Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 09-19-2007, 10:47
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Eddig alapelv volt, hogy a helytartó csak olyan dolgokat csinálhat, amit a játékos is meg tud csinálni, ha ott van. Nem kéne ezen változtatni.
Eddig is tudott a ht betenni a raktárba... Most annak a mértéke a kérdés
Sponsored Links
  #52  
Old 09-19-2007, 11:12
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Eddig is tudott a ht betenni a raktárba... Most annak a mértéke a kérdés
Ha én nem tehetek be többet, mint amennyi szabad hely van, akkor a HT se tehessen be többet.
Különben a topic nyitó javaslat sem tetszik.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #53  
Old 09-19-2007, 11:13
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem szóltam eddig bele, de... A Kisbér féle megoldás nagyon nemtetszik...
Eleve már az egy hatalmas könnyítés lenne, hogy a visszatérő árut bárki a klánból visszatehetné a piacra, de az mekkora pluszt jelentene, ha erre még egy órával több ideje lenne a klántagoknak.:S

Az ötlet, miszerint más is kitehesse az árukat, már magában sem tetszik (Csak kicsit nyeljetek le keresztben)... az addig rendben, hogy csökkentené az egymáshoz belépések számát, de a kislétszámú, esetleg egyszemélyes klánokkal szemben (ahol nem biztos, hogy 24 órában oda tudnak figyelni a piacokra) pedig hatalmas előnyre juttatná a nagyobb klánokat, ahol szépen be tudják osztani, hogy ki mikor van gép elött... Aki meg eddig belépdelt a klántársakhoz, az ezután is be fog, csak más indokkal, beállítani a helytartót, elindítani egy nagyobb képzést, feltenni a varikat, kitenni a tekit a piacra, stb.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 09-19-2007 at 11:15..
  #54  
Old 09-19-2007, 11:20
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hát nem tudom, de per pill ígyis úgyis hátrányba van az 1fős klán. nem ez változtatna rajta, attól hogy emiatt nem lépnek be a másik orijába, még nem lesz nehezebb a kicsiknek.
ráadásul az 1órával nem tudom mi a gondotok, most is ennyi ideje van a klánnak, hogy orvosolja a problémát, hogy felébressze az ori gazdáját, vagy belépjen hozzá más. Azt az 1 dolgot nem támogatom, hogy csak a ht rakhassa így be.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #55  
Old 09-19-2007, 11:29
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ha én nem tehetek be többet, mint amennyi szabad hely van, akkor a HT se tehessen be többet.
Különben a topic nyitó javaslat sem tetszik.
Azt nem mondtam, hogy nekem tetszik a javaslat, de olvastam itt olyant, hogy utasíthasd a klántárs ht-jét, hogy pakolgassa át neked a nyersit Na, azt kicsit nonszensznek érzem
Ennek a leprogramozását könnyítené az általam javasolt dolog...

Ettől függetlenül már az nagy segítség lenne, ha esemény jönne arról, hogy mondjuk <3 körre van a nyersid a piacról...
Ezt ugye lehet e-mail-ezni, amit lehet sms-ezni az egész klánnak, így lehet számolni vele...
  #56  
Old 09-19-2007, 11:30
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Hát nem tudom, de per pill ígyis úgyis hátrányba van az 1fős klán. nem ez változtatna rajta, attól hogy emiatt nem lépnek be a másik orijába, még nem lesz nehezebb a kicsiknek.
ráadásul az 1órával nem tudom mi a gondotok, most is ennyi ideje van a klánnak, hogy orvosolja a problémát, hogy felébressze az ori gazdáját, vagy belépjen hozzá más. Azt az 1 dolgot nem támogatom, hogy csak a ht rakhassa így be.
Őőő... azon felül plusz egy órát írt kisbér, az én értelmezésem szerint ő úgy gondolta, hogy visszaesik az áru, kv végén a ht kiteszi a klánraktárba, ahol még ezen kívül plusz egy óráig sértetlenül megmaradna... na ez nem tetszik.

Minek a raktárkapacitást növelni, ha ott vagy a gépnél és te is visszatehetnéd a cuccot? Ez már nem arról szólna, hogy a visszatérő áru ne vesszen el, hanem egyszerüen megkönnyítené a pénzmozgást a klánban.

(Amúgy én szabályosan, egymáshoz be nem lépdelő klánokban gondolkodtam. Ha nekem visszaesne áru, és esetleg az nyersi, akkor nekem elveszne, mert hozzám nem lépdelhet be más.)

Ps.:Az egyfős klán most is hátrányban van, való igaz, de nem kéne ezt fokozni... ismétlem én szabályosan játszó klánokban gondolkodok.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 09-19-2007 at 11:32..
  #57  
Old 09-19-2007, 11:32
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Minek a raktárkapacitást növelni, ha ott vagy a gépnél és te is visszatehetnéd a cuccot? Ez már nem arról szólna, hogy a visszatérő áru ne vesszen el, hanem egyszerüen megkönnyítené a pénzmozgást a klánban.
Ezt fejtsd ki, hogy hogyan tudok így pénzt mozgatni?
  #58  
Old 09-19-2007, 11:35
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Őőő... azon felül plusz egy órát írt kisbér, az én értelmezésem szerint ő úgy gondolta, hogy visszaesik az áru, kv végén a ht kiteszi a klánraktárba, ahol még ezen kívül plusz egy óráig sértetlenül megmaradna... na ez nem tetszik.

Minek a raktárkapacitást növelni, ha ott vagy a gépnél és te is visszatehetnéd a cuccot? Ez már nem arról szólna, hogy a visszatérő áru ne vesszen el, hanem egyszerüen megkönnyítené a pénzmozgást a klánban.

(Amúgy én szabályosan, egymáshoz be nem lépdelő klánokban gondolkodtam. Ha nekem visszaesne áru, és esetleg az nyersi, akkor nekem elveszne, mert hozzám nem lépdelhet be más.)
a +1órát én se támogatom, ahogy az agyon bonyolitást se.
(amúgy attól hogy nem lépnek be hozzád, még mindig ébreszthet a klánod hajnali 3kor, amit az 1fős klánnál senki sem tesz meg)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #59  
Old 09-19-2007, 11:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ezt fejtsd ki, hogy hogyan tudok így pénzt mozgatni?
Hát ha túltölthető a klánraki, akkor könnyedén, illetve úgy mint eddig, csak nem 50billentyü lenyomással, hanem 1-el
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #60  
Old 09-19-2007, 11:37
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ezt fejtsd ki, hogy hogyan tudok így pénzt mozgatni?
Mit kell ezen kifejteni?
XY-nak visszajön a fegyvere a piacrol, ha képes tultölteni a klánraktárat, egy laza mozdulattal át tudja adin azt egy másik klántagnak, az kiteszi eladási áron és tádám...
Mennyivel egyszerübb, ha csak egyszer kell belépni a klántárshoz, mint az, ha 50* kéne, amíg átadod magadnak a pénzt vagy bármit....
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A Klánraktár működés és VIP ötletek Survivor Elvetett javaslatok 17 09-06-2006 15:45
Kényelem - Klánraktár wolfp Megvalósult javaslatok 21 08-04-2006 08:39


All times are GMT +1. The time now is 02:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu