Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 03-19-2007, 18:09
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ezzel az a baj, hogy nem tudhatod, hány sereget szívsz be. és ha számodra "jól" is sül el a dolog, nem biztos, hogy 2 sereggel beférsz a tolishoz.
egyébként nem értem, hogy miért vagy az ötlet ellen... a tekilopásos topikban teljesen más volt az álláspontod... tény, hogy nem pontosan ugyanaz lenne az eredménye, de esélyt adna a visszavágásra, ha tolikkal komolyabban szívatnak.
Nem tudom melyik hozzászólásra gondoltam, de a tolvajt egyedül ott gyengíteném, hogy autóvédelmet adnék a tekercskopás ellen.

Sajnos sokan ezt úgy értelmezik, hogy akkor vége a tekerlopás-biznisznek ami persze nem így van (különben nem találtam volna ki ).

Ha valaki emléxik rá, akkor kielemeztem, hogy hogyan is működne, így igazából ha valakit lelopok 1x tekercsre - és azt nem lopta előttem senki - akkor én alig veszek észre valamit. Ellenben ha 3-an rászállnak valakire, akkor az már komoly védelmet jelentene. Előnye mindemellett az is lehet, hogy nem tudod pontosan megállapítani, hogy mennyi tekercse is van az ellenfélnek - ellentétben ugye most darabra pontosan meg tudod mondani.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 03-19-2007, 18:10
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ezzel az a baj, hogy nem tudhatod, hány sereget szívsz be. és ha számodra "jól" is sül el a dolog, nem biztos, hogy 2 sereggel beférsz a tolishoz.
Kontrolláltan kell beszívni a seregeket, annyi a titka
MF hadisként egy tolvajhoz? Ne viccelj, szerintem simán
Reply With Quote
  #213  
Old 03-19-2007, 18:37
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Kimegyek mf-re, leüttetem magam (persze szigorúan nem jksz!!!), majd 2x beütöm földre, aztán viszont látás. Újból ott vagyok, ahonnan elindultam, megy fel a morálom, és mindenki boldog?


Istenkirály csoportokban szoktál te játszani, úgy látom. 300 orinként egy tolis, vagy hasonló.
Mer ezzel az a gáz, hogy egyrészt elég macerás, másrészt drága pénzen épp beépíted a területedet, megint mehetsz ki mf-be, és verhetsz be egy másik tolist.
Remélem te se gondoltad komolyan, hogy ez a módszer valóban célravezető...
Reply With Quote
  #214  
Old 03-19-2007, 18:48
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Istenkirály csoportokban szoktál te játszani, úgy látom. 300 orinként egy tolis, vagy hasonló.
Mer ezzel az a gáz, hogy egyrészt elég macerás, másrészt drága pénzen épp beépíted a területedet, megint mehetsz ki mf-be, és verhetsz be egy másik tolist.
Remélem te se gondoltad komolyan, hogy ez a módszer valóban célravezető...
Ha a híre messze száll, hogy van egy kamikaze a csoportban, aki 6kört megy lefelé, hogy visszavágjon a tolisnak, akkor azért az elég nagy védelmet jelentene.
Reply With Quote
  #215  
Old 03-19-2007, 18:48
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Istenkirály csoportokban szoktál te játszani, úgy látom. 300 orinként egy tolis, vagy hasonló.
Mer ezzel az a gáz, hogy egyrészt elég macerás, másrészt drága pénzen épp beépíted a területedet, megint mehetsz ki mf-be, és verhetsz be egy másik tolist.
Remélem te se gondoltad komolyan, hogy ez a módszer valóban célravezető...
Synkel, ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a hadis élete abból áll, hogy 8 körről folyamatosan tolizzák?!
Ne viccelj már!

Itt mindenkinek elment az esze?
Reply With Quote
  #216  
Old 03-19-2007, 18:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Synkel, ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a hadis élete abból áll, hogy 8 körről folyamatosan tolizzák?!
Ne viccelj már!

Itt mindenkinek elment az esze?
Engem elég rendszeresen szoktak míg nem álltam át gnómra, és nem ment el az eszem.
Persze játszhatok gnómot és óriást, de azért ez egy afféle kényszerhelyzet nem?
Reply With Quote
  #217  
Old 03-19-2007, 18:56
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Engem elég rendszeresen szoktak míg nem álltam át gnómra, és nem ment el az eszem.
Persze játszhatok gnómot és óriást, de azért ez egy afféle kényszerhelyzet nem?
Hát nemtudom... Biztos egy játékot játszunk Synk?
(Ati, kérj le nekem egy statisztikát (az A-t kivéve), hogy a lopások hány százaléka megy 5 körön túlra!)
Szerintem 1% alatt lesz bőven

Ez az elég rendszeresen az mit jelent? Naponta 2x? Vagy hetente 2x?
Vagy havonta 2x? Vagy évente 2x?
Mert ugye nem mind1...
Reply With Quote
  #218  
Old 03-20-2007, 20:01
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Kontrolláltan kell beszívni a seregeket, annyi a titka
MF hadisként egy tolvajhoz? Ne viccelj, szerintem simán
ezzel még van 1 gond. az illető tolis lehet mf elf is, akihez soha az életben nem fogsz beférni mf-ként, ha rendes orival játszik.
amúgy a többi tolis is úgy van kiépítve sztem, hogy max csak 1 sereg férjen be. és ő is látja a krónikából, hogy mire készülsz, és akár le is szabizhat. ebben az esetben oda a bosszú, de oda a földed is... ezért nem túl elegáns, bár valszeg az egyetlen legális megoldás.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #219  
Old 03-21-2007, 12:47
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ezzel még van 1 gond. az illető tolis lehet mf elf is, akihez soha az életben nem fogsz beférni mf-ként, ha rendes orival játszik.
amúgy a többi tolis is úgy van kiépítve sztem, hogy max csak 1 sereg férjen be. és ő is látja a krónikából, hogy mire készülsz, és akár le is szabizhat. ebben az esetben oda a bosszú, de oda a földed is... ezért nem túl elegáns, bár valszeg az egyetlen legális megoldás.
Egy rendes mf elf nem fog 10 körről tolizni, legalábbis folyamatosan, hiszen akkor kiteszi magát a közeli félelfeknek...
Továbbra sem hiszem, hogy egy ilyen változtatás általánosságban jó lenne.
Indok nélkül nem fognak téged 5-10 körről lopni. Valamit adnod kell, hogy mégis megérje neki.
Egyértelmű, hogy pl 5. szinten egy 200 hekis félelf téged fog lopni 300 hekin 8 körről, hiszen neked van pl tekercsed...
De ezt is át lehet hidalni ha egy darabig tekercsteleníted magad, vagy mittomén...

Nem tudom elképzelni, hogy 2-3 szinten valaki 8 körről lopna! Nekem ezt ne mondjátok!
4-5. szinten meg simán tudsz az említett módszerrel kvázi olcsón süllyedni...
Reply With Quote
  #220  
Old 03-21-2007, 20:00
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Egy rendes mf elf nem fog 10 körről tolizni, legalábbis folyamatosan, hiszen akkor kiteszi magát a közeli félelfeknek...
Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Biztos egy játékot játszunk?
Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Itt mindenkinek elment az esze?
A kérdésed jogos, de sztem az enyém is az lesz. Az a közeli kis sunnyogó félelf honnan tudja meg h az elf messzire lopkod? Azt remélem nem gondolod komolyan h majd folyamatosan próbálkoznak az elfnél hogy egyszer hátha beférek mert ellopta a készültségét.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu