Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-04-2012, 09:00
Thrink Thrink is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default Feljutás alacsony hektáron

Sziasztok!

A csoportomban nagyon sok (rengeteg) szabadságon lévő ország van, ezért itt nem nagyon van célpont, akire kimehet a sereg.
Lassacskán elérem a feljutáshoz szükséges feltételeket, azonban nagyon alacsony hektáron van az országom (<250ha). Így is teljesülni fognak a feltételek (bent vagyok a top 30%-ban), de nem tudom, hogy felsőbb csoportban mire megyek így.

Ez a csoport nagyon uncsi, ha valaki támadhatót is találok, attól sem érkezik semmi reakció - bár egyszer az egyik visszaírt.

Szerintetek érdemes így felmenni 5-ből?
Sponsored Links
  #2  
Old 09-04-2012, 09:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Thrink View Post
Szerintetek érdemes így felmenni 5-ből?
Szia!

Érdemes, bizony. Az 5. szint nem azért van, hogy nagy hektárokat szedj össze. Ha nagyon mazochista vagy, akkor megteheted, de alapvetően amint tudsz, érdemes onnan továbblépni.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 09-04-2012, 09:25
Thrink Thrink is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default

Rendben, akkor még kiépítem maxra a meglévő területeket, úgyis van még kis időm a 336 kör-ig, és akkor megyek 4-be.

Rendben, akkor van még mit átépítenem, mire végzek talán teljesül is minden feltétel a feljutáshoz.
Köszi

Last edited by Ati; 09-04-2012 at 10:01..
  #4  
Old 09-04-2012, 11:45
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Biztos vagyok benne, hogy ha 250 hektáron vagy, akkor van még előtted ország, így van, illetve lenne célpont is.
Nem minden esetben jobb a szintlépés... hiszen ha elvernek sokkal kevesebb pénzből helyre tudod állítani az országod egy 5. szintű csoportban mint fentebb.
  #5  
Old 09-05-2012, 11:08
Thrink Thrink is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default

Van ország előttem, úgy 20 darab, abból jó ha 5 nincs szabadságon.
Tudom, hogy piaci információkat nem szabad kiadni, de annyi talán belefér, hogy a piac terén sem épp megfelelő számomra ez a csoport, így jobbnak látom feljutni, csak azt nem tudtam, hogy rendben leszek-e így.
  #6  
Old 09-07-2012, 18:05
Thrink Thrink is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default

Részben a témához kapcsolódik:
Találtam egy célpontot, amit a jelenlegi felállás szerint minden téren ütök ( vari, hadi és toli is)
Nem volt semmi előzmény, csak neki estem, de semmi reakció. Nem ütközik szabályba, ha lopom, elszedem a földjét és még a varázslóimat sem hagyom pihenni? Ez nem meríti ki a 'törlésig ütés' fogalmát? Mert akkor maradok még Mondjuk ha már alám kerül, nem lesz érdekes ő sem.
  #7  
Old 09-07-2012, 21:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Thrink View Post
Nem volt semmi előzmény, csak neki estem, de semmi reakció. Nem ütközik szabályba, ha lopom, elszedem a földjét és még a varázslóimat sem hagyom pihenni? Ez nem meríti ki a 'törlésig ütés' fogalmát?
Ameddig ez emberi kertek között marad, addig nem. Erről részleteket itt olvashatsz: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1342
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 09-07-2012, 22:22
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Thrink View Post
Részben a témához kapcsolódik:
Találtam egy célpontot, amit a jelenlegi felállás szerint minden téren ütök ( vari, hadi és toli is)
Nem volt semmi előzmény, csak neki estem, de semmi reakció. Nem ütközik szabályba, ha lopom, elszedem a földjét és még a varázslóimat sem hagyom pihenni? Ez nem meríti ki a 'törlésig ütés' fogalmát? Mert akkor maradok még Mondjuk ha már alám kerül, nem lesz érdekes ő sem.
ha tudod lopni, ütni, akkor varikkal miért kell még pluszba szórakozni vele?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
feljutás menüpont hiánya vityu Segítség 8 10-13-2009 16:07
Feljutas a normal jatekba Loxhero007 Segítség az Anarchista csoporthoz 10 03-02-2007 23:03
Alacsony morálnál ne képezzen a helytartó Kisbér Elvetett javaslatok 1 02-08-2007 14:13
Ötről a négyre, avagy a Feljutás vonos82 Segítség 136 08-21-2006 06:59


All times are GMT +1. The time now is 00:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu