Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Lehessen-e tolvajokkal csökkenteni a varázslók készültségét?
Igen. 8 22.22%
Nem. 28 77.78%
Voters: 36. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-24-2008, 09:05
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default Varázslók készültségének csökkentése.

Sziasztok!

Kerestem hasonló témában, de nem találtam, így arra gondoltam felvetem.
Régóta gondolkoztam rajta, hogy miért nem lehet a varázslókat is ugyan úgy fárasztani, mint a tolvajokat. Ahogy egy tolis is kiesik egy szöviháborúból, ha nincs készülija, akár 7 körre is (0% készültség, regenerálódás, tolvaj személyiség), úgy a varis, ha 50% alá varázsolja magát, akkor is a köv körben már ismét varázsolhat. Tehát a javaslaton, hogy legyen egy olyan tolvajakció, ami a varázslók készültségét csökkenti, ugyan olyan mértékben, mint a tolvajok felfedése.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Sponsored Links
  #2  
Old 07-24-2008, 09:11
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Sziasztok!

Kerestem hasonló témában, de nem találtam, így arra gondoltam felvetem.
Régóta gondolkoztam rajta, hogy miért nem lehet a varázslókat is ugyan úgy fárasztani, mint a tolvajokat. Ahogy egy tolis is kiesik egy szöviháborúból, ha nincs készülija, akár 7 körre is (0% készültség, regenerálódás, tolvaj személyiség), úgy a varis, ha 50% alá varázsolja magát, akkor is a köv körben már ismét varázsolhat. Tehát a javaslaton, hogy legyen egy olyan tolvajakció, ami a varázslók készültségét csökkenti, ugyan olyan mértékben, mint a tolvajok felfedése.
szerintem ilyen azért nincs, mert ugye a varázslók a varázslatok feltételéhez is kellenek. (pl.: védelem, stb) na most emiatt ha a varikat lehet fárasztani akkor az sokkal nagyobb szívás mintha a tolikat fárasztanák szvsz. meg így még az óriásnak is kellene sok tolit tartania, áhhh ilyen ne legyen semmi értelme.
max akkor lenne jó, hogyha kb 3ad annyira csökkentené a készültségét mint a tolvajok felfedése. gondolj bele, ha egy félelf van egy szöviben. két tagot is képes anyira kikészíteni evvel, hogy még a védelmet se tudják felrakni. szal nem lenne jó és kész.

Last edited by Druida; 07-24-2008 at 09:14..
The Following 5 Users Say Thank You to Druida For This Useful Post:
  #3  
Old 07-24-2008, 09:14
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

egy varit le lehet verni annyira, hogy 2-3-szor tudjon csak ártózni, amivel szinte semmit nem ér...egy tolit nehezebb, mert távolról is annyi készülije fogy, mint közelről...mondjuk kevesebb a zsákmány is...én azért nem tartanám jó ötletnek, mert pl nagyon kis hekin (mert olyan is van) 200 hekin 500 pont 9 kör, és ott egy vari már nem nagyon tud mit csinálni, míg egy toli 95%hatásfokkal abálja a varit...tudom, hogy 500 pontot nem nehéz összekaparni, de ebből kiindulva én nem érezném Fairnek, ha a toli még csökkentse is a vari készülijét...nemmellesleg a gnómok ki lennének végezve, mivel ha nincs készüli, leesik a kulcs..egy toli max 2 nap alatt kifoszt mindenéből egy gnómot ezzel a módszerrel...vagy ha nem is teljesen, ezzel a fajivarik szinte munka nélkül kiiktathatóak lennének, és annak senki nem örülne
szóval én nem tartom jó ötletnek
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
The Following 2 Users Say Thank You to Zoli For This Useful Post:
  #4  
Old 07-24-2008, 09:17
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
szerintem ilyen azért nincs, mert ugye a varázslók a varázslatok feltételéhez is kellenek. (pl.: védelem, stb) na most emiatt ha a varikat lehet fárasztani akkor az sokkal nagyobb szívás mintha a tolikat fárasztanák szvsz. meg így még az óriásnak is kellene sok tolit tartania, áhhh ilyen ne legyen semmi értelme.
max akkor lenne jó, hogyha kb 3ad annyira csökkentené a készültségét mint a tolvajok felfedése. gondolj bele, ha egy félelf van egy szöviben. két tagot és képes anyira kikészíteni evvel, hogy még a védelmet se tudják felrakni. szal nem lenne jó és kész.
Viszont a felest is le lehet vinni 0%-ra. Illetve senki se mondta, hogy az óriás ne tartson tolit, ez csak a mi (enyém is) elgondolásunk, hogy nem kell. Abban igazad van, hogy az ugyan olyan csökkentés sok lenne. De az sem fer, hogy van óriás varázsló szemmel és mellé felteszi a regenerálódást ás körönként 2x csinál tolvajok felfedését, ami akár 20%-is csökkentheti, így minimum 34 körre kivonja a játékból.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
  #5  
Old 07-24-2008, 09:25
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Viszont a felest is le lehet vinni 0%-ra. Illetve senki se mondta, hogy az óriás ne tartson tolit, ez csak a mi (enyém is) elgondolásunk, hogy nem kell. Abban igazad van, hogy az ugyan olyan csökkentés sok lenne. De az sem fer, hogy van óriás varázsló szemmel és mellé felteszi a regenerálódást ás körönként 2x csinál tolvajok felfedését, ami akár 20%-is csökkentheti, így minimum 34 körre kivonja a játékból.
Az mf-kel mi lesz? Ha egy szövi felelse támad először pl egy mf gnómra, egy idő után lemenne a k kulcs v a védelem és utána vége...
Sztem az mf-eknek jelentene ez nagy hátrányt leginkább...

Én nem támogatom...
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
The Following 3 Users Say Thank You to Fefe013 For This Useful Post:
  #6  
Old 07-24-2008, 09:38
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ez szerintem sem túl jó ötlet Pepa. Iszonyat nagy előnyt adna a tolisoknak mindenkivel szemben és, ahogy Fefe írta, az mf-eket is eléggé ellehetetlenítené.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #7  
Old 07-24-2008, 09:48
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Igen, most már én is belátom, csak hirtelen feltört egy ötlet. A félreértések elkerülése végett, nem azért mert varikkal nekem estek- nem is játszom aktívan.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
  #8  
Old 07-24-2008, 10:14
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Sziasztok!

Kerestem hasonló témában, de nem találtam, így arra gondoltam felvetem.
Régóta gondolkoztam rajta, hogy miért nem lehet a varázslókat is ugyan úgy fárasztani, mint a tolvajokat. Ahogy egy tolis is kiesik egy szöviháborúból, ha nincs készülija, akár 7 körre is (0% készültség, regenerálódás, tolvaj személyiség), úgy a varis, ha 50% alá varázsolja magát, akkor is a köv körben már ismét varázsolhat. Tehát a javaslaton, hogy legyen egy olyan tolvajakció, ami a varázslók készültségét csökkenti, ugyan olyan mértékben, mint a tolvajok felfedése.
valami hasonlóra jó a rúna amugy... lopni kell a varis rúnáját, meg kifosztani és felvásárolni a piacot... utánna nem fog varizni.
  #9  
Old 07-24-2008, 10:37
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
valami hasonlóra jó a rúna amugy... lopni kell a varis rúnáját, meg kifosztani és felvásárolni a piacot... utánna nem fog varizni.
Off. Kivancsi vagyok, hany csoportban tudnad felvasarolni a runapiacot, szal ez elegge egy "erdekes" hozzaszolas. Maga az otlet szerintem sem jo, de en mar tuti hallottam vagy 10x felmerulni.
__________________
Remedy
  #10  
Old 07-24-2008, 11:14
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Off. Kivancsi vagyok, hany csoportban tudnad felvasarolni a runapiacot, szal ez elegge egy "erdekes" hozzaszolas. Maga az otlet szerintem sem jo, de en mar tuti hallottam vagy 10x felmerulni.
kipróbálom és megmondom...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klánbalépések csökkentése, klánütések könnyebbé tétele Remedy Megvalósult javaslatok 519 03-18-2008 17:20
Varázslók vitkoferi Segítség 18 11-24-2007 08:18
15.04. Varázslók meggyilkolása Ati Hódító Kézikönyv 1 07-13-2007 10:54
Varázslók készültségének csökkentése Ink@ Elvetett javaslatok 16 06-14-2006 07:57
Varázslók kat.morálja BeeLord Elvetett javaslatok 14 04-18-2006 09:49


All times are GMT +1. The time now is 01:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu