-19-2008, 16:27
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor a két szövetség repül anarchba, lásd előző beírások. Már írtam, és a címlapra is be van linkelve, hogy ezeken a fórumokon továbbra is a fórumetikett van érvényben. Akkor is, ha csak a saját szövetséged használja. Még ebben ez esetben sem összekeverendő a szövetségi fórummal. Információ kiadása más országról anarchba helyezést von maga után. Ez nem változott, és teljesen független az adott fórum moderátoraitól.

és fogjátok figyelni Ati??
elnézést hogy ennyit aggodok
Reply With Quote
  #164  
Old 06-19-2008, 16:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tavacska View Post
hát Alsotavakkal egyszerre 3 fórumot tudtam használni, a nagy fórumot, az 5T-é és az 5V-t...
de nem is az 5-ös csopikra gondolok itt konkrétan, hanem azokra, akik a sokféle 5-ös csopikból fellépnek valamelyik 4-esbe...
eddig a nagyfórumon alkalmam volt megismerni őket, esetleg még össze is barátkozni és új terveket, új orik inditásáról beszélgetni...
most lesznek a barátaim, akiket imádok és az egész olyan belterjes lesz, nem lesz friss emberke, friss szemlélettel...
vagy rosszul látom?
tényleg olyan sok fórumon kell majd, hogy tag legyek?
Eddig is láttál 3 fórumot. Szerintem ha most kiválasztasz 3 szimpatikusat, akkor az ugyanúgy elég lesz, mint eddig. Sőt, mivel nincsen már ahhoz kötve, hogy fellépett-e valaki az 5. szintről, ezért olyanokkal is megismerkedhetsz, akiknek eszük ágában sincs fellépni az 5. szintről, és nem a 2 általad említett csoportban vannak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #165  
Old 06-19-2008, 16:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
nem volt egyszerűbb moderálni X csoport fórumot mint moderálni kismilliót ????
Lásd címlapra belinkelt bejelentés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #166  
Old 06-19-2008, 16:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
és fogjátok figyelni Ati??
elnézést hogy ennyit aggodok
Ez eddig is figyelve volt, nem az ilyen jellegű szabálytalanságok az okai a változtatásoknak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #167  
Old 06-19-2008, 16:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Aki hiányolta a külső fórum linkjét, az ismét megtalálhatja a szokott helyen. Ezzel most már totál ugyanúgy néz ki a fórum, mint eddig.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #168  
Old 06-19-2008, 16:32
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

végül is megint megmagyarázos Ati, mint mindig...
de ettől vagy zseniális emberke :-)))
na további kellemes rágódást :-))
majd szóljatok, ha visszatér a régi fórumos rendszer :-))
puszi mindenkinek :-)
Reply With Quote
  #169  
Old 06-19-2008, 16:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tavacska View Post
végül is megint megmagyarázos Ati, mint mindig...
Nem hasraütésszerűen alakult ki ez a rendszer, hogy ma ilyen napom van, mondjuk csináljunk egy ilyen változtatást. Mindennek oka van.

A fórumok "utánpótlása" is megoldott kérdés, de első lépésként ki kell alakulnia a mostani fórumoknak. Ez még néhány napba biztosan bele fog telni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #170  
Old 06-19-2008, 16:52
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Unhappy

Mélységesen el vagyok szomorodva..
A Jehova tanúit sem értettem soha, ha Ádám leszakította a tiltott gyümölcsöt, akkor miért az egész emberiség bűnhődik?!

Nem olvastam vissza, csak Ati legelső hsz-át, erre kívánok reagálni. Ha mégis ismételnék vkit, annak csak örülni tudok.. hátha sok lúd disznót győz alapon /nem hasonlatnak szántam, csak a közmondást idézem/

Szal.. Azzal kezdeném, h nem ismerném a jelenlegi szövetségeseim és játékon belüli barátaim 99%-át a fórum nélkül. Mondhatod kedves Ati, hogy itt az új fórumrendszer, Te is tudod, hogy ez már nem ugyanaz. A régi /sztem jól bevált/ fórum nélkül nem úgy játszanék, és nem azokkal, ahogyan és akikkel most.

Van abban igazság,h nem megfelelő hangnem előfordult minden általam látogatott fórumban, viszont én úgy látom, h ezek helyesen is voltak kezelve.
Sőt, ha esetleg keményebb szankciók jártak volna az egyes kihágásokért az sincs ellenemre. Az viszont ellenemre van, hogy mások hibáiért én /vagyis remélem Mi / legyek /-ünk/ szankcionálva! Bocs, de felháborító!!!
továbbá...:
Akinek a régi rendszer nem tetszett az nem is fórumozott és ezután sem fog! Egyszerűen azért, mert sztem nem érdekelte a társaság a játékban, csak a puszta játék. Ezzel szemben rengetegen vagyunk, akik nem csak a játékért vannak itt, hanem a társaság is szimpatikus. Most elzárva érzem magam a külvilágtól...

A jelenlegi rendszernek semmi értelmét nem látom.. tök felesleges, ilyet bárki bármikor tud csinálni a skype-on, vagy msn-en..
Ezzel azt is leírtam, h nem kívánok részt venni a jelenlegi fórumrendszerben.
Aki a továbbiakban szeretné tartani velem a kapcsolatot, itt a külső fórumon megtalálja az msn-címem..

Végezetül kérlek Ati állítsd vissza a régi rendszert!
Némi módosításnak esetleg örülnék: pl: -miért ne lehetne egyetlen, nagy közös fórum, amibe a kezdő, 5. szintű országok is bekapcsolódhatnak...
- nem bánnám, ha a kihágások szankciói erősödnének.. talán ez elég visszatartó erő lenne a szabályszegéssel szemben..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to kakasapó For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 15:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu